Skocz do zawartości

Polecane posty

Albo po prostu miał Pan ustawiony mail kontaktowy na serwerze pocztowym, który cenzuruje Panu maile, np. wp.pl, które twierdzi, że np. wysyłanie klientowi loginu i hasła do jego zakupionego właśnie konta to już jest spam.

 

Proszę chociaż udawać umiejętność prowadzenia dyskusji na odpowiednim poziomie i potrafić przyznać się do błędu. Nikt za rączkę Pana nie będzie prowadził, trzeba zadbać o siebie, a nie potem płakać na forum, że nie zapłaciłem i nie mam. Umowa wygasła, konta niema - po temacie.

 

Ja wiem, że łatwiej winę zrzucić na kogoś, niż przyznać się do błędu, ale proszę chociaż trzymać się jakiś ram przyzwoitości.

 

Ja wiem, że łatwiej od razu winę zrzucić na klienta, bo on niedouczony, nie wie itp. Niestety, muszę Pana zmartwić. Serwer to o2, anty spam jest wyłączony, wszystkie maile dochodziły, tylko jakoś kilka od Was nie doszło.

Co do płakania. Przedstawiłem jak wyglądała sytuacja i jakoś się tym nie przejmuję, bo to ja jestem stratny aż 9,9 zł oraz 2 dni kiedy moje strony nie działały. Kopie plików miałem, więc konto możecie sobie skasować.

 

Koniec tematu. Pozdrawiam

 

edit:

 

Historia zgłoszenia Pana aniolek681 była następująca - napisał rano, otrzymał pierwszą odpowiedź już o 10:50 tego samego dnia, po dłuższej chwili odpisał, po 1 godzinie i 2 minutach otrzymał odpowiedź ode mnie, ponownie napisał dopiero wieczorem, z racji wewnętrznych zasad supportu na odpowiedzi po godzinie 18 Pan aniolek681 miał niższy priorytet, otrzymał więc odpowiedź dopiero w nocy o godzinie 1 od mojego pracownika, który poinformował ostatecznie, że konto jest usunięte. Komunikacja zatem była i to nawet bardzo szybka :-) Od usługi za grosze jak to sam Pan aniolek681 ujął kontaktując się z supportem nie można wymagać supportu 24/7 z SLA na czas odpowiedzi 15 minut. Dodatkowo muszę powiedzieć, że zmieniliśmy trochę zasadę działania naszej infolinii, od teraz nie powinno być problemów z dodzwonieniem się w standardowych godzinach pracy. Były sytuacje, że pomimo obecności klienta w kolejce połączenie do nas nie dochodziło, teraz system jest nowy i wszystko powinno pracować bez zarzutu smile.gif

 

Pierwsze zgłoszenie było 03 Mar 2009 11:35 PM ( w dniu którym wygasło konto) na maila z działu kontakt http://www.hosting.hitme.pl/index.php?id=kontakt. Odpowiedzi na ten ticket NXX-302684: konto nie ma do tej pory. Wysłałem następny mail wysłałem Przesłane dnia: 04 Mar 2009 9:20 AM o nazwie FUO-859718: hosting

Odpowiedzi:

H:Przesłane dnia: 04 Mar 2009 10:50 AM

Ja:Przesłane dnia: 04 Mar 2009 11:18 AM

H:Przesłane dnia: 04 Mar 2009 12:20 PM

J:Przesłane dnia: 04 Mar 2009 5:24 PM

H:Przesłane dnia: 05 Mar 2009 1:34 AM

J:Przesłane dnia: 05 Mar 2009 1:21 PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo po prostu miał Pan ustawiony mail kontaktowy na serwerze pocztowym, który cenzuruje Panu maile, np. wp.pl, które twierdzi, że np. wysyłanie klientowi loginu i hasła do jego zakupionego właśnie konta to już jest spam.

 

Eee... to może warto by tak zmienić treść wysyłanego maila, żeby nie był uznawany jako spam? A może serwer jest na jakimś RBLu?

 

 

Bo faktycznie to nie pierwsza osoba, która się skarży na kontakt... Tylko, że większość skarżących się postów to raczej jest w whtkowym koszu...

 

A tłumaczenie się różnymi "departamentami" - gdzie sama ta nazwa w mikrofirmie, której rozmiar jest wskazywany przez dopisek imienia i nazwiska do nazwy, brzmi bardzo śmiesznie.

Bo jeszcze rozumiem w wielkim molochu, że mail może gdzieś na styku utknąć. Ale w takiej małej firmie jest aż taki wielki problem z ogarnięciem całości  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia maila a podobnych tematów, tak twierdzi wp.pl.

 

Napisanie do złego departamentu, np. takiego które ma niższy SLA może istotnie wydłużyć czas odpowiedzi, wystarczy mieć trochę wyobraźni żeby to pojąć panie Flericio. Zresztą ostatnio jedynym problemem jaki był z ticketami to niewyświetlanie odpowiedzi przez Kayako, co po upgrade powinno pracować prawidłowo.

 

Dalej możemy sobie podyskutować jak będzie Pan naszym klientem - EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem serwer cs wszystko zapłacone i dostałem wiadomość ze serwer zostanie aktywowany w max 24h a tu mija już 30 godzina od tego a serwera nie mam zero kontaktu jak narazie dzwoniłem ale nikt nie odbiera mam nadzieje ze niedługo dostanie serwer ale warto czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem serwer cs wszystko zapłacone i dostałem wiadomość ze serwer zostanie aktywowany w max 24h a tu mija już 30 godzina od tego a serwera nie mam zero kontaktu jak narazie dzwoniłem ale nikt nie odbiera mam nadzieje ze niedługo dostanie serwer ale warto czekac.

 

HitMe.net.pl nie sprzedaje serwerów gier.

nikt nie dzwonił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marku, poważnie moim zdaniem pogarszasz w ten sposób wizerunek firmy ....

N-ta osoba skarży się na kontakt .. a ty dalej swoje.. ja wiem że w hostingu twierdzenie "klient nasz pan" jest nieco na wyrost .. ale mimo wszystko trochę szacunku.. bo nie każdy jest niedouczonym imbecylem.

 

także czekałem ok 2 dni na odpowiedź na zgłoszenie ( hitme.NET.pl ) .. co prawda nic ważnego mi się przydarzyło jednak chyba jakiś problem zdaje się to potwierdzać. ( może mam to udowodnić ? ;) )

 

radziłbym bardziej przejmować się klientami a nie na siłę udowadniać swoje racje..

czasem może nawet lepiej ugryźć się w język niż odpowiadać na bardzo niskim poziomie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Marku, jak Pan wytłumaczy taki prosty epizod Pańskiej komunikacji z klientem i własnej kompetencji jako właściciel firmy.

 

Krótki przykład:

 

HitMe.net.pl nie sprzedaje serwerów gier.

nikt nie dzwonił.

Chodzi mi o Hitme.pl
To zapraszam do tematu HitMe.pl, a nie HitMe.net.pl.

 

 

A zatem, aby nie być gołosłownym, wchodzę na stronę www.Hitme.pl i widzę trzy możliwości wyboru:

 

serwery vps, dedykowane; hosting www; serwery gier;

 

Pierwsza opcja. Klikam na link serwery vps i przekierowuje mnie na stronę http://www.hitme.net.pl. Sprawdzam dział kontakt, widzę Pana dane.

 

Opcja druga. Klikam na serwery www i przekierowuje mnie na http://www.hosting.hitme.pl. Wchodzę w dział kontakt i co widzę? Pana dane.

 

I opcja trzecia. Klikam na Serwery gier a następnie wchodzę do działu kontakt i co widzę...? Nie trudno się domyślić że również Pana dane.

 

Jak to wytłumaczyć?

W końcu to dwie firmy tego samego właściciela pod ta samą nazwą i różnymi adresami www oraz świadczące te same usługi, czy jedna firma z dwoma adresami nie przyznająca się do niektórych usług przed klientem dla własnej wygody i racji?

 

Przyznam szczerze, że pogrąża Pan swoimi wypowiedziami na forum firmę, oraz ośmiesza własną osobę.

 

Jeżeli nie świadczycie usługi "serwery gier", to dlaczego u Pana w stopce pomiedzy innymi reklamami usług widnieje napis "Serwery gier HitMe.pl" podlinkowany do http://www.hitme.pl.

 

Jaka tu logika i dlaczego poprzednia osoba ma pisac w wątku Hitme.pl i czy jest wogóle taki, a jeżeli jest to po co, skoro to ta sama firma z ("prawie") tymi samymi usługami.

 

Od wydziału do wydziału, czyli słynne już "departamenty".

Wynika z tego, że zgodnie ze statusem departamentu, na każdy wasz departament przypada jeden dyrektor któremu to podlegają jeszcze jego zastepcy oraz pracownicy, a może też każdy departament posiada konkretne wydziały?

Nie ukrywam, że bardzo rozśmieszyła mnie ta nazwa zawarta w mailu gdy go czytałem.

 

 

Na koniec, dobre słowa:

Proponuję wynająć do komunikacji z klientami osobę która będzie wiedziała co pisze i w najgorszym przypadku gdy wciśnie klientowi "drugą prawdę", to przynajmniej umiejętnie, lub zmienić działalność na inną, np. sprzedaż jarzyn na targu, wtedy można łatwo się wymigać i powiedzieć że ta cebula to nie moja, lecz sąsiada - tyle że po co tak mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie xfm, nie zamierzam się Panu tłumaczyć.

 

Oprócz tego, że istnieje podział na hitme.pl zajmujące się serwerami gier i hitme.net.pl usługami pozostałymi (może czas na utworzenie drugiej DG pod hitme.net.pl, żeby się nazwa różniła?) to na infolinię nikt w sprawie serwera gry (poza epizodem z problemem z konfiguracją amx bodajże z mysql, którego to klienta skierowano bezpośrednio do mnie).

 

Mówią Państwo o problemach z kontaktem - jeśli jest coś pilnego to jest infolinia, pracuje na bieżąco, ostatnie połączenie wczoraj było odebrane krótko przed północą więc raczej problemu z kontaktem nie ma - wystarczy tylko chcieć się skutecznie skontaktować (tak, numer infolinii jest w dziale kontakt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie xfm, nie zamierzam się Panu tłumaczyć.

@xfm - witaj w klubie osób, na które "fochnął" się marekxbx.

 

Co do poczty - to maile z podobnymi tematami nie stanowią żadnego problemu dla zarówno innych hostingów, jak i np. newsletterów. Poza tym @aniolek pisał, że ma pocztę na o2 i maile raczej nie wychodziły z hitme, bo inne docierały. Więc może faktycznie nie zostały wysłane...

 

 

Odnośnie krytyki - to jeśli Panu przeszkadza krytyka nie-klientów, to po co traci Pan czas na pisanie i czytanie na branżowym forum webhostingtalk... Może lepszy był by np. webhelp?

 

PS: Prosił bym przed napisaniem kolejnego posta zawierającego mój nick wziąć jakąś kąpiel wytrzeźwiającą, ewentualnie umyć i założyć okulary i zobaczyć, jaka jest jego poprawna pisownia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie xfm, nie zamierzam się Panu tłumaczyć.

 

Nie oczekiwałem wytłumaczenia, lecz uwypukliłem rażące według mnie jak i też innych osób Pana ogólne postępowanie które raczej nie należy do wskazanych przy takiej działalności. Co do strony technicznej nie mam zastrzeżeń, ale technika to tylko jedna strona medalu, ponieważ liczy się też rzetelny kontakt z klientem.

 

Takie pytanie do Pana. Posiadacie jakiekolwiek biuro obsługi istniejące fizycznie, gdzie min. można przyjść zamówić usługę lub usługi, zgłosić awarię lub uregulować rachunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
To zapraszam do tematu HitMe.pl, a nie HitMe.net.pl.

Głupszego rozróżnienia nie dało się wymyślić? Nic dziwnego, że klienci chodzą skołowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie zachowanie Pana Marka...

 

Jestem klientem hitme.net.pl od września. Kontakt był zawsze bardzo dobry chodź ostatnio nie ma potrzeby pisania o cokolwiek. Wysłałem właśnie wiadomość do supportu zobaczymy kiedy odpowiedzą.

 

Co do problemów z wygaśnięciem konta. Ja dostaje emaile w połowie miesiąca o tym, że niebawem wygasa usługa, przed końcem miesiąca również. W Cpanelu jest to lewej stronie napisane do kiedy opłacona jest usługa. Nie jestem pewien w 100% bo nie korzystam już z serwera www.

 

Polecam firmę osobą, które szukają taniego vps'a. Serwery są naprawdę dobre i tanie. Support to wg. mnie drugorzędna sprawa.

 

W sumie to nie dziwie się, że pracownicy hitme się irytują. Połowa klientów zamiast poszukać czy zrobić coś sama to z płaczem do supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Support to wg. mnie drugorzędna sprawa

 

Support jest przy VPSach Menaged :) Przy root jest poprostu zwykły BOK :) Jeśli chodzi o servery, to VPSy sprawują się znakomicie... Co do kontaktu z BOKiem, e-mail to tragedia natomiast kontakt jest okey jesli chodzi o rozmowy telefoniczne :) Mnie ich VPSy odpowiadają, a z BOKu staram się korzystac jak najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jakich godzinach dzwonisz? Bo ja mam informacje, że jestem pierwszy w kolejce i nic... A mam sprawę do BOKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakich godzinach dzwonisz? Bo ja mam informacje, że jestem pierwszy w kolejce i nic... A mam sprawę do BOKU.

 

Sprawa rozwiązana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku dobry kontakt później zaczeły sie problemy nie odpowiadania na emaile itp... na początku czekałem 2 tygodnie na konfiguracje serwera, później serwera nie działał poprawnie miałem meic serwer skonfigurowany jeszcze raz i kontakt sie urwałą straciłem tylko 120zł.... i miesiac zrezygnowałem z tej firmy. Ogólnie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W jakich godzinach dzwonisz? Bo ja mam informacje, że jestem pierwszy w kolejce i nic... A mam sprawę do BOKU.

 

Ostatnio gdy dzwoniłem, to było to w niedzielę po 22 :) Nie musiałem długo czekac, aby odebrano moje połączenie  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Może jak tutaj napiszę to pobudzi to pracowników hitme do odpowiedzi na moje maile.

Jest to dla mnie dziwne ale od trzech dni próbuję się doprosić firmę o wystawienie faktury abym mógł im zapłacić za rozbudowę vpsa jakiego u nich zamówiłem dziwne prawda? Wysłałem już chyba 4 maile.

 

Również od trzech dni próbuję się doprosić o to aby wysłali mi fakturę za płatność (czyli coś co jest zgodne z rozporządzeniem ministra finansów). Bo niestety ale strona hitme pozwala pobrać jedynie rachunek.

 

Może teraz ktoś z firmy zacznie czytać maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się dodzwonić i np wczoraj dzwoniłem ok 16:30 brak odpowiedzi, przedwczoraj brak odpowiedzi... to jest dość dziwne. Absurdalne wydaje się to, że jeżeli ktoś napisze WHT to jego sprawa jest rozpatrywana.

 

Może tu uruchomicie BOK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś info, że mieli awarię oprogramowania do supportu.

Swoją drogą dzisiaj zaczęli obsługiwać moje kilka zgłoszeń, które przez te 3 dni wysłałem i zaczyna się robić niezła kaszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do faktury, bo ja pro formy także nie dostałem i musiałem się mailowo upomnieć :P Ale jak narazie większych problemów mi ta firma nie sprawia  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam juz prawie miesiac czekam na fakture vat. musza tam miec niezly balagan bo co jakis czas jak to zglaszam do supportu to dostaje pytanie czy przypadkiem juz nie dostalem tej FV (chyba powinni to sami widziec czy juz ja wystawili/wyslali). albo pytaja sie czy mam dane podane w profilu do fv - a mam podane co zreszta powinny byc w stanie sami sprawdzic, a nie pytac sie o to klienta. sam vps (mam na budgetvps.pl) jak za taka cene ok - choc z limitem na cpu i dyski chyba nie wyrabiaja bo czasami samo otwieranie plikow conf przez vim trwa pare sek i mozna tak nabic load do ~0.4 (a vps jest caly pusty/nieuzywany).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam juz prawie miesiac czekam na fakture vat. musza tam miec niezly balagan bo co jakis czas jak to zglaszam do supportu to dostaje pytanie czy przypadkiem juz nie dostalem tej FV (chyba powinni to sami widziec czy juz ja wystawili/wyslali).

 

No mnie sie dzis trzy razy pytali czy moze juz dostalem. Tak jak by ten ich cudowny system od razu z automatu nie mogl faktury wystawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×