Skocz do zawartości

Polecane posty

Mam takie pytanie - bo i ja niestety czekam 3. dzień na odpowiedź z BOK - czy w ofercie budgetvps jest możliwość konfiguracji DNS? Gmeram w tym panelu i gmeram i nie mogę tej opcji znaleźć. Na stronie hitme.net.pl jest info, że mają taką "nowość", ale ja w panelu budgetvps - vps[numer].hitme.net.pl:8888 - nie mogę jej znaleźć... Mam jakieś info z supportu Hitme - w jednym mailu, że taka opcja jest, w drugim pytają czy mam budget czy normalnego vpsa - choć w pierwszym mailu to wyraźnie zaznaczyłem. Wiem, że są święta, ale trochę to długo trwa i komunikacja z BOKiem rzeczywiście wygląda na chaotyczną.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi dał jakąś sugestię... albo potwierdził przypuszczenie, że tej opcji w panelu po prostu nie ma.

 

Pozdrawiam i mokrego poniedziałku ;)

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie - bo i ja niestety czekam 3. dzień na odpowiedź z BOK - czy w ofercie budgetvps jest możliwość konfiguracji DNS? Gmeram w tym panelu i gmeram i nie mogę tej opcji znaleźć. Na stronie hitme.net.pl jest info, że mają taką "nowość", ale ja w panelu budgetvps - vps[numer].hitme.net.pl:8888 - nie mogę jej znaleźć... Mam jakieś info z supportu Hitme - w jednym mailu, że taka opcja jest, w drugim pytają czy mam budget czy normalnego vpsa - choć w pierwszym mailu to wyraźnie zaznaczyłem. Wiem, że są święta, ale trochę to długo trwa i komunikacja z BOKiem rzeczywiście wygląda na chaotyczną.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi dał jakąś sugestię... albo potwierdził przypuszczenie, że tej opcji w panelu po prostu nie ma.

 

Pozdrawiam i mokrego poniedziałku ;)

Michał

 

Info masz w sumie na stronie hitme nie na budget wiec może byc tak ze usluga jest dla "hitków" (domniemania).

Co do świąt - 3 dni wstecz to akurat weekendzik wielki pt, wielka sb, niedziela wielkanocna - czy ciężko zrozumieć że ludzie mają w te dni co innego do roboty ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem mile zaskoczony :] Mam do dzisiaj konto, mimo iż powinno wygasnąć w grudniu ;) To bylo po "przeprowadzce" z hosting.hitme.pl. Konto jest aktywne, lecz z niego nie korzystam. Miałem do niego dostać panel bilingowy, ale nie dostałem i konto nadal jest. Szkoda, że zapomniałem hasła do ftp :)

 

Ale firma na prawdę godna polecenia. Tak więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zamówiłem VPS w BudgetVPS w niedziele, ciekawe czy dzisiaj zostanie w ogóle aktywowane :D

Zapewne nie dostane rekompensaty za dni, w których nie miałem VPSa, a opłaciłem rachunek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja zamówiłem vps w budgetvps zapłaciłem odrazu poprzez dotpay, i vps odrazu działał i działa. Trawało to bodajże kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja zamówiłem vps w budgetvps zapłaciłem odrazu poprzez dotpay, i vps odrazu działał i działa. Trawało to bodajże kilka minut.

Ja także opłacam vps'a w hitme przez dotpay. Przy zapłacie przez dotpay podczas zamawiania, vps jest aktywowany automatycznie przez skrypt, więc taka metoda zapłaty jest najlepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam w Hitme hosting www (pakiet start3) i do działania nie mam żadnych zastrzeżeń. Ale jeśli chodzi o aktywację to trwała ona bardzo długo, ale za czas oczekiwania dostałem miesiąc gratis.

Polecam tą firmę i mam nadzieję że problemy z płatnościami zostaną rozwiązane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wysłałem 3 maile, na żadnego nie dostałem odpowiedzi.

Dzwoniłem - niestety nikt nie odbiera...

 

Wysłałem PW do Pana Marka tutaj na forum, ciekawe czy odpowie, bo trochę dziwne się to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, tyle jest opisanych w tym wątku dziwnych problemów komunikacyjnych z firmą Hitme...

Polecam rozglądać się za innym dostawcą, chyba że komuś pasuje czekać na odp po kilka, kilkanaście dni :P

 

 

Ja wysłałem zapytanie 9 kwietnia i odpowiedzi nadal nie ma...

 

Zapytanie było o rachunek - już 2 raz(miesiąc) z rzędu nie otrzymałem rachunku. Poprzednim razem zadzwoniłem, wyjaśniłem, i po kilku dniach dostałem rachunek z małą rekompensatą. Ok, fajnie, ale co miesiąc nie będę dzwonił/pisał o wystawienie rachunku!

 

I druga sprawa, ich system naliczył w ciągu 9 dni (kwietnia), że zużyłem 40gb transferu (z 60), gdzie moja norma to było 10x mniej, _w całym miesiącu_. Nawet w panelu nie ma opcji, aby sprawdzić "ile i kiedy".

 

 

Mamy wolny rynek - każdy wybiera co pasuje :P Dlatego ja Hitme omijam już z daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie odpisywania na maile : wczoraj odpowiedz dostalem po paru minutach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. nadal "polecasz" w stopce?

 

Nieaktualizowałem stopki :rolleyes: poza tym niewynoszę się całkowicie z hitme, gdyż cenowo są nadal okey (głównie mi chodzi o budgetvps.pl) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zalozyc u nich konto, przechodze do rejestracji, wybieram jak ma nazywac sie moja subdomena i... kaza mi wybrac rozszerzenie. Po polu do wpisania nazwy subdomeny jest kropka, ale nie ma do wybory zadnego rozszerzenia oO Napisalbym do pomocy, ale watpie, ze otrzymam odp w mniej niz 7dni (wniosem po przeczytaniu Waszych postow). Jakas alternatywa dla tego hostu?

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialem zalozyc u nich konto, przechodze do rejestracji, wybieram jak ma nazywac sie moja subdomena i... kaza mi wybrac rozszerzenie. Po polu do wpisania nazwy subdomeny jest kropka, ale nie ma do wybory zadnego rozszerzenia oO Napisalbym do pomocy, ale watpie, ze otrzymam odp w mniej niz 7dni (wniosem po przeczytaniu Waszych postow). Jakas alternatywa dla tego hostu?

 

 

Pozdrawiam

 

...  :rolleyes:

Przy wyborze subdomeny masz <pole do wpisania tekstu>.vps.hitme.net.pl  :rolleyes: Zapewne wybrałeś opcję podpięcia do vps'a istniejącej domeny... Post mnie poprostu dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie o hostingu www.

http://img26.imageshack.us/my.php?image=hi...ofesjonalne.png - wybacz, ale slepy jednak nie jestem... Nie ma nic do wyboru i nie mozna przejsc do kolejnego kroku przy rejestracji.

Skrypt na hitme.net.pl jest troche "niesprawny" :rolleyes: hosting www w hitme - http://hosting.hitme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×