Skocz do zawartości

Wojciech Małota

Użytkownicy
 • Zawartość

  149
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

2 obserwujących

O Wojciech Małota

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  PHP-art.pl
 • Imię
  Wojciech
 • Nazwisko
  Małota

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.php-art.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Chcę legalnie wysyłać faktury e-mailem

  Chcieć to móc :-)
 2. Totalny offtop. Ostatnio moja irytacja państwem w którym żyję przekroczyła poziom, który wyzwala reakcje obronne. Szczegóły opisałem tu: http://www.malawielkafirma.pl/codziennosc/chce-legalnie-wysylac-faktury-e-mailem/ i tu: http://antyweb.pl/fakturowe-szalenstwo-i-protest-na-facebooku/ Całą sprawą mam zamiar zainteresować kogo tylko się da ponieważ nie chcę żyć w takim kraju gdzie hasło "Przyjazne państwo" jest etykietką, którą się macha w czasie wyborów i nic z tego nie wynika. Każdy kto popiera akcję może się zapisać do tej grupy: http://facebook.com/group.php?gid=100815369972070 I dać nam kopa na Wykopie: http://www.wykop.pl/link/404665/chce-legalnie-wysylac-faktury-e-mailem/ Mam nadzieję, że uda mi się zgromadzić odpowiednią liczbę osób aby wymusić na Ministerstwie/Sejmie podjęcie odpowiednich działań mających na celu definitywne rozwiązanie problemu na korzyść podatników. Proszę przekażcie cynk znajomym.
 3. [wirtualny] z PHP 5.3 i MySQL 5

  Witajcie, Szukam firm hostingowych oferujących hosting współdzielony z z PHP 5.3 lub wyższej oraz MySQL 5 lub wyższej. Ważne aby klient miał na serwerze MySQL możliwość tworzenia procedur i funkcji składowanych. Proszę firmy o zgłaszanie się w tym wątku i podawanie linków do swoich stron internetowych. Pozdrawiam, Wojciech Małota
 4. As you wish: http://h20000.www2.hp.com/bc/docs/support/SupportManual/c01580706/c01580706.pdf Pod koniec strony 6 jest to co nas interesuje.
 5. Oficjalny test i dane benchmarkowe Hewletta-Packarda wykazywał, że dyski SSD, które sprzedają wraz ze swoimi serwerami są, przy sekwencyjnym zapisie i odczycie, wolniejsze od dysków SAS. Także z tym "Nie" to nie do końca cała prawda.
 6. zlece wykonanie strony internetowej

  Jest coś takiego jak darmowy CMS w ASP? Bo za 1000 zł to nawet na licencję żadną nie starczy . Ehhh... że tak se ponarzekam, ludzie ciągle myślą, że strony to się za kilka złotych robi...
 7. Ceny dellów, HP

  Napisz mi na maila (wmalota@php-art.pl) czego dokładnie potrzebujesz. Mogę z hurtowni ściągać HPki wiec może będę mógł coś zaproponować.
 8. Może też oznaczać to, że autor wymyślił sobie sposób na zarabianie pieniędzy i nie zamierza się nim z kimkolwiek dzielić - bo i po co?
 9. ProFTPd - dziedziczenie praw dla podkatalogow

  Zdecydowanie NIE można tak zostawić. Jeszcze nalep na serwerze karteczkę "hello hackers". Masakra. EDIT: Kolega wyżej mnie wyprzedził :-)
 10. Co by się zgadzało bo w czterodyskowej konfiguracji, z punktu widzenia operacji odczytu, w przypadku RAID5 dane są rozłożone równomiernie pomiędzy trzy dyski, a w przypadku RAID 10 pomiędzy dwa.
 11. Problem z cal.pl i z cesją

  Ehhh... przecież to już nie pierwszy taki numer calu opisywany na tym forum. Można spokojnie przyjąć, że cal list odebrał tylko chce się wykpić. Kontaktuj się z NASKiem. Ktoś kto niedawno miał takie problemy napisał, że po złożeniu skargi do NASK, cal grzecznie załatwił sprawę.
 12. Blokada portu 25 w TP od 1 grudnia

  Ja właśnie też. Siedzę sobie, pracuję i w pewnym momencie maile przestały się wysyłać. Konsternacja i po chwili refleksja, że dziś jest przecież "dzień tepsy".
 13. Jeżeli teraz to jakoś tam się kula na serwerze współdzielonym to taki dedyk na pewno ci wystarczy.
 14. Ile masz kasy? Weź coś z trzema dyskami - dwa dyski spięte w RAID 1 i trzeci na backup - to takie minimum bezpieczeństwa. Najlepsze byłoby zrzucanie backupów na oddzielny serwer ale nie każdy chce płacić za dwa. EDIT: Gdybyś chciał tańszą kolokację niż w Beyond to daj znać na priv.
 15. Wykorzystanie ciepła z serwerowni

  Myślę, że niejedna tęga głowa myśli nad tym żeby to działało :-).
×