Skocz do zawartości

Polecane posty

Morfeusz_2005
,

 

 

Jestes na innej maszynie....

 

kamilek, a dlaczego nie zaznaczyłeś 61zł brutto? Nie oczekujesz przypadkiem cudów?

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na innej maszynie to znaczy że ma Webmail i Roundcube nie dzialać?

 

 

Nie, tym sie zajmiemy po usunięciu usterki na s1.

 

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to nie BOK firmy, zajmujecie Kamilowi czas który mógłby poświęcić na usunięcie usterki. Tak tak, rozumiem że kilka milionów $ jesteście do tyłu, ale cóż life is brutal, ha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,

 

 

Jestes na innej maszynie....

 

kamilek, a dlaczego nie zaznaczyłeś 61zł brutto? Nie oczekujesz przypadkiem cudów?

 

 

Pozdr.

 

Pewnie dla tego, że zacytowałem Twoją "stopkę".

 

A i to była ironia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. lucaspl i marczak, = jeżeli ktoś ma wykupione usługi i nie wie co się z nimi dzieje to po to jest ten dział aby zapytać czy przypadkiem na forum nie ma osoby która wie coś więcej, bo wiadomo że w takich sytuacjach jest stres , zarówno u klienta jak i usługodawcy :) (coś o tym wiem)

 

2. Troll, morfeusz, kamillek, skoro tutaj piszecie swoje żale to rozumiem że tylko dlatego że kontakt z firmą "normalnymi" kanałami jest niemożliwy, jeżeli jest inaczej to się wam chyba nudzi i nie macie co robić z rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I moja baza danych poszła w dupę...

.... cofka byla widac bardzo dawno bo cofnelo mi nawet baze z wczesniejszego forum z 10 mb na 4 a o nowej nawet nie wspomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z mojego forum wynika, że ta cofka była 25 dni do tyłu, bo ostatnie posty mam z 2 lutego, czyli miesiąc z życia forum poszedł się kochać, ale na szczęście każdej nocy ściągam kopię bazy przez DirectAdmina, tak na wszelki wypadek, bo forum rozwijające się i zawsze ludzie coś piszą. Mam nadzieję, że webh szybko przywróci tą kopię, którą im dałem i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moja baza danych poszła w dupę...

.... cofka byla widac bardzo dawno bo cofnelo mi nawet baze z wczesniejszego forum z 10 mb na 4 a o nowej nawet nie wspomne..

Była niedawno awaria w hitme i płacz był ten sam. Oczywiście wniosków nikt wyciągnąć i robić własnych kopi nie umie nadal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego forum wynika, że ta cofka była 25 dni do tyłu, bo ostatnie posty mam z 2 lutego, czyli miesiąc z życia forum poszedł się kochać, ale na szczęście każdej nocy ściągam kopię bazy przez DirectAdmina, tak na wszelki wypadek, bo forum rozwijające się i zawsze ludzie coś piszą. Mam nadzieję, że webh szybko przywróci tą kopię, którą im dałem i po sprawie.

 

jak masz taką kopię to co to za problem samemu przez DA wgrac ją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a czy czasami w Hitme sie kochać nie poszły same pliki ?

Bazy kopia była i to całkiem nie stara

 

PS. Ja to bym proponował aby firmy zamieszały na stronach instrukcję "Jak robić kopię zapasową"

Bo wiadomo kopie trzeba zrobić, ściągnąć i usunąć z FTP :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w hitme szlag trafił tylko pliki MySQL jest nietknięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie backup jest z 13 pazdziernika...

Masakra.

 

Backupy robilem co jakis czas (ost. razem ze 2 tygodnie temu), ale za kazdym razem byl "mysql server has gone away" i chyba to zglaszalem...

 

Nie mowiac juz o tym, ze dziennie jest pisanych okolo 130 postow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktos w ogole juz otrzymal jakas odpowiedz od Kamila? :)

 

O widzę, że nie tylko ja nie otrzymałem żadnej odpowiedzi (i to akurat nie w kwestii awarii). Mail milczy, GG milczy. Jakiś autoresponder chociaż by się przydał i opis statusu na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jak masz taką kopię to co to za problem samemu przez DA wgrac ją ?

No mógłbym, ale po pierwsze nie miałem jeszcze okazji korzystać z tej funkcjonalności DA, chociaż pewnie dał bym sobie radę, a po drugie mam ostatnio problemy z netem oraz słabe wysyłanie i bałem się, że z tego przywracania guzik wyjdzie, więc wolałem wysłać do Kamila, żeby on to bezpośrednio wrzucił^^

 

 

Co do odpowiedzi to wysłałem do Kamila maila wczoraj o 20, dwie minuty później była odpowiedź, kolejnego maila wysłałem dopiero o 21 a kolejnego dziś rano po 10, narazie żadnej odpowiedzi prócz tej pierwszej nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontakt z webh (nie tylko w dniu dzisiejszym) stanowi nie lada wyzwanie. Moim zdaniem traktowanie klientów w ten sposób w czasie "kryzysowej sytuacji" jest conajmniej "amatorskie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontakt z webh (nie tylko w dniu dzisiejszym) stanowi nie lada wyzwanie. Moim zdaniem traktowanie klientów w ten sposób w czasie "kryzysowej sytuacji" jest conajmniej "amatorskie"

 

Wcześniej słyszałem same dobre opinie o webh, i jeszcze kilka tygodni temu na moje ofertowe pytania odpowiadali błyskiem.

 

Ja wczoraj też ostatnią odpowiedź otrzymałem ok. godz. 20 z informacją, że jedna z usług zostanie uruchomiona między 20, a 21. No i mamy 17-tą. Usługa nie aktywowana, odpowiedzi brak.

 

Tak się nie traktuje klientów nie tylko w sytuacji kryzysowej, ale w ogóle, o czym zresztą już nie raz pisałem na GG i w mailach do webh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo!

 

Podczas trwania awarii oraz po jej usunięciu prowadzonych było i jest około 100/150 rozmów jednocześnie na samym GG. Na poczcie też jest sporo zapytań, proszę zatem o cierpliwość, na pewno każdy z Państwa otrzyma odpowiedź na swoje pytanie. Chwilowo modyfikacje usług czy też zamówienia realizowane są nawet z 72h opóźnieniem za co serdecznie przepraszamy.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

narzekacie na support hem ? ja pisze i po 2 minutach odpowiedź na gg Czy ja mam Farta Czy jak ? nawet o 10 w nocy dostaje odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×