Skocz do zawartości

Polecane posty

Nie rozmawiam ze samym sobą, lecz nie ma możliwości edycji postu po kilku minutach.

 

No a co do group5 to czepianie się kodu pocztowego jest przesadą.

Witam,

w związku z tym, iż dane adresowa podane przez Pana nie przeszły

wstępnej weryfikacji - poproszę o przesłanie kopii dowodu osobistego

zawierającego wprowadzone przez Pana dane adresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozmawiam ze samym sobą, lecz nie ma możliwości edycji postu po kilku minutach.

 

No a co do group5 to czepianie się kodu pocztowego jest przesadą.

 

Dlaczego ? - podczas rejestracji masz podać prawdziwe i prawidłowe dane, więc o co Ci chodzi ?

Edit: Aaa już rozumiem, rodzi się problem - Ty nie masz dowodu osobistego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co do group5 to czepianie się kodu pocztowego jest przesadą.

 

Przesadą jest zamawianie usług, w dodatku płatnych podając nieprawdziwe dane. Niby w jaki sposób ma firma wysłać później fakturę?

 

Reakcja firmy jak najbardziej poprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe tylko skąd niby ja im dowód wytrzasnę.

Osoba mająca 16 lat może sobie wyrobić dowód, podobnie jak NIP. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co tu się dzieje, ludzie.. dzieci zakładają hostingi, kupują serwery jakieś, jakieś OVH im coś zamyka, bo to, bo tamto... dowodów nie mają, NIPów, REGONów... kombinują.. a to rozmowy z tatą na GG... masakra normalnie...

to ja, człowiek po studiach boję się cokolwiek zrobić bez umowy, firmy nie zakładam, bo ZUSu się boję, a ci sobie robią co chcą.. echh swoją drogą niezły to jest komentarz burdelu panującego w tym kraju.. machloje, przeklęty, państwo bezprawia... a jak coś legalnie się zechce zrobić, to zgnoją podatkami, zadepczą.. już ręce mi opadają jak czytam jakieś utarczki, jak przedstawiciel jednego hostingu się z drugim kłóci o jakieś bzdury - a kto kogo kupił, a za ile, a czy warto, a czemu nie, a czemu tak (w ogóle publicznie - jaja)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamawiałem na firmę ale na osobę prywatną.

Ciekawe tylko skąd niby ja im dowód wytrzasnę. Zadzwonimy poprawimy i się zobaczy.

 

A jakie to ma znaczenie? Firma i tak musi mieć fakturę, nawet, jeśli nie wyśle jej Tobie. Ma w tym przypadku wpisać/zaksięgować z nieistniejącym kodem pocztowym? Śmieszne.

 

Kojarzy mi się coś, że sam masz jakąś firmę hostingową. Jeśli tak jest, a tego nie wiesz, to jestem w szoku.

 

PS. W tym momencie przypominają się zamówienia typu: "Imię i nazwisko: ch... ci w oko", albo "Telefon: nie podam" na serwery gier (bywały takie, bywały podobne). Po prostu ręce mi już opadają jak widzę takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. W tym momencie przypominają się zamówienia typu: "Imię i nazwisko: ch... ci w oko", albo "Telefon: nie podam" na serwery gier (bywały takie, bywały podobne). Po prostu ręce mi już opadają jak widzę takich ludzi.

 

tego to nie slyszalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzieje, ludzie.. dzieci zakładają hostingi, kupują serwery jakieś, jakieś OVH im coś zamyka, bo to, bo tamto... dowodów nie mają, NIPów, REGONów... kombinują.. a to rozmowy z tatą na GG... masakra normalnie...

 

 

to tylko tzw. "niska szkodliwość społeczna" :)

 

 

PS. W tym momencie przypominają się zamówienia typu: "Imię i nazwisko: ch... ci w oko", albo "Telefon: nie podam" na serwery gier (bywały takie, bywały podobne). Po prostu ręce mi już opadają jak widzę takich ludzi.

 

 

ten ch...ci w oko , to u mnie też zamawiał, przypuszczam że w wielu firmach jest znany,

u nas niestety z takim imieniem konta nie dostał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ch...ci w oko , to u mnie też zamawiał, przypuszczam że w wielu firmach jest znany,

u nas niestety z takim imieniem konta nie dostał :P

 

Ja szczerze mówiąc może bym mu nawet fakturę wysłał do domu na takie nazwisko. Rodzice mieliby się nad czym zastanawiać...

Niestety adres też na prawdziwy nie wyglądał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojarzy mi się coś, że sam masz jakąś firmę hostingową. Jeśli tak jest, a tego nie wiesz, to jestem w szoku.

Nie przesadzaj z tą jego firmą, bo ja bym tego tak nie nazwał. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego lepiej aby firmy nie świadczyły takich usług osobom niepełnoletnim :)

 

Tu bym razcej sie nie zgodził - a co jesli jakiś nastolatek interesujacy się np. muzyką tworzy swoje utwory, którymi chciałby się podzielic na forum dyskusyjnym? Nie wszystkim odpowiadają serwery do uploadu typu rapidshare. Albo lepszy przykład - galeria zdjęć - na darmowym hostingu ciężko wiekszą galerie utrzymać. Panowie rozumiem, że uwielbiacie tępić krzaki - i bardzo dobrze - brak potencjalnej 'konkurencji' a klienci otrzymują usługi na wyższym poziomie, ale nie można popadać w skrajność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety... Opinia jak najbardziej NEGATYWNA!!! Administratorzy blokują funkcje php bez powodu - raz funkcja jest raz jej niema przykład - settimelimit(). Mój serwis traci tylko dlatego bo aministracja zablokowała co najmniej 2 funkcje - niby bez limitów a JEDNAK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w Hekko też miałem konto i była ta funkcja zablokowana, m.in. bo było tego więcej. Tak to już jest w sharedach...

 

Nie mam konta w group5 ale przeglądając ofertę nigdzie nie widziałem aby pisali cokolwiek o nie limitowaniu (czy jak to się zwie) funkcji w php - ps. co odpisał ci admin jak do niego pisałeś w sprawie blokowania funkcji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni tam nawet backupów nie robią, a przycinają konta już przy 10GB transferu dziennie ("nielimitowany").

 

Interesujące jest to co piszesz - z doświadczenia czy z zasłyszenia ? Do ilu przecinają ?

 

Żeby nie było, że się nabijam - pytam poważnie, bo widzę, że nie jesteś tzw. jednopostowcem - a oferta group5 mimo wszystko ma wśród ich klientów dobrą opinie - sądząc po komentarzach z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferta group5 mimo wszystko ma wśród ich klientów dobrą opinie - sądząc po komentarzach z allegro.
Zauważ, że większość osób kupujących konta na allegro wystawia komentarz zaraz po otrzymaniu maila z danymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważ, że większość osób kupujących konta na allegro wystawia komentarz zaraz po otrzymaniu maila z danymi...

 

Nie no ja rozumiem, ale jaką masz gwarancję, że ktoś piszący na tym forum pisze fakty, a nie "dyrdymały" - czarny PR jest bardzo popularny - wystarczy przejrzeć ten wątek od początku.

 

 

Ja również mogę napisać, że nie mają UPSów czy generatorów (czy jak sie to zwie) - tylko w razie braku prądu chomiki zasuwają na kołowrotkach lub pedałuja na rowerach z dynamami... I jak to zweryfikować ?

 

 

Moja propozycja jest taka: Jak wystawia się opinię - to może by podawać link do stronki aby można było zweryfikować to co jest napisane przez autora postu - tyczy się to wszystkich opinii o firmach hostingowych.

 

Ja mam to szczęście w nieszczęściu bo mam swój serwer - trochę z tym kłopotów ale mam większy wpływ na to co jest i jak poustawiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja rozumiem, ale jaką masz gwarancję, że ktoś piszący na tym forum pisze fakty, a nie "dyrdymały" - czarny PR jest bardzo popularny - wystarczy przejrzeć ten wątek od początku.

Im dłuższy staż danego usera na forum, tym te prawdopodobieństwo jest mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dłuższy staż danego usera na forum, tym te prawdopodobieństwo jest mniejsze.

 

BOSS-ie dlatego właśnie zapytałem masteron-a, bo postów kilka klepną już na forum, z drugiej strony jak ma te 10GB na dzień to i tak niegłupia oferta jak za niecałe 200zł, no bo to w ciągu roku wychodzi coś koło 3,6TB transferu. Ale pomijając to - skoro temat to "dywagacje" więc ja chciałbym się dowiedzieć jak jest z działaniem serwerów i ich wydajnością - szybkością wczytywania stron, dostępnością usług, etc. No bo w końcu mamy z tego co piszą conajmniej dwuch użytkownikow tego hostingu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przeczytać ten wątek od początku. Testowali i użytkownicy tego forum.

Blokują konta za obciążenie, transfer, przestrzeń więc wcale nie takie bez limitów. Większość od razu wie, że nie jest bez limitów i nie robi z tego problemów. Nasuwa się jednak pytanie gdzie jest ta granica? ;)

Group5 to hosting znajomego mojego znajomego.

Nie kłóćcie się Panowie, nie ma sensu. Możecie puścić bokiem moje posty, nie zależy mi na niepotrzebnych dyskusjach :P

 

@kamilek 10GB napisałem orientacyjnie (bywa, że i kilka GB dziennie to "za dużo"). Zależy to również od obciążeń procesora przez strony generujące taki transfer, a przyciąć mogą do "Nieznany login" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×