Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość group5
Lepsza niż twoja, tego nielimitowanego miejsca.

 

@N3T5kY brawo -> /Nie mam o czym napisać napisze nie na temat/ - "trollowanie" to twoja pasja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Pappi - nie powinno być najmniejszego problemu z takim ruchem na stronie - możesz założyć konto na okres testowy (7dni) i sprawdzić.

 

@Lan Hikari - "sprawdzone firmy, posiadające wielu klientów tu na forum" - ;):lol:;) argumentacja nie do podważenia

 

Jehowiec jesteś, że wszystko rozumiesz dosłownie bez tego co autor miał na myśli pisząc posta?  ;) jesteś idiotą czy specjalnie udajesz?

 

co do "...posiadające wielu klientów tu na forum" - chodzi o to, że można poczytać tematy z opiniami o firmach, w których klienci znajdujący się tu na forum mogą dać o nich sensowną opinie. Jak na właściciela "unlimited" hostingu zachowujesz się wyjątkowo śmiesznie, a przy ukrywaniu limitów trzeba mieć przecież głowe  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
Jehowiec jesteś, że wszystko rozumiesz dosłownie bez tego co autor miał na myśli pisząc posta? ;) jesteś idiotą czy specjalnie udajesz?

 

co do "...posiadające wielu klientów tu na forum" - chodzi o to, że można poczytać tematy z opiniami o firmach, w których klienci znajdujący się tu na forum mogą dać o nich sensowną opinie. Jak na właściciela "unlimited" hostingu zachowujesz się wyjątkowo śmiesznie, a przy ukrywaniu limitów trzeba mieć przecież głowe :lol:

 

Pozostawię twoje wywody bez komentarza...

 

Szkoda ścierać klawiaturę.

 

PS. dlaczego obrażasz mnie i wyzywasz w swoich postach, czyżbyś nie umiał poprzeć swoich tez argumentami tylko musisz nawrzucać rozmówcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostawię twoje wywody bez komentarza...

 

Szkoda ścierać klawiaturę.

 

PS. dlaczego obrażasz mnie i wyzywasz w swoich postach, czyżbyś nie umiał poprzeć swoich tez argumentami tylko musisz nawrzucać rozmówcy?

 

po PS nie daje się kropki, jeśli już być dokładnym  :lol: argumenty są w tematach z opiniami innych firm, które wymieniłem ;) temat o Twojej działalności jest na tyle "bogaty", że nie jest ciężko się zastanawiać nad wyborem ;) co do bycia świadkiem jehowy to pytam z ciekawości i było to poważne pytanie  ;) na temat braku limitów tyle już razy mówiono, że po co się powtarzać :) co do obrażania - wyśmiałem Twoją postawe względem zaproponowania userowi innego hostingu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
po PS nie daje się kropki, jeśli już być dokładnym :lol: argumenty są w tematach z opiniami innych firm, które wymieniłem ;) temat o Twojej działalności jest na tyle "bogaty", że nie jest ciężko się zastanawiać nad wyborem ;) co do bycia świadkiem jehowy to pytam z ciekawości i było to poważne pytanie ;) na temat braku limitów tyle już razy mówiono, że po co się powtarzać :) co do obrażania - wyśmiałem Twoją postawe względem zaproponowania userowi innego hostingu ;)

 

Czytaj ze zrozumieniem:

 

sprawdzone firmy != posiadające wielu klientów tu na forum

 

Jest wiele firm o których się tu nie pisze gdyż nie posiadają z tego forum klientów - lub nie piszą po prostu na tym forum.

 

Poza tym wszystkim co zostało tu napisane - cały ten OT - zwróć uwagę na jedno - klienci którzy wypowiadali się w tym temacie nie podważali jakości wykonywanych usług. No ale oczywiście ty wiesz lepiej: "Jest na tyle sensownych hostingów, że szkoda ryzykować moim zdaniem, biorąc kota w worku"...

 

Do tego odnosił się mój komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry hosting = ma opinię klientów.

Pakiety nielimitowane OK można robić ale zapis w regulaminie o stronach typu download jest dla mnie nie na miejscu.

Wynikało by na to że można tam stawiać hmm np. Fora ale oczywiście załączniki wyłączyć bo za dużo ruchu narobią

 

Znajomy ma u Was forum. Przeniósł się z AZ bo robi sporo ruchu. No i niestety narzeka mi ,że wieczorami przymula ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5
Dobry hosting = ma opinię klientów.

Pakiety nielimitowane OK można robić ale zapis w regulaminie o stronach typu download jest dla mnie nie na miejscu.

Wynikało by na to że można tam stawiać hmm np. Fora ale oczywiście załączniki wyłączyć bo za dużo ruchu narobią

 

Znajomy ma u Was forum. Przeniósł się z AZ bo robi sporo ruchu. No i niestety narzeka mi ,że wieczorami przymula ...

 

No skoro zamiast napisać do naszego supportu woli Tobie narzekać - to jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
@N3T5kY brawo -> /Nie mam o czym napisać napisze nie na temat/ - "trollowanie" to twoja pasja ?

No każdy ma jakąś. Ty masz inną interpretacje matematyki :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

group5 czy możesz wszystkim wytlumaczyć jedną rzecz do której się ( pewnie celowo) nie odniosłes w twoich wypowiedziach??

 

Chodzi mi o 11 i 12 post na tym wątku czyli:

 

mogę kupić u was konto i postawić download typu RapidShare ? smile.gif

 

zapełnie dysk ok. jakieś 1TB zobaczymy ile macie zasobów biggrin.gif

 

 

Jeśli zasoby konta nie złamią polskiego prawa i regulaminu to proszę bardzo.

 

 

Dlaczego okłamujesz ludzi?? Bo tak tylko można nazwać to że co innego piszesz na stronie a co innego jest w regulaminie:

 

§6.5. Zabronione jest tworzenie na serwerach group5.pl serwisów typu download/upload oraz mirrorów stron, zabronione jest również archiwizowanie na serwery group5.pl innych serwerów lub stron internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Jak już pisałem: "Jeśli zasoby konta nie złamią polskiego prawa i regulaminu to proszę bardzo."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nieograniczony" :)

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota. Co do tej pierwszej są jednak pewne wątpliwości" (Albert Einstein)

 

Ja bym jeszcze dodał do tego niczym nieograniczoną ludzką naiwność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem wasz strach.

 

http://hostmodo.com/hosting

http://webhostinggeeks.com

http://www.web-hosting-top.com

 

To tylko przykłady jak wygląda rynek na zachodzie.

 

Wiele rzeczy różnie wygląda na zachodzie i nie jest to argument.

 

Jeżeli chcesz zasugerować, że ktoś się boi Twojej oferty to, jak na razie, mnie ubawiłeś - Twoi klienci już się zaczęli orientować na czym to polega, czego doskonałym odzwierciedleniem jest ten temat.

 

Te firmy też stosują takie chwyty jak Ty (strony "typu download" są be)? Przejrzałem kilka regulaminów i jakoś nie widzę... To chyba taki polski wynalazek i tak się ma do zachodu jak Polo Cocta albo wyrób czekoladopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Ten temat to jeden wielki OT - niczego nie odzwierciedla - no może poza tym że konkurencja zamiast pilnować swojego biznesu (jak np. TY) trolluje w tematach z nimi nie związanych - standard na tym forum - gdzie są moderatorzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego też ten temat został wydzielony przez moderatorów, których tak lubisz pouczać, i nazwany "Dywagacje".

 

Skoro to co piszemy w temacie "Dywagacje" jest OT to może mnie oświecisz jakież to inne dywagacje powinny być tutaj prowadzone by nie był to OT?

 

Wyobraź sobie również, że użytkownicy WHT są strasznie złośliwymi i podłymi ludźmi, którzy umówili się by "trollować" w jednym temacie, tak sobie go wybrali zupełnie bez powodu - umówiliśmy się na losowanie tematów i akurat padło na ten. Wszyscy trollują, Sponsi, Kaczy, Głowa, xorg, ja a zwłaszcza Twoi klienci - po prostu świat się kończy :)

 

Nic nie osiągniesz usiłując zamknąć usta osobom dostrzegającym absurd ograniczonej "nieograniczoności" i szczując ich moderatorami. Temat i tak prędzej czy później sam wypłynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Wiesz co jest absurdem - sprzedaż w formie miejsce/transfer - dlaczego?

 

Dlatego że zanim się serwis rozrośnie aby zapełnić np. 10GB czy 20GB zazwyczaj zostaje wyrzucony bo obciążenie generowane przez taki serwis będzie za duże na sharedhosting - z regulaminu firm sprzedających konta na zasadzie powierzchnia/transfer: "działania na szkodę pozostałych klientów XXX (nadmierne wykorzystywanie zasobów serwera, mocy obliczeniowej procesora)" lub "XXX zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy z klientem bez podania przyczyny".

 

My sprzedajemy webhostingowe konta shared - z max obciążeniem 5% CPU - jeśli klient przekracza zasoby jest przez nas informowany i rozwiązujemy umowę ze zwrotem niewykorzystanego abonamentu - proste. Nie narzucamy nikomu limitu powierzchni czy transferu - pod warunkiem, że zgadza się na zasady jakie zawarte są w regulaminie usługi - przed złożeniem zamówienia musi je zaakceptować i jego serwisy nie mogą przekraczać wspomnianych 5% CPU. Otrzymuje profesjonalne wsparcie techniczne i wysokiej jakości usługę za niewygórowaną kwotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego że zanim się serwis rozrośnie aby zapełnić np. 10GB czy 20GB

Cóż to za argument? Można sobie zamówić konto 1G. Ewentualnie później podnieść za dopłatą.

 

z regulaminu firm sprzedających konta na zasadzie powierzchnia/transfer: "działania na szkodę pozostałych klientów XXX (nadmierne wykorzystywanie zasobów serwera, mocy obliczeniowej procesora)" lub "XXX zastrzega sobie prawo do rozwiązania umowy z klientem bez podania przyczyny".

A pewna firma sprzedająca na zasadzie "nieograniczoności"

My sprzedajemy webhostingowe konta shared - z max obciążeniem 5% CPU - jeśli klient przekracza zasoby jest przez nas informowany i rozwiązujemy umowę ze zwrotem niewykorzystanego abonamentu - proste

Czyli jak Ty rozwiązujesz umowę to jest proste, a jak inna firma z tego samego powodu, już nie? Groteskowe.

 

Otrzymuje profesjonalne wsparcie techniczne i wysokiej jakości usługę za niewyrugowaną kwotę.

Co to ma do rzeczy? W innych firmach nie otrzymuje? Wstawiasz takie zapychacze do swoich wypowiedzi, które mają za zadanie stworzyć wrażenie jej obszerności i kompletności. Jeżeli chcesz wstawić swoją reklamę to może najpierw przeczytaj jej treść: "niewyrugowaną kwotę."

 

Swoją drogą to są firmy, które mają określone limity (połączenia, zapytania etc) i nie muszą z nikim rozwiązywać umów. Określenie 5% cpu jest daleko idącym eufemizmem. Bo skąd ktoś ma wiedzieć ile to faktycznie jest skoro nie zna konfiguracji sprzętowej serwera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

Odniosę się tylko do: "Bo skąd ktoś ma wiedzieć ile to faktycznie jest skoro nie zna konfiguracji sprzętowej serwera?"

 

Na chwilę obecną:

Intel Xeon X3360 z 4GB RAM

 

Jest to przeważająca konfiguracja serwerów - nowe są mocniejsze.

 

Wystarczy zapytać.

 

Komentarz do cytatów wyrwanych z kontekstów - w Twoim stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odniosę się tylko do: "Bo skąd ktoś ma wiedzieć ile to faktycznie jest skoro nie zna konfiguracji sprzętowej serwera?"

 

Na chwilę obecną:

Intel Xeon X3360 z 4GB RAM

 

Jest to przeważająca konfiguracja serwerów - nowe są mocniejsze.

 

Wystarczy zapytać.

 

Komentarz do cytatów wyrwanych z kontekstów - w Twoim stylu...

 

A jest to gdzieś wprost napisane, czy klient ma możliwosć zapoznać się z tym podczas zamawiania usługi?

 

Wyrwane z kontekstu? Cóż, widzę że trudno Ci sie odnieść do tego, że ktoś zauważył oczywisty nonsens tkwiący w przypisywaniu firmom świadczącym "ograniczone usługi" cech, które nie mają z tym nic wspólnego (u nich regulamin wygląda tak, a u mnie tak). Może rozwiniesz tę myśl?

 

Może również odniesiesz się do argumentu dotyczącego pojemności. "Dlatego że zanim się serwis rozrośnie aby zapełnić np. 10GB czy 20GB" - argument absurdalny, wzięty z księżyca, jakby w Polsce nie było mniejszych ofert hostingowych. Zresztą sam sobie przeczysz, skoro miałoby być tak jak mówisz to po co "nieograniczona oferta"? Klient wykorzystałby tyle ile mu potrzeba (1-2G) a nie byłoby cyrków z zakazami w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość group5

A kto ma "nieograniczona oferta" - bo my m.in. nie limitujemy powierzchni i transferu a to != "nieograniczona oferta".

 

Wszystko na swoje ograniczenia - my jedynie nie limitujemy na zasadzie standardowej oferty (miejsce/transfer) - bo jak wiadomo nie ma łącz nieograniczonych ale mogą być nielimitowane (np. rozliczenie percentylem), to samo dotyczy powierzchni - dlatego mamy zapis o przyroście dobowym, abyśmy mogli zawczasu rozbudować dostępną przestrzeń dla użytkowników. Ale nie ma sensu pisać tego z mojej strony po raz n-ty bo i tak nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
A kto ma "nieograniczona oferta" - bo my m.in. nie limitujemy powierzchni i transferu a to != "nieograniczona oferta".

A co na to twoja pani od matematyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na swoje ograniczenia - my jedynie nie limitujemy na zasadzie standardowej oferty (miejsce/transfer) - bo jak wiadomo nie ma łącz nieograniczonych ale mogą być nielimitowane (np. rozliczenie percentylem), to samo dotyczy powierzchni - dlatego mamy zapis o przyroście dobowym, abyśmy mogli zawczasu rozbudować dostępną przestrzeń dla użytkowników. Ale nie ma sensu pisać tego z mojej strony po raz n-ty bo i tak nie zrozumiesz.

 

Może ja napiszę po raz n-ty: w takim razie reklamowanie się jako hosting bez limitu jest kłamstwem i wprowadzaniem klientów w błąd.

Matematyka: klient kupuje konto na skończony okres czasu (bo takie widzę w waszej ofercie), parametry przyrastają dziennie o X, w takim bądź razie pod koniec tego okresu czasu parametry te będą skończoną liczbą, a nie unlimited.

 

Ale nie ma sensu pisać tego z mojej strony po raz n-ty bo i tak nie zrozumiesz.

Tak, nie zrozumiem. Nigdy nie zrozumiem człowieka, który nie pojmuje fundamentalnych zasad, jakimi rządzi się matematyka. Człowieku, ogarnij się - usiłujesz podważać matematykę na poziomie podstawówki. Nie wiem o ile Ci tam przyrasta dziennie, ale załóżmy że o 1G. Jeżeli klient kupi na rok usługę to dla mnie jest maksymalnie 365G, dla Ciebie "bez limitu". Przestań ludziom robić wodę z mózgu hasłami w stylu "hosting bez limitów".

 

Tłuczesz głową w mur, powtarzając ciągle te same absurdy, kilkadziesiąt osób usiłuje Ci wytłumaczyć na czym polega ta matematyka i co oznaczają słowa "bez limitu" a Ty się ciągle kręcisz w kółko. "Bez limitu" oznacza "bez limitu" a nie np. 365 GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×