Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

Gość Pokuć

Oles to burak, tyle można powiedzieć o jego zachowaniu. Jak mnie by tak pojechał to bym mu sprawę w sądzie założył i by sie skończyło. Cholerne żabojady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się temu Olesowi wcale nie dziwię.

To co on przechodzi z naszymi rodakami tam na forum to istne piekło. :P

 

Oczywiście nie tłumaczy to faktu, że z dobrze zapowiadającej się firmy

zrobił śmietnik zmieniając warunki oferty co tydzień.

Sieć OVH równiez najwyższej jakości nie jest, kiedyś było inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oles po prostu chyba wychodzi z zalozenia, ze dyskutuje z klientami na takim samym poziomie jak zwracaja sie oni na forum do niego. Szkoda tylko, ze 98% pozostalych, powaznych osob musi to potem czytac. Ja OVH w kazdym razie nikomu juz raczej nie polece - tak nieczytelnej oferty i nieprzywidwalnej polityki nie widzialem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Oles to burak który kiedyś sie napatoczy na większego niż on i wtedy będzie miał. Tak jakby łaskę wszystkim robił że to swoje OVH robi... Bez OVH ludzie by przeżyli, dzieci i krzaki nie, ale byłby spokój :P Durny szef, durna jakość i durna polityka - OVH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Fakt, pomysłów mu nie brakuje, widac że wygrał w jakiejś loterii kilka milionów euro i nie ma co z nimi robić. Ale niech rozwija swój folwark :P Zauważcie ze jego wiadomości są pisane w języku kultury a nie warcholstwa. Mimo wszystko uważam że nie powinien się wyżywać na normalnych ludziach za to że Dzieci bite kablem od Neo robią krzaki które każdy może wysadzić w powietrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Francji jest prąd stosunkowo tani głównie dzięki elektrownią jądrowym więc wątpię aby go oszczędzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że u nich(Francja) elektrownie atomowe produkują 70% wykorzystywanego prądu. Więc jest to tanie i ekologiczne w porównaniu z tym co się dzieje w Polsce. Jednak tak czy siak - im mniej zużyją energii tym więcej zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@malu nie prawda bo czasami te ekologiczne rozwiązania kosztują tak dużo że lepiej inwestować w nieekologiczne ponieważ czas w którym się zwrócą jest za długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd oleś zrobił że się wział za kimsufi w Polsce, chyba nie wie co to Polska :P może we francji tak mają że jak tanie to gówno... i dlatego wolą dokładać i kupywać droższe, ale w Polsce lepiej kupić taniej .. :) Zrobił błąd, ale mógłby przynajmniej kogoś wynająć żeby wypowiadał się w jego imieniu bo robi sobie tylko wioche.

 

 

Czy dobrze rozumiem, że OVH wprowadza kolokacje ?

 

http://forum.ovh.pl/showthread.php?t=8581

 

 

Ovh będzie mogło udostępniać infrastruktury nawet swoim

"konkurentom", którzy będą mogli odsprzedawać usługi pod ich

własną marką, z ich własnymi adresami IP, własnymi usługami.

Będą mogli zarządzać wszystkim przez API, w sposób niewidoczny

dla końcowego klienta. Nie będzie wiedział, gdzie dokładnie

znajduje się jego serwer, w jakiej serwerowni, ale będzie mógł

korzystać z wszystkich usług, które proponujemy naszym klientom,

bez konieczności prowadzenia dodatkowych prac.

Wszystkim zajmie się OVH.

 

To wreście ich serwery czy swoje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bo OVH powinno mieć w PL albo Shared, RPS albo dedyki z wyższej półki na które gimnazjalistów by nie było stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobił błąd, ale mógłby przynajmniej kogoś wynająć żeby wypowiadał się w jego imieniu bo robi sobie tylko wioche.

 

kogos mi to przypomina .. lol.

 

OVH faktycznie ma swietne pomysły jednak wykonanie trochę kuleje, mogli by się na coś zdecydować, bo jak wiadomo jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego ...

 

to samo ta ich super sieć, nie rozumiem , mają 400 gb/s , wykorzystują .. hmm 90 ( gdzieś tak chyba było na forum ) ?

a limitują tak bardzo upload per flow.. no troche to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, a już myślałem, że jestem jakiś dziwny, bo jak próbowałem coś przedstawić w ten deseń na forum ovh, to 'pojechano' po mnie zdrowo......tam jednak mają klakierów i tyle.

 

W sumie to żałuję, że zajrzałem na tamte forum - żył bym sobie w nieświadomości, że jest fajnie, kupował bym bez stresu kolejne serwery , a tak teraz to mam dylemat widząc w wypowiedziach Olesia prawdziwą twarz ovh.....

 

 

M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mario świadomość jest ważna nawet jeżeli była by zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem SP BestOF opłaciłem na 3 miesiące z góry i w gratisie zamiast procka Core2Duo 2.66 dostałem.

 

Processor Name Intel® Core2 CPU E8400 @ 3.00GHz

 

Czyli jest to procek z SP Max.

 

Fajny prezent pod mikołajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Czy ktoś może mi pomóc w wyborze serwera.

Mam do wyboru dwa w równej cenie:

 

Intel Core2Duo 2x 2.66+ GHz

http://www.ovh.pl/prywatne/produkty/superplan_best_of.xml

 

i Kimsufi Intel Quad Q6600 4x 2.40+ GHz

http://www.kimsufi.pl/

 

Który wybrać do stworzenia kilku VPS i sklepów internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Mimo słabszych parametrów brałbym BestOF, ponieważ OVH nie spieszy się do reagowania na awarię Kimków.

Ostatnio miałem taki przypadek, na VMS był jeden serwer (kimek mojego klienta) oznaczony na niebiesko :P

 

Technik 2 dni do niego szedł :P a chodziło o małą zmianę w BIOSie

 

Ewentualnie jeśli potrzebujesz w przystępnej cenie oraz z dobrym supportem, może eFuturo ? Użytkownik Sebak da Ci dobrą ofertę B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewentualnie jeśli potrzebujesz w przystępnej cenie oraz z dobrym supportem, może eFuturo ? Użytkownik Sebak da Ci dobrą ofertę :P

To fakt, Sebak jest niekwestionowanym królem PCtów i zawsze coś fajnego złoży. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×