Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

a się zdziwią, jak ludzie tylko wykupią na 1 miesiąc i zostaną z całym sprzętem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@kaczy and all :)

 

Dostałem dziś o godzinie 2:00 ;) Serwery zostały zamówione 24.04 i zapłacone też tego samego dnia poprzez mtransfer.

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a się zdziwią, jak ludzie tylko wykupią na 1 miesiąc i zostaną z całym sprzętem. :]

 

HAHAH ... na pewno czesc tego co teraz jest bum zostanie po 1 miesiacu "staojące" gdyz duzo ludzi na tetow kupywalo tylko te dedyki .. i po miesiacu zrezygnuje, ewentualnie zawsze komus dedyk moze nie przypasować. A tak w ogole kupilem nastepny serwer i zamowienie polecialo 24. kwietnia tego roku o czywiscie dzisisiaj 1 maja dumnie w kalendarzu a ja na dal brak danych ...... do serwera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie - Geolokalizacja już nie jest wyszczególniona.

 

Gdzie dostaliście serwery? Znajomy zamawiając tego najdroższego Kimsufi dostał we Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@kaczy and all :)

Dostałem dziś o godzinie 2:00 ;) Serwery zostały zamówione 24.04 i zapłacone też tego samego dnia poprzez mtransfer.

Ja też już dostałem (2:25) :) Czyli tak jak się spodziewałem, zrobili mi niespodziankę na weekend majowy... ale maszynka musi poczekać- narzeczona ważniejsza :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BlueMan: wszystkie serwery OVH są fizycznie we Francji, różnią się jedynie klasy adresowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

mam male pytanie, a konkretnie prosbe ;)

Czy moglby mi ktos porownac dwie oferty i powiedziec czy faktycznie ovh jest lepsze od Livenetu?

 

http://livenet.pl/dedykowane_professional.htm

http://www.ovh.pl/produkty/kimsufi08xl.xml

 

Bo z tego co widze to w OVH dostane za mniejsza cene lepszy serwer bez limitu transferu.

Czy pojdzie na tym np. kilka serwerow CS, ktore maja lacznie ze 150 slotow? Jak to jest z tym laczem? Warto przejsc do ovh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak tam jest z laczem? Ma ktos jakies adresy testowe zeby spingowac? Zalezy mi zeby pingi nie byly wieksze niz 30-40.

 

I co najwazniejsze: czy ta oferta moze ulec zmianie, np. teraz place 230, a za 2 miesiace podyktuja mi cene przedluzenia umowy o kolejny miesiac za 300?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ovh, przypiesza z serwerami :

 

Kimsufi i Kimsufi XL:

- aktualny czas oczekiwania: minimum 3 dni, maximum 3 - 7 dni, średnio 5 dni,

- w przyszłym tygodniu, do środy: czas oczekiwania 4-5 dni,

- w połowie przyszłego tygodnia: opóźnienie będzie się zmniejszać

- następna środa: czas oczekiwania około 3 dni

- kolejna środa: opóźnienie zostanie opanowane, instalacja w 1 godzinę

 

Produkcja serwerów działa 6 dni na 7. Serwerownia działa 24/7.

Maszyny są dostarczane cały czas, również w nocy i w week end.

 

http://forum.ovh.pl/showthread.php?p=31291

 

;) a ja 6 dzien dalej siedze i czekam ?? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery Gier, TeamSpek i inne lepiej brać na serwerach w Polsce oczywiście w OVH większa jakość i tak dalej ale na przykład dziś ping z TP do niemiec i francji wynosi około 200-300 ms nie wiadomo kiedy to naprawia i są to już dni stracone na grę z takim pingiem nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwery Gier, TeamSpek i inne lepiej brać na serwerach w Polsce oczywiście w OVH większa jakość i tak dalej ale na przykład dziś ping z TP do niemiec i francji wynosi około 200-300 ms nie wiadomo kiedy to naprawia i są to już dni stracone na grę z takim pingiem nie da się grać.

 

Zawsze mozna pogrzebac w /proc/sys/net i wyciagnac te 5- 10ms mniej... jesli nie chodzi o tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss faktycznie :D Gdyby nie RAM byloby idealnie, ale tak jak napisales, duze WOW :D

 

Z innej beki: jak oceniacie support ovh? Napisalem do nich maila z zapytaniem ofertowym (z bodaj zylionem pytan i pierdylionem watpliwosci) mija doba, a odpowiedzi brak. To normalne u nich czy ponowic request? Bo chyba ewidentnie cos jest nie-halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe "popsułem" ofertę ;) Pisałem wczoraj do nich w sprawie tego serwera i oferta znikła, no pięknie :)

 

Chciałem go sobie wykupić jako serwer do backupów z uwagi na to ze taniej wychodzi niż backup np w SD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe "popsułem" ofertę ;) Pisałem wczoraj do nich w sprawie tego serwera i oferta znikła, no pięknie :)

 

Chciałem go sobie wykupić jako serwer do backupów z uwagi na to ze taniej wychodzi niż backup np w SD.

 

a co bylo w tej ofercie?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bylo w tej ofercie?

Z tego co pamiętam, dysk 250 giga, ramu 256 mega, procek chyba 1.2... za 19,99 zł, (albo 29.99 zł) ;) - w każdym bądź razie, nie opłacalnie dla OVH :) Oferty tak czy siak nie było dostępnej na liście serwerów podczas próby zamówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dysk był chyba 160GB a cena 19,99 ;)

 

Wow, :) To faktycznie oferta byla by super :)

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie mam pod opieką kimsufi tego nowego i ładnie wszystko śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×