Skocz do zawartości
szirok

Nowy moderator

Polecane posty

Dokładnie, firma znajduje sie przy ulicy horbaczewskiego 57a, kto powiedział że ja jestem szefem tej firmy ? jestem ich partnerem, biore od nich towar z których składam pctety i potem sprzedaje, również serwery.

Daze do tego, ze nie znalazlem _spolki_z_o_o_ o takiej nazwie (mozna to sobie sprawdzic). FIRMA s.c. a FIRMA sp. z o.o. to sa zupelnie inne firmy (inne podmioty). Stad prosze w polu firma albo wpisywac dokladne, sprawdzone dane albo nic nie wpisywac. I to wszystko co chcialem napisac :huh:

jeżeli chodzi o moją firme to z tego co znam prawo jeżeli nie przekroczysz 2000 zł rocznie nie masz obowiązku rejestrowania działalności gospodarczej, zgadza sie;)?

Ja jestem techniczny ale z tego co sie orientuje to raczej nie. Ta kwota 2000 zl z groszami to kwota zwolniona z podatku (taki zerowy prog podatkowy, zanim jest 19%). A prowadzenie ciaglej, zorganizowanej dzialalnosci, podpada pod prowadzenie dzialalnosci gospodarczej i wymaga wpisu do ewidencji + placenia zusu. I jezeli zysk w skali roku nie przekroczy kwoty zwolnienia z podatku to podatku sie nie placi. Ale co innego podatek dla skarbowki a co innego zus + ewidencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznam się, że kilka kompów sprzedałem znajomym :huh: ale to nic nie ma do tematu, jeżeli trzeba fakture nie ma problemu dostaniesz.. :P

 

Musze przyznac ze dobry byl to wybor ze masz moderatora. Bo nie oskarżasz nikogo bez dowodów ale pierw ich szukasz;]. Nie ma sensu dalej ciagnac tej dyskusji, ja rowniez zaraz ide spac tylko pochatuje na irc jeszcze, jutro wejdzie bartek wrzuci logi z apache i bedzie wiadomo..

 

Dobrej nocy !.

 

PS. po 7 browarach moge pisac bzdury ;p sry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, bo rejestrze nadal nie widac takiej spolki. Jest Hescomp sc. ale oni sa z Wrocka a Ty to Warszawa :P

Podsumowując

1. Wpisał firmę ale przez "pomyłkę" pomyliła Mu się jedna litera.

2. Wpisał firmę ale przez "pomyłkę" pomyliła Mu się jej forma prawna.

3. Wpisał firmę ale jednak to nie firma tylko jest jej "partnerem" nie posiadając działalności gospodarczej. Dość odważne ze strony firmy skoro ona jest we Wrocławiu a on w Warszawie.

 

Tak, to zdecydowanie podnosi wiarygodność :D

 

to znaczy robisz to samo co nvu i też jesteś z wawy ?

Zbiegów okoliczności tu pełno :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to NVU, czy nie NVU to moderatora dostanie tylko osoba znajacna sie na rzeczy... Podjelismy taka decyzje, zeby osoby, ktore chca byc moderatorami, bo ... tak!(na zasadzie "bo ja chce!") po prostu nie mogly nimi byc. Mam swojego faworyta jednego i jest to osoba, ktora nie udziela sie, ze chce byc moderatorem, niestety... a szkoda :huh:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie pisać na ten temat, ale ta sytuacja zaczyna mnie już śmieszyć do łez...

 

Na większości forów, na których mam/miałem okazję się udzielać, wybór moderatorów wyglądał troszkę inaczej... ale wbrew pozorom w bardzo podobny sposób.

Zazwyczaj to administrator, doceniając wiedzę/zaangażowanie/itp. jakiegoś użytkownika, proponował mu to via wiadomość prywatną i pytał, czy dana osoba by nie chciała być moderatorem.

Gdy taka osoba się zgodziła, to dostawała na początku ograniczone uprawnienia, jako pomocnik, informacja o tym była publikowana gdzieś w newsach i raczej nikt z użytkowników do tego nie miał zastrzeżeń (ale faktycznie to też była kwestia wyboru odpowiednich osób przez admina).

Po jakimś czasie pomocnik stawał się pełnym moderatorem...

 

A tu? n/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wyglądałoby to inaczej gdyby nie machlojki NVU. Tyle... Gdyby nie jego bajeczki i kit jaki wciskał i gdyby zachowywał się poważnie to nikt by nie miał nic przeciwko jego kandydaturze, no może kilka osób by było przeciw. A tak było całe forum jednogłośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądałoby to inaczej gdyby nie machlojki NVU. Tyle... Gdyby nie jego bajeczki i kit jaki wciskał i gdyby zachowywał się poważnie to nikt by nie miał nic przeciwko jego kandydaturze, no może kilka osób by było przeciw. A tak było całe forum jednogłośnie...

 

Przeczytaj jeszcze raz zwracając uwagę na słowa

 

Zazwyczaj to administrator, doceniając wiedzę/zaangażowanie/itp. jakiegoś użytkownika, proponował mu to via wiadomość prywatną i pytał, czy dana osoba by nie chciała być moderatorem.

 

Tu jest właśnie wszystko, co mnie razi: na początku modem zostaje osoba, która jest w ocenie użytkowników "niewiarygodna", ale potem po zdjęciu jej uprawnień jest cały temat o tym, kto ma być modem... a wg mnie to powinni wstępnie wybrać admini+dotychczasowe WHTeam, a nie użytkownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Przeczytaj jeszcze raz zwracając uwagę na słowa

 

 

 

Tu jest właśnie wszystko, co mnie razi: na początku modem zostaje osoba, która jest w ocenie użytkowników "niewiarygodna", ale potem po zdjęciu jej uprawnień jest cały temat o tym, kto ma być modem... a wg mnie to powinni wstępnie wybrać admini+dotychczasowe WHTeam, a nie użytkownicy.

I zazwyczaj tak było, przypadek nvu był wyjątkiem od reguły. Zaważyła mój brak znajomości "przekrętów" nvu, przy ilości moderowanych tematów, nie wszystko czytam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Każdy czasem popełnia błędy, nawet ci najlepsi więc nie ma się o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także jestem przeciw przydzielania subforów konkretnym moderatorom - urlop moderatora i już forum jest zaniedbane... .

 

A co do raportów z "działań" moderatorów -każdy sam sobie powinien być stróżem i wyczuć moment, kiedy niepotrzebnie grzeje tylko stołek WHTeam :) i można go oddać innemu userowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze dwie: Najdmen i Kaczy, ale w związku z wykonywaniem przez nich zajęcia jakim się zajmują, mogło by to wprowadzić

czasem jakieś konflikty i waśnie zwłaszcza z dość regularnie pojawiającymi się nowymi userami.

 

Wątpię, moim zdaniem widać że obaj Panowie zachowują się na poziomie i takich sytuacji by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

No to powolutku,

chciałbym powitać BOSS'a jako nowego moderatora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, Boss jako moderator nie może już spamować co oznacza że niedługo wyprzedzę go w ilości postów i zostanę top-spamerem WHT ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boże co za niefart największy spamer moderatorem ;D

 

GZ BOSS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Wątpię, moim zdaniem widać że obaj Panowie zachowują się na poziomie i takich sytuacji by nie było.

Ja mam podobne zdanie o Kaczym i Najdmenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, moim zdaniem widać że obaj Panowie zachowują się na poziomie i takich sytuacji by nie było.

 

Ja mam podobne zdanie o Kaczym i Najdmenie.

 

ja nie napisałem że nie są na poziomie i się nie nadają na moderatorów, wręcz przeciwnie,

chodziło mi o to że np. są też uczciwi policjanci, ale mimo to nie mogą prowadzić działalności gospodarczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

BOSS ma jedną wielką zaletę - nie gotuje się chłopak.. : ) ktoś inny za to miałby większe "tąpnięcie" i wiedzę mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

po chwyle namysłu chciałem się ciut usprawiedliwić, bo to nieładnie tak pisać o koledze, że ma niby wiedzę niedużą (tak to można wywnioskować) i wytłumaczyć, że ta "wiedza" to chodzi o poziom bella - wiecie, taki "miazgator administratorski" heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×