Skocz do zawartości
szirok

Nowy moderator

Polecane posty

Gość Pokuć

Co do artus87 to wydaje mi sie ze mozna go dac na próbe. Jak sie sprawdzi to niech zostanie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do artus87 to wydaje mi sie ze mozna go dac na próbe. Jak sie sprawdzi to niech zostanie :P

Mógłbyś uzasadnić swoją decyzję? :huh:(chociaż jeden malusi powodzik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się reklamował ... ale byłem moderatorem już kiedyś na 3 większych forach (niektórzy mnie kojarzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP Moze sie nadasz nie wiem, ale warto sprobowac ... Chociaz napewno jest tu wielu innych userow ktorzy by sie nadawali ... ale np. nie maja czasu :P Jakas rang junior moderator :huh: i mocno ograniczone funkcje nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, jeszcze nie byłem. :) Ale chętnie zostane :huh:

Myślisz że tylko ja mam zdolności telepatyczne :)? A i pamiętaj że ja nawet nie mam dostępu do Twoich IP :D

 

NVU uwierz mi, że nie trzeba być specem żeby zorientować się po Twoim stylu pisania że Ty to Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hekko - mimo niedużego stażu na forum (co ja gadam to już prawie dwa lata będzie :huh:) nadaje się jak najbardziej

No nie spodziewałem się w ogóle, że to zobaczę :P

Ale muszę odmówić z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NVU uwierz mi, że nie trzeba być specem żeby zorientować się po Twoim stylu pisania że Ty to Ty :D

Było dać mu jeszcze kilka dni anonimowości :P

 

Kaczy - ok ale jego mowy trudno zrozumieć. Nie pisze na luźnie tylko spina się strasznie i wali oficjalnie.

Ja bym to nazwał dbaniem o styl wypowiedzi połączony ze specyficznym poczuciem humoru. Ze zrozumieniem wypowiedzi kaczego do tej pory nie miałem jakichkolwiek problemów :) i dalej jestem za... zaraz po BOSS'ie :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ja to nvu, mhm co jeszcze ? może jeszcze rusel i sync.pl o którym mówiliśmy na irc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak czasu zapewne.

:huh:

Nie, każdy robi to co lubi, ja nie lubię się w to bawić a pisać - owszem mogę.

 

 

Boss ja radze zapisać się na terapie do psychologa, mam nadzieję że pomoże każdego nowego użytkownika będziesz oskarżał o bycie nvu ?

NieJestemNvu czy jakoś tak to było ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss z reguły nie obrażam ludzi i dlatego tego nie zrobię ale myślę że grubo przesadzasz .. mam pokazać ci dowód osobisty :huh: postaram się przybyć na ten meeting tylko po to aby udowodnić ci że nie jestem żadnym nvuem, ruselem czy syncem i nic mnie nigdy z nimi nie łączyło..

 

Pozdrawiam.

 

PS. Nuv odszedł wczoraj z tego co mi wiadomo, moje konto zostało założone 29 września czy to wyjaśnia wszystkie twoje wątpliwości ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko przynajmniej o troche szacunku, wypraszam sobie aby oskarżano mnie o osoby których praktycznie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale NVU nikt nie widział. Zatem jak potwierdzisz swoją tożsamość. A masz może brata wulkanizatora? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak i babcie co prowadzi ważywniak, ojciec ma wulkanizacje a matma apteke coś jeszcze :huh:?

 

 

Proszę moderatora o wyczyszczenie tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. mam pokazać ci dowód osobisty :) postaram się przybyć na ten meeting tylko po to aby udowodnić ci że nie jestem żadnym nvuem, ruselem czy syncem i nic mnie nigdy z nimi nie łączyło..

Przed wejściem będzie kontrola dowodów i pobieranie odcisków palców :)

 

PS. Nuv odszedł wczoraj z tego co mi wiadomo, moje konto zostało założone 29 września czy to wyjaśnia wszystkie twoje wątpliwości ?.

I czego to dowodzi :)?

 

Żeby nie było. Dowodów nie mam. Takie mam odczucie i to jest moje prawo. Zapewne administracja może wstępnie zweryfikować czy Ty to NVU. Zmienne IP w Neo nie daje 100% anonimowości :D

 

No ale NVU nikt nie widział. Zatem jak potwierdzisz swoją tożsamość. A masz może brata wulkanizatora? :huh:

W dowodzie będzie imię i nazwisko :P A NVU podał przecież jego rzeczywiste dane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, BOSS zatem oczekuję na miłe spotkanie na meetingu, ale jeżeli ja to nie nvu stawisz mi kufel piwa - pijam tylko żywca.

 

 

PS. Boss bo ja sie juz pogubilem to wrescie kto jest nvuem bo juz 2 osoby oskarzyles ...

 

Ps2. widze boss ze Ty juz dzisiaj cos piłeś bez nas :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odnosnie sytuacji, ktora sie "zgotowala".

 

Po 1

sprawdzone zostaly IP`ki NVU oraz artus87

83.5.200.194

83.5.138.232

 

obydwa naleza do tej samej puli neo na Warszawe. Jako, ze siec neo jest bardzo duza w tych okolicach nie mozna wykluczyc, ze jest to 2 roznych uzytkownikow.

 

Po 2

 

jesli Bartek se zgodzi to jutro mozna sprawdzic logi apache i pokaza czy obydwaj userzy korzystali z tej samej przegladarki i systemu operacyjnego co z bardzo duzym prawdopodobienstwem zweryfikuje teze o podszywaniu sie NVU.

 

Po 3

 

Do czasu wyjasnienia sprawy nie strofujmy nowego uzytkownika, na dniach sie wyjasni ( mam nadzieje ze Bartek looknie w logi).

 

Po 4

 

Milej nocy :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, pomyłka nie Hecomp tylko Hescomp s mi się ucieło już poprawiam.

 

Gotowe

 

PS. ogólnie to powinienem to wymazać ponieważ nie jestem reprezentantem firmy. Gotowe, na forum wypowiadam się tylko jako osoba prywatna, dlatego nie przedstawiłem również swojej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. ogólnie to powinienem to wymazać ponieważ nie jestem reprezentantem firmy. Gotowe, na forum wypowiadam się tylko jako osoba prywatna, dlatego nie przedstawiłem również swojej oferty.

Super, bo rejestrze nadal nie widac takiej spolki. Jest Hescomp sc. ale oni sa z Wrocka a Ty to Warszawa :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, firma znajduje sie przy ulicy horbaczewskiego 57a, kto powiedział że ja jestem szefem tej firmy ? jestem ich partnerem, biore od nich towar z których składam pctety i potem sprzedaje, również serwery, jeżeli chodzi o moją firme to z tego co znam prawo jeżeli nie przekroczysz 2000 zł rocznie nie masz obowiązku rejestrowania działalności gospodarczej, zgadza sie;)? Nię będe pisał tutaj o moich interesach, zarobkach czy stosowanych trikach (konkurencja czuwa). Czekamy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wysunę swoje kandydatury na moderatorów: Sponsi, Boss, Malu = myślę że się nadają :huh:

Mam jeszcze dwie: Najdmen i Kaczy, ale w związku z wykonywaniem przez nich zajęcia jakim się zajmują, mogło by to wprowadzić

czasem jakieś konflikty i waśnie zwłaszcza z dość regularnie pojawiającymi się nowymi userami.

 

w mojej subiektywnej ocenie każdy z nich jest na swój sposób oryginałem wnoszącym dużo ożywienia na forum.

 

 

Dokładnie, firma znajduje sie przy ulicy horbaczewskiego 57a, kto powiedział że ja jestem szefem tej firmy ? jestem ich partnerem, biore od nich towar z których składam pctety i potem sprzedaje, również serwery, jeżeli chodzi o moją firme to z tego co znam prawo jeżeli nie przekroczysz 2000 zł rocznie nie masz obowiązku rejestrowania działalności gospodarczej, zgadza sie;)?

 

to znaczy robisz to samo co nvu i też jesteś z wawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×