Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

Nie znalazlem na forum opinni o Host4ever, postanawiam wiec ruszyc watek.

 

Mam u nich konto jakies pol roku. Dzialalo dosc stabilnie - tak mi sie przynajmniej zdaje bo strona ktora tam trzymam nie cieszy sie jakas wielka ogladalnoscia i sam nie czesto na nia zagladam.

 

Od tygodnia jest jednak totalna lipa - serwis nie laczy sie z baza danych. Od tygodnia nikt z host4ever nie odpisal na zgloszenie, telefon tez milczy.

 

Szlak ich trafil ?

 

 

Czy ktos z was ma lub mial moze doczynienia z ta firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "firma" to dawna Serverownia.pl - powiem tak, trudno w sieci jest nie trafić na złą opinię na ich temat... W tym administrator SMEK o którym chyba każdy z forum może coś napisać... Reasumując - zmień hosting póki masz dostęp do danych i możesz się wynieść (to moja opinia, myślę że inni się ze mną zgodzą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jak przedmówca. Zabierz zabawki i uciekaj póki jeszcze możesz. Najlepiej do jakiejś sprawdzonej firmy. Będzie drożej ale za to będziesz wiedział za co płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie troche dziwny temat tego tematu.

 

Pytanie czy firma to "krzak" to chyba do ciebie. Czy dostałeś od nich jakiś rachunek/fakturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostalem, ale na rachunku mi nie zalezalo wiec nawet nie zabiegalem.

 

Pytanie z tematu jest jak najbardziej sensowne - bo firm "krzakow" w branzy hostingowej widzialem juz przynajmniej kilkanascie. Dzialaja kilka miesiecy a pozniej znikaja zostawiajac uzytkownikow na lodzie.

 

Dzieki wszystkim za odpowiedzi, zabieram zabawki i ide do innej piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

:) Dobre, pewnie szanse na dogadanie sie z ich supportem sa takie same jak uzyskanie odpowiedzi z host4ever.pl :)

 

Strony juz przenoislem do xpx.pl , czytalem kilka pozytywnych opinni na ich temat a ceny maja bardzo sympatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam konto na h4e.pl i świetnie się spisuje, żeby trzymać tam różne śmieci... :P np żeby komuś linka wysłać itp. Natomiast stronę mam kei.pl - polecam z czystym sumieniem :P a jakość h4e.pl dorównuje imn.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW: h4e le?y chyba jako? od 2 dni :)

 

Sory za posta pod postem, ale nie widze opcji kasuj... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muhaha :) owned :) Ktoś się pobawił w google :) ( tzn meta tagami ) :)

 

btw h4e teraz udostępnia darmowy hostinK :)

 

http://phc.pl/regulamin.txt

Przeglądarka mi nawala czy oni nie wiedzą co to kodowanie utf/iso? :) raczej to 2 :)

 

Buahuha :D patrzcie na punkt 2 tego regulaminu i na uptime tych darmowych kont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muhaha :) owned :D Ktoś się pobawił w google :) ( tzn meta tagami ) :)

 

tzn nie bardzo meta tagami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o słowa kluczowe :) Taki sam numer jak - idiota i wyskakuje Marcinkiewicz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani meta tagi ani słowa kluczowe, nic związanego z modyfikacją ich strony - wystarczy że mocno podlinkowali z dobrym anachorem, a trudno nie było - przy 700 wynikach pod tym hasłem :)

Mi by było szkoda czasu no ale :D

 

Edit:

-----

Wygląda na to że poleciało jakimś katalogerem z odpowienią konfiguracją, choć YAHOO zlapalo jeszcze malo tych linków:

http://search.yahoo.com/search?p=links%3Ah...-501&dups=1

 

Co do "idioty" to:

http://siteexplorer.search.yahoo.com/searc...p;fr2=seo-rd-se

 

Katalogery mają siłe :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

btw, nie mówiłem że to modyfikacja ich strony... Wiem że to polega na masowanym linkowananiu tylko żeby dało to taki ewent w tym wypadku "chujowy hosting" trzeba tak ustawić słowa kluczowe... To własnie miałem na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba :). Na chwile obecna możesz już w sekcji head nie mieć meta keywords, nie jest to już praktycznie w ogóle brane pod uwagę przez Google ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesujesz sie kupnem serwerow w naszej firmie? Nie jestes pewny, masz jakies pytania? Nieszkodzi! Wystarczy sie z nami skontaktowac na ponizsze dane a dostaniesz z pewnoscia fascynujaca Cie odpowiedz. Przedstawiamy mozliwe formy kontaktu:

 

To z ich działu kontakt

 

Ja rozumiem, ze mozna nie uzywac polskich znakow na forach. Ale na stronie firmowej? to juz lekka przesada. Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt, jak odpowiedz moze byc fascynujaca? Fascynująca moze byc kobieta, samochod, ale nie odpowiedz. Mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt, jak odpowiedz moze byc fascynujaca? Fascynująca moze byc kobieta, samochod, ale nie odpowiedz. Mam racje?
Masz, a jak :rolleyes:

 

Powinno być również prawidłowe kodowanie, a i ręka silniejsza w ortografii...

 

W większości znanych mi przypadków, autorami takich "stron firmowych" jest wczesna, a często bardzo wczesna młodzież (przykład: sync.pl z Chełmży), która pod szyldem firmy rodzica (NIP, REGON), prowadzi własny "biznes" (o którym rodzic często nic nie wie, jak w przywołanym przypadku sync.pl).

Kiedy do nieprofesjonalnej strony internetowej dochodzi jeszcze nieprofesjonalna obsługa klienta i regulamin jak na stronie: http://host4ever.pl/regulamin.php - nie możemy spodziewać się wysokiej jakości świadczonej usługi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W większości znanych mi przypadków, autorami takich "stron firmowych" jest wczesna, a często bardzo wczesna młodzież (przykład: sync.pl z Chełmży), która pod szyldem firmy rodzica (NIP, REGON), prowadzi własny "biznes" (o którym rodzic często nic nie wie, jak w przywołanym przypadku sync.pl).

Kiedy do nieprofesjonalnej strony internetowej dochodzi jeszcze nieprofesjonalna obsługa klienta i regulamin jak na stronie: http://host4ever.pl/regulamin.php - nie możemy spodziewać się wysokiej jakości świadczonej usługi...

Najbardziej podoba mi się punkt:

 

§ 6 Usługodawca host4ever.pl zobowišzuje się do:
4. Zwrotu pieniędzy w cišgu 14 dni od zakupionego pakietu serwerowego.

Czyżbym odkrył darmowy hosting?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co jest w zakładce "Monitoring"

Cytuje "przeprowadzone analizy raportów dostępnosci platform host4ever.pl pozwalaja swierdzić, iż sredni czas bezawaryjnosci wnosi aż 99,5%. Wynik ten jest potwierdzeniem wysokiej jakosci usług swiadczonych przez host4ever.pl."

a na wykresie 93.*% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×