Skocz do zawartości

Polecane posty

Kychu sxe ..czemu, jakby adminem była peace-b to czemu nie ; )

Heheh... to nawet ja bym założył u niej jakieś konto i jeszcze dzwonił na infolinie, żeby chociaż głosu posłuchać :rolleyes: (chociaż sam mam własne serwerki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tam konto opłacone do końca września - na różne śmieci... i jakoś w kwietniu wyparowało <_<:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna firma krzak a prowadzą ją jak zwykle: dzieckoneogf2.png<_< Wakacje uważam za otwarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... takie błędy?

No ludzie, proszę Was... kto poważnie myślący o prowadzeniu biznesu popełnia takie błędy?

Aż strach pomyśleć jak wygląda księgowość w tej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... takie błędy?

No ludzie, proszę Was... kto poważnie myślący o prowadzeniu biznesu popełnia takie błędy?

Aż strach pomyśleć jak wygląda księgowość w tej firmie.

 

Nie ma księgowości, bo nie ma firmy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj UPTIME wynosi aż 52.07%

Nie, żebym ich bronił, ale uptime w skali dnia jest raczej mało miarodajny -- każdy serwer ma czasem uptime 0% przez pewien czas. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

t, MY! Useshy wht ukrzyshujemy Cię za to że bronish h4e najlepshej firmy hostinkowej w Polsce :P

 

Hhe to tak żartem :) ale chyba już niedługo h4e zaliczy down na zawsze :) ( czyt aż super adminowi przyjdzie kolejny pomysł do głowy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Poprostu bosko :) dobrał wspaniały system genialnie go skonfigurował :P i nie wytrzymuje dluzej niz 5 h działania :) a masyzna jest tak dobra ze restart (wyłaczenie - 2h + włączenie- 4 h) trwa 6h :) I co tu sie dziwic ze uptime slaby ... wspolczuc adminowi ... to nie jego wina ! ze ma 14 lat i fantazjuje o biznesie życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem z tym Panem do czynienia sporo bo około 2 miesiące i powiem ze na poczatku był bardzo miły. Wszystko zxaczelo sie jak chcialem zmienic serwer dedykowany i niestety wybrałem u Pana Łukasza.

 

Na początku Pan bardzo się domagał o zaliczke 100zł więc mu wysłałem bez problemu za tydzien wplacilem dalszą część kasy. Czyli razem 330zł za dedyka ktorego mial zamawiac z HetZner.

 

Pieniądze przelałem na poczatku miesiąca a serwer miał być na 20 pazdziernia , z 20 bylo na 22 potem na 23. Rzecz jaska ze sie bardzo wkurzyłem i postanowilem do niego zadzwonic, oczywiscie bardzo miły, "Tak będzie dzisiaj na 100%" no to sie ucieszyłem ale czekam i czekam i nic. Dzwonie 2 raz nie odbiera, 3,4 az wyłaczył telefon. No dobra to jeszcze nic.

 

Na następny dzien pisze do niego na GG zeby mi oddał pieniądze a on "dobrze niema sprawy moze dzisiaj zrobie przelew". Ja napisalem więc jezeli mozna to bardzo prosze.

 

Do dzisiaj czekałem na przelew i nie dotarł, pisze do niego "przelał pan"? On na to Tak oczywiście zaraz wysle kopie przelewu, jak mogłem sie spodziewac "Nie wysłał", teraz za kazdym razem jak dzwonie nie odbiera, nie odpisuje.

 

A jeszcze dobre bo mi napisal "mam prawo do oddania pieniędzy w ciągu 2 tygodni"

 

Tak wiem, przypomne ze wplacilem na początku miesiąca więc 2 tygodnie juz minęły. :)

 

troche do zatkało i CISZA...

 

Zostało mi tylko isc na policje i zadac oddania pieniędzy. Moze to tylko 330zł ale ja mam 17 lat i nie zarabiam :/

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiesz

nie podejrzewałem ze jakas firma moze zrobic taki wałek i przyznam nie czytalem opini ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emil Łukasz Łełek CI nie odda kasy weź to czym prędzej zgłoś na policje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości napisałem do tej "firmy" z pytaniem o ceny brutto bez Vat

 

otrzymałem :

Witam, nie jest to zart, nasza firma nie jest platnikiem VAT i z tego

powodu cena brutto nie zawiera VaTu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości napisałem do tej "firmy" z pytaniem o ceny brutto bez Vat

 

otrzymałem :

Witam, nie jest to zart, nasza firma nie jest platnikiem VAT i z tego

powodu cena brutto nie zawiera VaTu.

No i co się nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×