Skocz do zawartości
MisterMisiek

Progreso.pl - Upadłu ?

Polecane posty

Wszystkich, którzy mają problemy z Progresso zapraszam na avx.pl - wtedy zobaczycie co to znaczy naprawdę mieć problemy :(

 

Wszystkich, ktorzy maja problemy z progreso.pl oraz avx.pl zapraszam na IQ.pl - wtedy napewno zapomnicie co to znaczy miec problemy z hostingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich, ktorzy maja problemy z progreso.pl oraz avx.pl zapraszam na IQ.pl - wtedy napewno zapomnicie co to znaczy miec problemy z hostingiem.

 

Opinia bardzo pochlebna, ale problemy moga zdarzyc sie kazdemu ... byle nie za czesto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórych mi tutaj ŻAL. Wątek był z pytaniem czy upadły serwery progresso ... odpowiedz od firmy: byl tylko problem z dostepem do jednej z domen i KONIEC.

 

A nie odkopują niektórzy stary wątek i od 2-3 dni gadacie o niczym, jak chcecie podyskutowac o progresso to jest inny watek do tego ... codziennie wchodze na wht i codziennie ostatnimi dniami widze "nowy temat" - "progreso.pl - upadłu ?" ... jaki to ma sens ???

 

Niech jakiś "mądry" admin zamknie ten wątek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że innego tematu nt. progreso.pl nie ma :( No to odkopuję...

 

 

Od kiedy mają w ofercie SSH? Coś przegapiłem :(

Jak tam wrażenia z używania tego hostingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ich klientem dobry rok temu, i mogę tylko chwalić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłem ich klientem dobry rok temu, i mogę tylko chwalić :-)

 

a ja bylem klientem ~2lata, wlasnie sie wyprowadzam... (choc konto mam wazne jeszcze kilka miesiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
Jak tam wrażenia z używania tego hostingu?

Najpierw trochę narzekasz, potem więcej, a na końcu przenosisz się gdzie indziej zyskując spokój ducha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich, ktorzy maja problemy z progreso.pl oraz avx.pl zapraszam na IQ.pl - wtedy napewno zapomnicie co to znaczy miec problemy z hostingiem.

 

Wszystkich którzy mają ogólnie problemy z hostingiem zapraszam do firm w których BOSS posiada swoje konta - wtedy zobaczycie co to prawdziwe problemy :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich którzy mają ogólnie problemy z hostingiem zapraszam do firm w których BOSS posiada swoje konta - wtedy zobaczycie co to prawdziwe problemy :)!

O przepraszam bardzo, nie uogólniaj :) Miałem problemy z 2 czy 3 ale biorąc pod uwagę fakt iż mam kont > 30 stanowi to wyłącznie mały odsetek i jest to tylko statystyczne prawdopodobieństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To ja pojadę dalej: "wszystkim, którzy chcą mieć problemy z hostingiem - polećcie BOSSowi swój aktualny hosting" ; ))))

hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O przepraszam bardzo, nie uogólniaj :) Miałem problemy z 2 czy 3 ale biorąc pod uwagę fakt iż mam kont > 30 stanowi to wyłącznie mały odsetek i jest to tylko statystyczne prawdopodobieństwo :)

moglbys za te wszystkie fundusze wynajac sobie kawalek porzadnego serwera,

ale wolisz siedziec w krzakach, od dawna mnie to zastanawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wchodzi na bloga bossa to w serwerowni światło miga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko taki zbieg okoliczności :)

Linux --> Jego blog działa na dhosting, więc nie róbcie tego bo mi mail padnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×