Skocz do zawartości
kamilm14

Serwer VPS pod kilka stron internetowych

Polecane posty

Witam.

 

Prosiłbym o pomoc w wyborze serwera VPS. Potrzebny mi jest on pod kilka serwisów internetowych (~10). Głównie fora, cmsy blogowe. Jeśli chodzi o parametry serwera to zależy mi oczywiście przede wszystkim na dobrym łączu (100Mbps, najlepiej przy nieograniczonym transferze). Co do panelów to nie potrzebuję płatnych typu directadmin czy cpanel, poradzę sobie bez nich.

Znajdzie się pasująca do moich wymagań oferta w zakresie 200/300 zł rocznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z naszej strony możemy zaoferować:

Serwer VPS Starter z DirecAdmin'em
Procesor: 3.2 GHz
Dysk: 50GB SSD
Pamięć: 3 GB RAM
z panelem DirecAdmin oraz transferem bez limitu
za 258zł rocznie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi ofertami na stronie - Mintshost.pl
W razie szczegółowych pytań zapraszamy na nasza stronę gdzie nasz konsultant odpowie na Pańskie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Prosiłbym o pomoc w wyborze serwera VPS. Potrzebny mi jest on pod kilka serwisów internetowych (~10). Głównie fora, cmsy blogowe. Jeśli chodzi o parametry serwera to zależy mi oczywiście przede wszystkim na dobrym łączu (100Mbps, najlepiej przy nieograniczonym transferze). Co do panelów to nie potrzebuję płatnych typu directadmin czy cpanel, poradzę sobie bez nich.

Znajdzie się pasująca do moich wymagań oferta w zakresie 200/300 zł rocznie?

 

W http://rootbox.com posiadasz port 100Mbps i jedynie podstawowy pakiet juz od 20 zl netto miesiecznie ma ograniczenia transferu jednak jest to aż 1TB zatem do większości zastosowań powinnien być odpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×