Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Gość papaj

Szczerze odradzasz bo...? Wolno ci wchodza strony? A nie pomyslales o tym ze serwer tez wymaga dopieszczenia co jakis czas? Jakie masz loady? W zasadzie nie rozumiem ciebie w ogole... ale zapewne wina jest po stronie twojego serwera, a konkretnie jego zawartosci i obciazenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Migracja z XL na XXL debian->debian przebiegła automatycznie ;- ))

Nie musiałem nic przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moge nigdzie znalezc jak skonfigurowac vps... jestem w tym swierzy, da rade to zrobic? jak sie wybiera opcje z pleskiem to mozna od razu wrzucac stronki i bedzie dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, z pleskiem tylko podpinasz domene na dany ip i wrzucasz ja w plesku. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W plesku jako tako da się dodawać wpisy dns dla wpisanych domen. Ja mam wszystko na freedns.sgh.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktora opcje polecacie?

 

Ubuntu + Plesk (30 Domains/Deutsch) + SpamAssassin + JDK + Tomcat

Ubuntu ohne Plesk

SUSE + Plesk (30 Domains/Deutsch) + SpamAssassin + JDK + Tomcat

SUSE ohne Plesk

Debian ohne Plesk

 

Najlepiej taka zebym mogl od razu dzialac i wrzucac stronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz od razu "działać" to wybierz opcję pierwszą. Pamiętaj jednak, że mimo działających od samego początku usług, serwer będzie pracował na defaultowych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moge podpiac tylko 30 Domains/Deutsch domen czy jak? wiesz wtedy bede mial czas zeby sie czegos pouczyc a serwis bedzie dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ale to defaultowa konfiguracja mało optymalna, z nie najnowszym oprogramowaniem i "słabym" zabezpieczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaj

Nom, plesk + suse to najgorsza konfiguracja ;) pod wzgledem bezpieczenstwa, konfiguracji i ogolnego dzialania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zalozyli mi wlasnie serwer, mozecie sprawdzic pingi do niego? 87.230.15.134 wydaje mi sie ze sa bardzo duze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam średni ping 175ms co na mojego iplusa jest bardzo ładnym wynikiem, dla porownania moj serwer w hetzerze ma akurat teraz kolo 200ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ping ~55 DIALOG (ja mam więcej ale może dlatego że jestem na końcówce sieci dialogu). W jednej sieci można mieć różne pingi bo to zależy od tego gdzie ty jesteś. Ogólnie serwery HE są bardzo dobrze zlokalizowane i wpięte ale jeśli ktoś mieszka w "Pcimu" to niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory @tomi ale byłem w pcimu i na erze miałem pingi takie jak w krakowie tak że proszę o szacunek dla tej ładnej wsi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie takie trochę lamerskie pytanie ale sie nie znam :P czy zamiast tego Pleska można dostać panel DA gdyż on mi pasuje jeśli chodzi o obsługę :P

Ewentualnie jakie są koszty wdrożenia panelu DA do ich VPSa.

Czy może ktoś z was hostuje u nich erotyke (anonse itp.) jak oni sie do tego odnoszą i czy nie ma żadnych problemów.

 

Dziękuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×