Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Witaj,

 

Normalnie piszesz do nich zapytanie wybierając ten pierwszy (darmowy i jak coś to oni sami zmienią na odpowiednią kategorię ;))

Zawsze można jeszcze użyć:

http://www.google.com/translate_t

 

Napisz do nich właśnie tak samo jak ja to robiłem w piątek, że chcesz zmienić z pakietu np: XL na XXL (tak jak ja) nie tracąc IP i danych, to ci to zrobią bez problemu :) żadnych dodatkowych kosztów (tych 10 euro) nie ponosisz

 

 

* for virtual servers (VPS/RootDS): "Administration > VPS > *your VPS pack name* > Aufträge > Systems-Management-Auftrag/Anfrage"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jarek. Zrobiłem tak jak pisałeś i jestem już po upgrade. :D Przeszedłem na pakiet XL. Siedzę teraz na:

 

x 2

 

cat /proc/cpuinfo
processor	   : 0
vendor_id	   : GenuineIntel
cpu family	  : 6
model		   : 15
model name	  : Intel(R) Xeon(R) CPU			3050  @ 2.13GHz
stepping		: 6
cpu MHz		 : 1066.778
cache size	  : 2048 KB
physical id	 : 0
siblings		: 2
core id		 : 0
cpu cores	   : 2
fdiv_bug		: no
hlt_bug		 : no
f00f_bug		: no
coma_bug		: no
fpu			 : yes
fpu_exception   : yes
cpuid level	 : 10
wp			  : yes
flags		   : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic sep mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush dts acpi mmx fxsr sse sse2 ss ht tm pbe nx lm constant_tsc pni monitor ds_cpl est tm2 xtpr
bogomips		: 4269.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jarek czy ja wiem czy dużo nie siedzi na tym VPS ;-) Ponad 16 k uu dziennie na syfiastym skrypcie, jednak jak widać działa dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktos wie dokladnie na jakim sprzecie stoja te ich VPSy?

Bo nie napisane jest jaki proc ile mhz itp.

 

Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co można wyczytać wyżej to chyba ciężko to określić, bo sprzęt się zmienia. Jedyne co może być pewne to to, że sprzęt jest markowy i nie psuje się co chwila, a pady nie trwają długo.

 

Mi vps mulił tylko raz. Zgłosiłem to do nich i oni coś z tym zrobili, a vps działa dalej bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie czy ktos wie dokladnie na jakim sprzecie stoja te ich VPSy?

Bo nie napisane jest jaki proc ile mhz itp.

 

Prosze o odpowiedz.

Przejrzyj dokładnie ten wątek, od kilku stron podajemy dokładne specyfikacje sprzętowe dla różnych pakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównując oferty w pl do tego cenowo to jedynie jest różnica w trafficu bo na pewno nie w zasobach sprzętowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównując oferty w pl do tego cenowo to jedynie jest różnica w trafficu bo na pewno nie w zasobach sprzętowych.

 

 

hmmm... to pokaż mi gdzie dostane za ~~110 zł /m takie specyfikacje:

CPU: 4x1000 MHz

RAM: gwarantowany 1 GB do 2 GB.

 

No oczywiście na markowym sprzęcie, mniejszym trafficu oraz porównywalnie jakościowo ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... to pokaż mi gdzie dostane za ~~110 zł /m takie specyfikacje:

CPU: 4x1000 MHz

RAM: gwarantowany 1 GB do 2 GB.

 

No oczywiście na markowym sprzęcie, mniejszym trafficu oraz porównywalnie jakościowo ? ;)

 

1. Nie masz gwarantowanego 4x1000 mhz w tym planie. Cały serwer ma zakładając, że to są 2 procesory max. 8000mhz dzielone na 15 vpsów co daje ci około 500 mhz gwarantowane. Nie mówiąc o tym, że to są lowendowe procesory serwerowe (w przypadku 3050).

 

2. Ja np. i na pewno też provps, sebak, webh spokojnie w cenie 100zł gwarantują około 500mhz (to samo co HE). Do tego burst max od 13000mhz do 20000mhz. Tu już HE ci daje kilka razy mniej. Ale to też zależy od osa.

 

3. Ram gwarantowany to minimum. Możesz sobie użyć dużo więcej jeśli trzeba przecież.

 

4. Jedyny nowszy sprzęt widać to z clovertownami ale to chyba tylko dla max dają.

 

Także nie wiem czym się tak naprawdę podniecać jeśli ta oferta nie jest lepsza a nawet gorsza pod względem zasobów i zagraniczna (i bez wrzucania ludzi na p4). Jedynie traffik jak to zagranica dużo.

 

Takie tylko moje pare groszy do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Wypełniasz formularz zamówienia na stronie.

2. Na podany adres e-mailowy otrzymujesz instrukcję, jak aktywować swoje konto. Pocztą konwencjonalną otrzymujesz list z kodem.

3. Aktywujesz konto wedle ichniej instrukcji. Sprowadza się to do podania otrzymanego pocztą kodu w formularzu aktywacyjnym.

 

Czy to prawda, ze po zamowieniu w hosteurope czeka sie jeszcze tygodniami na list z kodem aktywacyjnym? Nie moga tego zrobic meilem? Oo

I czy mozliwe jest placenie przez paypal u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to prawda, ze po zamowieniu w hosteurope czeka sie jeszcze tygodniami na list z kodem aktywacyjnym? Nie moga tego zrobic meilem?

To dobrze, że czytasz ten temat od początku ;), - w chwili obecnej na list z kodem czeka się maksymalnie tydzień, zazwyczaj jest to okres znacznie krótszy (w moim przypadku 2 dni od rejestracji).

 

I czy mozliwe jest placenie przez paypal u nich?

Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie moga bo to jest potwierdzenie adresu itd itp tak samo jak robi np allegro.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO właśnie. Co do sprzętu nie będę się wypowiadał bo dokładnie to nie wiem (nie jestem specem), ale również w tej cenie (Wg. mnie) nic nie znajdę nawet z 500 GB trafficu (bo tak gdzieś oscyluje wykorzystanie w tym miesiącu), więc nie ma się co rzucać na razie do PL. A co do jakości łącz w HE wiemy jakie są oraz SLA i nie wiem czy w PL (przynajmniej na dzień dzisiejszy) znajdziemy coś w porównywalnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to nie zbyt ciekawe maja rozwiazanie z tym wyslaniem kodu listem przez poczte, po co im adres domowy? Wpadna na kawe? Przeciez malo kto juz takie rzeczy praktykuje jak wysylanie kodu na adres domowy. No nic musze czekac troche kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prohost, nie jest do końca tak jak mówisz. Nie na każdym vps-ie jest 15 osób, więc resztę wyliczeń w łeb bierze.

 

Tak samo nie jest powiedziane ile na vpsach w pl jest ich - zalezy od zapełnienia. he podaje 15 dla planu tego za 30 euro. Obliczenia oczywiście gwarantowanych wartości to są obliczenia prawie maksymalnego użycia. Porównując sprzętowo nie jest lepiej w he niż w pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@prohost

 

I to są właśnie wady vpsów ;)

 

 

@nesado2

@sponsi

 

Też uważam to za dobre rozwiązanie :) Może dzięki temu mielibyśmy dostępne strato....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

osoby z VPS 3.0 Linux XXL proszę o kontakt.

 

Najlepiej jeśli użytkują ubuntu z PLESKiem. Ciekawe jestem jak to działa.

 

Niestety muszę jak najszybciej zmienić plan, bo aktualny 2.0 XL wysiada (brak ramu, wiesza się wszystko co tylko na nim jest).

 

Interesuje mnie również opinia osób które miały plesk i zmieniały z 2.0 na 3.0. Z tego co wiem dane należy skopiować i chciałbym poznać opinie dot. różnych metod przenosin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osoby z VPS 3.0 Linux XXL proszę o kontakt.

Ale co chcesz konkretnie wiedzieć? Śmiem twierdzić, że odpowiedzi na wszystkie zadane przez Ciebie pytania zostały już udzielone w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w sumie wszystko wiem. Jarek miał wystarczające informacje. Jeszcze tylko nie wiem jak z przenosinami to dokładnie wygląda.

Bo to, że muszę skopiować dane to akurat wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to, że muszę skopiować dane to akurat wiem.

Będziesz miał 7 dni na skopiowanie danych ze starego VPS'a na nowy. Po tym czasie "stary" serwer zostanie automatycznie wyłączony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam VPS Linux-XL w hosteurope.de od ponad pół roku.

Przez większość czasu była bajeczka. Szybki serwer i zasadniczo zero problemów (przez 1 dzień nie było łączności z części sieci w Polsce, ale nie mogę tego ze 100% pewnością zakfalifikować jako ich winę).

 

Niestety od kilku dni zaczęły się problemy. W ciągu dnia serwer praktycznie stoi. Otworzenie prostej strony trwa od 30 sek w górę. Jednym słowem totalne przeciążenie. Na moje maile raz odpowiedzieli, że według nich wszystko jest ok, potem, że coś tam jednak robili i teraz już będzie lepiej, a teraz w ogóle zaprzestali odpowiedzi.

 

Niestety po kilku miesiącach miłej pracy, teraz muszę migrować dane na nowe komputery.

W zeszłym tygodniu bym gorąco polecał. Teraz szczerze odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda w przypadku PLESK'a?? Musze kopiować ręcznie czy "migracja" w zakładce "Server" działa prawidłowo i nie ma z tym większych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×