Skocz do zawartości
noodly

Hosteurope.de - Vps - Opinia

Polecane posty

Gość

PLZ to kod, ORT to miasto, miejscowość heh

 

EDIT: tak, Stadt też, ale to w innym znaczeniu bardziej.. Ort to tak bardziej formularzowo, ogólniej, bo nie każdy mieszka w mieście, czasem ludzie mieszkają na wsi albo w miasteczku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, myslałem ze Stadt to jest po niemiecku Miasto. To teraz został mi problem z tymi kontami i bankiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm, a mam pytanie apropo HE, czy jest możliwość zmiany distro? np z susła na debiana etc, bo w virtuozzo nie widzę takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Witam

 

Jestem załamany tym co się dzieje. Mianowicie napotkałem na ogromne opory przy zamówieniu VPS w HE. W formularzu zamówienia prócz tego że wyrzuca błąd przy podawaniu daty urodzenia (z tego co wiem to 18 lat mam już skończone dosyć dawno bo w listopadzie ubiegłego roku). Największe cyrki zaczynają się przy podaniu danych konta bankowego i karty kredytowej. Już nie wiem co mam tam wpisać. Kontoinhaber to właściciel konta to wpisuje moje imię i nazwisko. Kontonummer, co tu wpisać ? Jaki numer konta, mój numer konta bankowego tam się nie zmieści (limit 10 znaków na pole), Bankleitzahl, kod banku, SWIFT ? Name der Bank, czyli nazwa banku (W moim przypadku jest to PKO BP). Karty kredytowej nie mam i dopóki nie będę miał stałego dochodu powyżej 600 PLN/miesiąc to karty mieć nie będę miał. Ale z tego co mi pisało kilka osób zwykła płatnicza starczy. Mam zwykłą kartę VISA i wybieram nią pieniądze z bankomatu i płacę w sklepie za zakupy. Inhaber czyli właściciel to wpisuję siebie. Typ to wybieram VISA CARD, Kreditkartennummer - o co w tym chodzi ? Jaki numer ten 16 cyfrowy tam nie wejdzie. Mam na karcie jeszcze jakiś inny numer 4 cyfrowy, może o to chodzi. Ważność karty to podają Listopad (11) 2011 rok. Pisałem maila do supportu czy jest jakiś alternatywny sposób na złożenie zamówienia i dokonanie płatności. Przy okazji sprawdziłem działanie supportu w języku angielskim. Tu zastrzeżeń nie mam. Napisali mi: Unfortunately the exclusive payment methods for all foreign customers is either credit card or direct debit from a German or Austrian bank account.

 

We currently offer no alternatives.

 

Thank you for your appreciation.

Wobec tego co ja mam juz zrobić. Ludzie naciskają czemu serwera nie ma, nasz serwis jest w stanie off-line a ja już nie wiem co mam robić. Bardzo mi zależy na tym żeby mieć serwer w HE.de (na kimisufi w OVH nie stać nas, a RPS to nie VPS). Proszę pomóżcie...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Jestem załamany tym co się dzieje. Mianowicie napotkałem na ogromne opory przy zamówieniu VPS w HE. W formularzu zamówienia prócz tego że wyrzuca błąd przy podawaniu daty urodzenia (z tego co wiem to 18 lat mam już skończone dosyć dawno bo w listopadzie ubiegłego roku). Największe cyrki zaczynają się przy podaniu danych konta bankowego i karty kredytowej. Już nie wiem co mam tam wpisać. Kontoinhaber to właściciel konta to wpisuje moje imię i nazwisko. Kontonummer, co tu wpisać ? Jaki numer konta, mój numer konta bankowego tam się nie zmieści (limit 10 znaków na pole), Bankleitzahl, kod banku, SWIFT ? Name der Bank, czyli nazwa banku (W moim przypadku jest to PKO BP). Karty kredytowej nie mam i dopóki nie będę miał stałego dochodu powyżej 600 PLN/miesiąc to karty mieć nie będę miał. Ale z tego co mi pisało kilka osób zwykła płatnicza starczy. Mam zwykłą kartę VISA i wybieram nią pieniądze z bankomatu i płacę w sklepie za zakupy. Inhaber czyli właściciel to wpisuję siebie. Typ to wybieram VISA CARD, Kreditkartennummer - o co w tym chodzi ? Jaki numer ten 16 cyfrowy tam nie wejdzie. Mam na karcie jeszcze jakiś inny numer 4 cyfrowy, może o to chodzi. Ważność karty to podają Listopad (11) 2011 rok. Pisałem maila do supportu czy jest jakiś alternatywny sposób na złożenie zamówienia i dokonanie płatności. Przy okazji sprawdziłem działanie supportu w języku angielskim. Tu zastrzeżeń nie mam. Napisali mi: Unfortunately the exclusive payment methods for all foreign customers is either credit card or direct debit from a German or Austrian bank account.

 

We currently offer no alternatives.

 

Thank you for your appreciation.

Wobec tego co ja mam juz zrobić. Ludzie naciskają czemu serwera nie ma, nasz serwis jest w stanie off-line a ja już nie wiem co mam robić. Bardzo mi zależy na tym żeby mieć serwer w HE.de (na kimisufi w OVH nie stać nas, a RPS to nie VPS). Proszę pomóżcie...

 

Pozdrawiam

 

Szukaj może firmy co ma tam serwery i spytaj czy by nie pośredniczyli. Oczywiście cena + podatki + trochę dla firmy za fatygę może dać 50%-100% większą cenę. Albo ekarta w mbanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie może się nie mieścić, bo jest zunifikowany, 26-cyfrowy system numerów kont.. coś źle widocznie wpisujesz

nie wiem co wpisujesz i gdzie, bo tego nie widzę (w sensie nie stoję obok), ale ogólnie to dziwne, że masz takie problemy

po prostu coś źle robisz, heh

zadzwoń do swojego banku, powinni pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Witam

 

Mój bank mi nie pomoże, zmiana profilu konta z Superkonto Graffitti na Superkonto Student trwała ponad miesiąc... Chodzi mi o to że ja nie bardzo wiem co tam mam z kart wpisac i jaki 26 cyfrowy kod. Niżej pokazuję screena na którym widać że nie wiem co w tych dwóch polach wpisać (123...90):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b095b48254890ae.html

Jakie cyfry (skąd je przepisać) tam nalezy umieścić. I w jaki sposób podać datę urodzenia? 06.11.1989 będzie ok ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uzupełniasz tylko tę część Zahlung per Kreditkarte.. bo tak, jak Ci odpisali - przez konto nie ściągną, tylko przez kartę.. i 26-cyfrowy numer karty tam wpisujesz - MUSISZ go mieć, bo jak mówiłem, jest to zunifikowane..

 

i das Ende

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko przez kartę.. i 26-cyfrowy numer karty tam wpisujesz - MUSISZ go mieć, bo jak mówiłem, jest to zunifikowane..
Chyba 16-cyfrowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tam do kata, rzeczywiście : )

heh

nie wiem skąd mi to 26-cio utkwiło w pamięci heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

16, 16.. porąbało mi się - sorry

to chyba numery kont bankowych zmieniali na 26-cyfrowe... stąd tak to zapamiętałem

 

ta, wpisujesz ten numer

 

EDIT: rzeczywiście, wyżej pisałem, że to numery kont są 26-cyfrowe, więc dobrze myślałem..

 

za dużo dzisiaj pracowałem (miałem radę heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

OK, numer itd zatwierdziło. Dostałem maila z danymi do KIS, zalogowałem się i mam coś takiego:

Info: Ihre Kundendaten wurden noch nicht freigeschaltet.

Bitte warten Sie, bis Sie den Aktivierungscode von uns per Post zugestellt bekommen haben.

 

Rozumiem że muszę czekać na listonosza aż mi przyniesie list od HE ? Sorry za takie pytania ale jestem w takich sprawach zielony. Z Polskim serwerem nie miałbym takich problemów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta, musisz poczekać : )

 

szkoda, że Cię nie poprosiłem o wpisanie mojego refa... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że muszę czekać na listonosza aż mi przyniesie list od HE ? Sorry za takie pytania ale jestem w takich sprawach zielony. Z Polskim serwerem nie miałbym takich problemów :P

 

Przecież w tym wątku to było trąbione z 5 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Podziękowanie od wdzięcznego użytkownika starczy ? :P Dla ciebie BOSSa i dla wszystkich którzy mi pomogli. Wobec tego czekam na listonosza, może przed 1 września dojdzie (List z Gdyni do Sopotu - Miasta obok - potrafi iść 35 dni!!) Jak coś to będę pisał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

w obrębie Trójmiasta wszystko idzie tydzień, dwa... hehe.. normalka... ja czekałem 3-4 dni na kod, heh..

 

wystarczy spoko.. nie jestem pazerny : )

 

BTW. jesteś z Trójmiasta? trza współpracę zawiązać, cho na GG się dodamy: 901 974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Moich problemów z HE c.d :blink: Udało mi się złożyć zamówienie. Dostałem maila z numerem i hasłem do KIS. Następnie dostałem maila w którym zostałem poinformowany że w kolejnym mailu będą namiary itd. Dzisiaj dostałem namiary na SSH, Pleska i inne cuda na kiju, ale tylko loginy. Jakie tam jest hasło ? Skąd mam je mieć ? I o co chodzi w KIS z tym kodem aktywacyjnym, skąd go wytrzasnąć ? Czy mam czekać na ten list co od nich ma przyjść i tam będzie to podane ? Cokolwiek tam wpiszę to będzie że źle... HELP

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wejdziesz na kis masz w servers albo w innej zakladce uslugi ktore zamowiles i tam masz Root-password. Do każdej usługi jest inne.

 

 

//edit

zakładka

 

Administration >>> Server

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po dostaniu kodu listem dostaniesz dostęp pełny do kis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×