Skocz do zawartości
ednet

Http://serwerydedykowane.pl - Co Myslicie?

Polecane posty

bezczelność!

 

( :D )

 

hehe :D

mialem na mysli prostą administrację, wiadomo że nie mozna oczekiwać cudów za małą kasę.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy ktoś uruchamiał serwery Counter-Strike na maszynie dedykowanej właśnie w tej serverowni?Jeżeli tak to jakie są pingi, czy lossy skaczą, tak samo jak w livenet.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanie, czy ktoś uruchamiał serwery Counter-Strike na maszynie dedykowanej właśnie w tej serverowni?Jeżeli tak to jakie są pingi, czy lossy skaczą, tak samo jak w livenet.pl ?

 

mają lepsze lacza niz livenet, na stronie superhostu (chyba w FAQ) masz IP do pingu. Z TPSA ping wynosi ok 23

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... OVH i Hetzner mocno uatrakcyjnili swoje oferty więc myślę że teraz czas na polskie firmy. ...

 

OVH na tym nie przystaje. W przedziale lipiec - Wrzesień powstanie nowa gamma tym razem 'Revolution'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OVH na tym nie przystaje. W przedziale lipiec - Wrzesień powstanie nowa gamma tym razem 'Revolution'

Mam pewne wątpliwości odnośnie kolejnej zmiany sprzętu przez OVH. Ten sprzęt im się jeszcze nie zwrócił a już nowa oferta będzie?

A wiadomo jak nowa oferta jest praktycznie każdy zmienia sprzęt wiedząc że skoro będzie płacił tyle samo to lepiej stary serwer nie opłacić i kupić nowy. Wątpię aby OVH po 4 m-c po wprowadzeniu nowej oferty zmieniało ją ponownie na nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat. Jak oni chcą to zrobić ? Nie wiem :D

Witam,

 

W tym tygodniu przekroczyliśmy granicę 30000 serwerów dedykowanych

dzierżawionych w OVH (serwery dedykowane i RPS). Odnotowaliśmy

zwiększenie sprzedaży od momentu rozpoczęcia sprzedazy gamy 2008

zarówno we Francji, jak i w innych krajach (PL, DE, ES, UK).

 

Rozpoczęliśmy testy na gamie "RELOAD" na począku roku, a mniej więcej

od miesiąca jest ona gotowa do uruchomienia. Pracujemy również nad

gamą "Revolution", która jest przewidziana najpóźniej we wrześniu.

 

Jesteście gotowi na krok dalej?

 

Więcej szczegółow w kolejnej wiadomości...

 

Pozdrawiam, Octave

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za offtop.

 

Mam ogromną prośbę do osób posiadających serwery w SD.

 

Czy możecie sprawdzić prędkość download np tego pliku ?

 

wget http://httpupdate.cpanel.net/cpanelsync/RELEASE/x3.tar.bz2

 

Będę bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Rafał Krzysztoń

NETMARK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki straszne !

 

Chodziło mi o potwierdzenie, gdyż jest to baardzo kiepski wynik, zwłaszcza podczas instalacji cPanela.

 

Pozdrawiam

Rafał Krzysztoń

NETMARK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc

Taką samą prędkość mam na swoim kompie (łączu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

U mnie w domu 120 kB/s z tendencją wzrostową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.

 

U nas z GTSu z Szara.net oraz serwerów w hetzner.de jest ok.

Problem jest z SD.

 

Dzięki za czas.

 

Pozdrawiam

Rafał Krzysztoń

NETMARK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2.05M/s - Prociv - i chyba wszystko jasne :D

 

P.S Szkoda że oferta zbytnio się nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek_inc

Nie wiem czy jest to wina konkretnie SD. Mam łącze 3mbit i także mam 15-20KB/s. A pierwszy lepszy plik znaleziony w necie > 100MB SD łyka ~ 400KB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ticket wysłany, więc może dadzą znać w czym problem.

 

R.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędkość pobierania powinna przekraczać 10Mb/s bez żadnego problemu. Jeżeli jest inaczej - proszę zawsze zacząć od zgłoszenia w naszym systemie. Nasza sieć pracuje bez zarzutu i jeżeli taki problem występuje - musi być związany albo z usterką sprzętową serwera, albo z jakimś elementem konfiguracji serwera, jak w przypadku użytkownika nSpace. W tym ostatnim przypadku użytkownik powiadomił nas, że karta sieciowa pracowała na nieprawidłowych parametrach i renegocjacja (np. mii-tool -r) rozwiązała problem. Nasza sieć jest cały czas rozbudowywana, ruch jest rozkładany na kilku wiodących na rynku operatorów, i jest w pełni redundantny. Mimo poważnych awarii sieci w trójmieście, które spowodowały niedostępność dużej ilości zasobów, nasze serwery nie straciły łączności ze światem ani razu. Nie zdaża się także, żeby wysycenie przekraczało 70%. A w najbliższym czasie uruchomimy łącze do kolejnego z operatorów, co jeszcze bardziej podniesie jakość naszej sieci. Przypominam - jeżeli występuje jakikolwiek problem z serwerem lub tym bardziej łączem - zawsze proszę o tym nas informować, ponieważ najczęściej są to drobne błędy w konfiguracjach, czy usterki sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakieś czasu dość cicho jest na temat SD, a pamiętam, że sporo się działo jeszcze ~rok temu...

W związku z tym pytanie do wszystkich aktualnych klientów SD - jak to wygląda teraz? Zdarzają się nadal poważniejsze problemy? Częste awarie? Ogólnie SD nadaje się na jakieś większe, dodatkowe zaplecze firmy oferującej usługi związane stricte z internetem, czy jednak lepiej nie pakować się z niczym poważniejszym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest cicho, bo widocznie nie ma większych problemów. A jeżeli szukasz info na temat przerw/prac to masz na NOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta instalacja:) 299 netto, w ofercie specjalnej powinni to zmniejszyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×