Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowa wersja forum

Polecane posty

Tam jest specjalnie wyłączona.

No to wypadało by to ładniej zrobić że reputacja wyłączona czy coś.

A zdawało mi się że widziałem gdzieś za jakiś post przydzielony punkt.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Fakt, sam w tym temacie wcześniej dawałem repki i działało ;)

 

Pewnie wcześniej coś się zepsuło, teraz naprawili ale coś kodowanie znaków zepsuli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Panowie a ja mam problem ze śledzeniem tematów. Klikam "śledź ten temat", powiadomienie natychmiastowe na e-maila i działa przez jakiś czas (parę godzin / dni). Potem z niewyjaśnionych przyczyn śledzenie się wyłącza. Wchodzę na forum, a tam odpowiedzi w "moich" śledzonych tematach o których nie otrzymałem powiadomienia, a temat nie jest oznaczony jako śledzony. Dzieje się to od dobrych paru tygodni - sprawdzone wielokrotnie w wielu różnych tematach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Dawid poprawił jeden task w systemie i powinno działać lepiej teraz. Sam zobaczę teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid poprawił jeden task w systemie i powinno działać lepiej teraz. Sam zobaczę teraz.

Za ten post chciałem ci dać i się nie da

Rating failed: {"error":"W tym forum nie mo\u017cna dodawać reputacji"}

 

Bynajmniej ja nigdzie dać nie mogę.

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, reputacja to nie "Lubię to" gdzie klika się bezwiednie i bezsensownie.

 

Reputacja to ocena merytorycznej wypowiedzi czyli ktoś pomógł to +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem. Jeśli chodzi o taki [!code] to łapie w kod tylko to pomiędzy [!code] i [!/code], a całą resztę usuwa. Jeśli chodzi o taki [!quote] to całą część postu łapie w tag [!quote], nieważne w którym miejscu jest [!/quote].

 

Dotyczy tylko manualnego wpisywania bloków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może nie dotyczy forum, ale skoro jest już taki temat to wspomnę iż w opiniach firm przejście na inną stronę skutkuje wczytaniem się strony głównej forum.

Np:

http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/110-biznes-host-pl/

Link do 2 strony :

http://www.webhostingtalk.pl/app=companytestimonials?showcompanyopinion=294&st=10

bynajmniej u mnie ładuje się strona główna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś powie jak to z reputacją jest? Tak z ciekawości pytam. W sensie, czy liczba punktów dodatnich/ujemnych jakie może user dać zależy od liczy postów czy czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Piotr GRD jakieś magiczne uprawnienia musisz mieć :D

Przepraszamy ale nie masz uprawnień do tej funkcjonalności. Jeśli jesteś niezalogowany, możesz to zrobić przy użyciu poniższego formularza jeśli jest dostępny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ZooMpl - a mnie śmiga :)

 

To coś średnio wszystko działa, bo za cholerę nie mogę wyliczyć jak user zarejestrowany w lutym, z paroma postami, może wlepić -12 do repo:

Za każdy przyznany punkt reputacji użytkownik może otrzymać ilość punktów zależną od odpowiednich wag:
Uprzywilejowana grupa: +1
Autor tematu: +5
Za każde 1 lat: +1
Za każde 500 postów: +1

Rozdawajcie reputację rozsądnie i z umiarem adekwatnie do zasług, każdy z Was ma ograniczoną liczbę +/- do rozdania dziennie.

W podsumowaniu miesięcznym, nie biorą udziału Firmy oraz Administracja WHT. Goście, Niepotwierdzeni, Poza rankingiem, Zbanowani

 

Ogólnie to mnie to rybka, zgłaszam tylko, że funkcjonuje jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

bo za cholerę nie mogę wyliczyć jak user zarejestrowany w lutym, z paroma postami, może wlepić -12 do repo:

Maksymalna waga to chyba +/- 10. Pokaż wypowiedź, którą ktoś (jedna osoba) zaminusował na 12 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Maksymalna waga to chyba +/- 10. Pokaż wypowiedź, którą ktoś (jedna osoba) zaminusował na 12 punktów.

 

Pewnie już nie ma bo część skasowałem ale faktycznie było -10 czy nawet -12 od jakiegoś trolla kilka dni temu. Też mnie to zaskoczyło choc w sumie nie wiem czy na WHT może jeszcze coś zaskoczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Sam dostałem od jednego typa -12 :D Dodatkowo niedawno dostałem kilka minusów za tematy i wypowiedzi sprzed dwóch lat albo i więcej... Może jakiś limit dawania ocen ? Żeby po roku nie można było w ogóle oceniać, a nie że ktoś w śmieciwoych tematach wali czy to plusy czy to minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalna waga to chyba +/- 10. Pokaż wypowiedź, którą ktoś (jedna osoba) zaminusował na 12 punktów.

 

Wątek: http://www.webhostingtalk.pl/topic/42475-szukam-taniego-multissl/

Posty: http://www.webhostingtalk.pl/topic/42475-szukam-taniego-multissl/?p=362678, http://www.webhostingtalk.pl/topic/42475-szukam-taniego-multissl/?p=362923

 

Koleś ten od konstytucji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te reklamy katalogu co jeden post to tak specjalnie, czy jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Powiedzmy, że bug. Już wyłączone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Powiedzmy, że bug. Już wyłączone.

 

Testujesz nas niczym rząd Cypru swoich obywateli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Raczej Bruksela Cypr ;)

 

Jak coś nie pasi to wyłączają ich haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

To muszę "portmonetkę" na forum włączyć, dla odmiany 5% zamiast 6-10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalna waga to chyba +/- 10. Pokaż wypowiedź, którą ktoś (jedna osoba) zaminusował na 12 punktów.

Gość miał nick Konstruktor. Zapewne pamiętasz go. Dostał bana. Napukał kilku osobom sporo -12. Łącznie coś ponad 20 sztuk przyznal. Mi kilkanaście w postach sprzed nawet dwóch lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×