Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowa wersja forum

Polecane posty

Coś się sypnęło i nie można wysłać PW:

 


Warning: require_once(/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel//PEAR/Net_IDNA2/Net/IDNA2.php) [function.require-once]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/editor/composite.php on line 1347

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel//PEAR/Net_IDNA2/Net/IDNA2.php' (include_path='/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel/PEAR/Net_IDNA2/') in/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/editor/composite.php on line 1347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to miałem.

 

 

Warning: require_once(/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel//PEAR/Net_IDNA2/Net/IDNA2.php) [function.require-once]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/editor/composite.php on line 1347
Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel//PEAR/Net_IDNA2/Net/IDNA2.php' (include_path='/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel/PEAR/Net_IDNA2/') in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/editor/composite.php on line 1347

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Nie wiem czy ktoś zgłaszał już, ale podstrona http://www.webhostingtalk.pl/index.php?app=core&module=usercp nie jest w pełni przetłumaczona np.

Contact Methods

Profile Information

 

@down: też to zauważyłem, ale myślałem że to tak ma być.

Poprawione

 

Skoro juz ktoś zgłasza:

- nie działają strony reputacji - rankingi w danych okresach -> zamiast tego jest przekierowanie na opinie ;)

Poprawione

 

Coś się sypnęło i nie można wysłać PW:

 

 

Warning: require_once(/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel//PEAR/Net_IDNA2/Net/IDNA2.php) [function.require-once]: failed to open stream: Nie ma takiego pliku ani katalogu in /home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/editor/composite.php on line 1347

 

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel//PEAR/Net_IDNA2/Net/IDNA2.php' (include_path='/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/ips_kernel/PEAR/Net_IDNA2/') in/home/wht/domains/webhostingtalk.pl/public_html/admin/sources/classes/editor/composite.php on line 1347

Wykonywana była aktualizacja, ale błędu już nie powinno być

 

Tragiczny jest ten edytor postów. Da się z nim coś zrobić? Cytowanie to istna masakra.

 

 

Już jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

^ Nie jest. Doda [skasowałem] mienia.

 

Usunięcie choćby znaku z cytatu rozwala go.

 

Nadal nie można podzielić cytatu na kilka części.

 

Możesz zupełnie wyłączyć to parsowanie cytatów w edytorze?

 

Można podzielić choć fakt, zanim na to wpadłem to się nabluzgałem mocno.

Skasowanie treści z cytatu też u mnie nic nie powoduje. Za to skopiowanie gdzieś już niestety nie przenosi formatowania. IPB strasznie kombinuje.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można podzielić choć fakt, zanim na to wpadłem to się nabluzgałem mocno.

Skasowanie treści z cytatu też u mnie nic nie powoduje. Za to skopiowanie gdzieś już niestety nie przenosi formatowania. IPB strasznie kombinuje.

Eee, mnie już dzielenie działało wcześniej, ale na chwilę obecną, to ten edytor jest nieużywalny. Powracamy do starych czasów i klepania BBCode z palca ;)

 

Edit: inna kwestia, że nie ma żadnego odnośnika do cytowanego postu, co w starszych dyskusjach - i tych większych - baaaardzo utrudnia czytanie wątku.

Edytowano przez pedro84 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Eee, mnie już dzielenie działało wcześniej, ale na chwilę obecną, to ten edytor jest nieużywalny. Powracamy do starych czasów i klepania BBCode z palca ;)

 

Edit: inna kwestia, że nie ma żadnego odnośnika do cytowanego postu, co w starszych dyskusjach - i tych większych - baaaardzo utrudnia czytanie wątku.

 

 

a ta strzałeczka po prawej stronie to niby co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie z SMF, gdzie tag (quote) posiada argumenty author, date, link:

 

 

[quote author=ridings.info link=topic=22.msg45#msg45 date=1324131877]

10ifqxd.png

 

Można też wpisać zewnętrzny link, jeśli cytuje się coś z zewnętrznego źródła.

 

 

 

edit: Faktycznie nie było. Ale jest.

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

yyy jaka strzałeczka po prawej?!?

 

gqngHKv.png

post-866-0-22326600-1359477889_thumb.png

 

A przysiąc mógłbym 10 minut temu, że jej nie było.

 

Edit: czyli jednak to nie ja ślepy.

Była później chyba znikła i teraz znowu jest :P

 

 

Rozwiązanie z SMF, gdzie tag (quote) posiada argumenty author, date, link:

 

 

[quote author=ridings.info link=topic=22.msg45#msg45 date=1324131877]
10ifqxd.png

 

Można też wpisać zewnętrzny link, jeśli cytuje się coś z zewnętrznego źródła.

 

 

 

edit: Faktycznie nie było. Ale jest.

Kiedyś były te atrybuty, ale w 3.4.0 wraz z nowym edytorem trochę się pozmieniało... tzn atrybuty dalej są np.

 

[ quote name="pedro84" post="354522" timestamp="1359477207"]
ale nie działały :) chyba, że w 3.4.2 to też poprawili i działa ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

No ale co mi tu wklejasz skoro widzisz na screenshocie, że mam coś innego ;) Zmieniliście już hash na .css? Trudno, poczekam aż timestamp wygaśnie i pobierze nową wersję. Za często tu wchodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już jest pokazane, więc chyba dołączyłeś do nrm jeśli jeszcze nie widzisz nagłówków nad cytatami.

 

Ale ja się zastanawiam... Dlaczego to nie jest po prostu w źródle HTML? Po co to wpychać javascriptami? Nie rozumiem tego IPB ani wielu takich "nowoczesnych nadmiernie javascriptowo ajaxowatych" stron.

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

Teraz już jest pokazane, więc chyba dołączyłeś do nrm jeśli jeszcze nie widzisz nagłówków nad cytatami.

 

Ale ja się zastanawiam... Dlaczego to nie jest po prostu w źródle HTML? Po co to wpychać javascriptami? Nie rozumiem tego IPB ani wielu takich "nowoczesnych nadmiernie javascriptowo ajaxowatych" stron.

 

 

bo większość uważa że JS jest cool i bez niego nikt nie kupi oprogramowania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Teraz już jest pokazane, więc chyba dołączyłeś do nrm jeśli jeszcze nie widzisz nagłówków nad cytatami.

 

Ale ja się zastanawiam... Dlaczego to nie jest po prostu w źródle HTML? Po co to wpychać javascriptami? Nie rozumiem tego IPB ani wielu takich "nowoczesnych nadmiernie javascriptowo ajaxowatych" stron.

 

No ja nie mam. Czyli co klikać w ogóle - multi cytowanie, czy cytuj czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

No ja nie mam. Czyli co klikać w ogóle - multi cytowanie, czy cytuj czy jak?

 

 

Zarówno w cytuj jak i w multicytowaniu jest nagłówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Zarówno w cytuj jak i w multicytowaniu jest nagłówek

 

O, pojawił się. Ale tej strzałeczki u góry chyba nie ma, chyba, że w "Cytuj", bo teraz dałem "Multi cytowanie".

 

EDIT:

O, po dodaniu się pojawiła.

 

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klikam sobie cytuj, pojawia się w edytorze cytowany post. Na samej górze mamy przykładowo


 

Wszystko prawie fajnie. Nie chce linii, która jest bezpośrednio pod tym "nagłówkiem", usuwam ją. I jest lipa. Caly cytat znika, zostaje goły tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z wylogowaniem.

 

Mam zwyczaj przeglądać forum (nie tylko to, ale w ogóle różne fora) będąc NIE zalogowany, jako gość. Głównie korzystając z linku "zobacz nową zawartość". Gdy trafię na temat, w którym chcę odpowiedzieć, wówczas się loguję, piszę co mam napisać i klikam w prawym górnym rogu "wyloguj się". Po czym przeglądam dalsze tematy ponownie jako gość.

 

Ale od ostatnich zmian zauważyłem dziwne zachowanie forum. Po przejrzeniu jednego, dwóch czy trzech kolejnych tematów forum ponownie uznaje mnie za zalogowanego, pomimo iż się wylogowałem i nie próbowałem ponownie logować. Gdy się znów wyloguję, przeglądam kolejne tematy jako gość, po czym po jakimś czasie znów ni z tego ni z owego jestem zalogowany...

 

Oczywiście wszystko wraca do normy, gdy wyczyszczę pliki cookie, ale dopóki nie są wyczyszczone, pomimo wylogowania forum z powrotem uznaje mnie za zalogowanego. I to nie jest jednorazowa sytuacja, zauważyłem to po raz pierwszy już kilka dni temu.

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Mam zwyczaj przeglądać forum (nie tylko to, ale w ogóle różne fora) będąc NIE zalogowany, jako gość. Głównie korzystając z linku "zobacz nową zawartość". Gdy trafię na temat, w którym chcę odpowiedzieć, wówczas się loguję, piszę co mam napisać i klikam w prawym górnym rogu "wyloguj się". Po czym przeglądam dalsze tematy ponownie jako gość.

 

A tak w ogóle to po co jakie dziwaczne zachowanie? ;) Ciekawi mnie motywacja robienia sobie kłopotu i marnowania czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[offtopic]

Zalogowanie i wylogowanie (łącznie: kliknięcie, wpisanie loginu, hasła, kliknięcie itd.) to ok. 10 sekund, zatem dla mnie to jest nic, mam nadmiar czasu wolnego, proces logowania dla mnie mógłby trwać i minutę całą, bez różnicy, żyję w innym tempie niż większość dzisiejszego świata.

 

Motywacja?... W sumie nie pamiętam. W tej chwili to już po prostu przyzwyczajenie, którego jakoś nie mam ochoty zmieniać (jak wielu swoich przyzwyczajeń). Co mną kierowało, że w taki właśnie sposób to zacząłem robić lata temu? Nie wiem.

[/offtopic]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×