Skocz do zawartości
Gość Bartosz Gadzimski

Nowa wersja forum

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

Trochę za mało informacji aby coś powiedzieć. Certyfikat SSL jest ok, większość przeglądarek w tym FF działa poprawnie. Więc ciężko mi coś więcej powiedzieć.

 

Swoją drogą certyfikat jest ten sam już od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam po co te wodotryski i updatowanie forum ? skoro wszystko działało w poprzedniej wersji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opcja braku podglądu reputacji jest wg mnie złym rozwiązaniem. Można usunąć podgląd minusów, ale plusy bym zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Ja się tak zastanawiam po co te wodotryski i updatowanie forum ? skoro wszystko działało w poprzedniej wersji .

 

Choćby z tego faktu, że część modułów z IPB wykorzystywanych tutaj na forum nie działa z obecną wersją poprawnie tym samym wstrzymywała rozwój. Drugim powodem jest koniec wsparcia dla tej linii forum za kilka miesięcy.

 

Poprawek też jest kilka - znacznie lepsze zarządzanie tematami/postami dla moderatorów, poprawiony panel admina, dużo zmian SEO, trochę mniejszych błędów po stronie klienta, uproszczone logowanie przez FB, poprawiony edytor HTML i wiele innych.

 

Na pierwszy rzut oka tego nie widać ale warto było zrobić upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze
Choćby z tego faktu, że część modułów z IPB wykorzystywanych tutaj na forum nie działa z obecną wersją poprawnie tym samym wstrzymywała rozwój. Drugim powodem jest koniec wsparcia dla tej linii forum za kilka miesięcy.

 

Poprawek też jest kilka - znacznie lepsze zarządzanie tematami/postami dla moderatorów, poprawiony panel admina, dużo zmian SEO, trochę mniejszych błędów po stronie klienta, uproszczone logowanie przez FB, poprawiony edytor HTML i wiele innych.

 

Na pierwszy rzut oka tego nie widać ale warto było zrobić upgrade.

 

Heh to zróbcie downgrade 50% forum a a 50% zostawcie dla moderatorów hehehe ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd: http://iv.pl/images/11388143092731762521.png

 

- Gdzie kody HTML?

 

Przynajmniej "zespół moderatorów" zostało naprawione, bo w poprzedniej wersji, każdy członek załogi posiadał administratora.. :]

 

http://www.iv.pl/images/21588718068878658939.png

Edytowano przez SerwerHost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) Bynajmniej (...)

 

To słowo nie znaczy to, co myślisz, że znaczy. Słowo, którego powinieneś użyć to "przynajmniej".

 

A na przyszłość: http://sjp.pwn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Chlopaki skonczcie z polonistyka bo gimnazjum przestanie chodzic do szkoly jak tu takie wyklady :-)

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu zwykły user, nie widzi kto dał jakiego repa ? wcześniej było dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pojawiły się chyba jakieś błędy z cytowaniem, bo pojawia się coś w rodzaju > w nagłówku cytatu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- IP.SEO usunięte (usunęliśmy IP.SEO i dodaliśmy wszystkie jego funkcje bezpośrednio w IP.Board!)

- Ulepszenia edytora

- IPS Connect

- Ulepszenia SEO

- Integracja z VigLink

- Funkcja "Najlepsza odpowiedź"

- Ulepszenia interfejsu panelu administracyjnego

- Masowa korespondencja przy użyciu Mandrill

- Pozostałe ulepszenia

- Usługa IPS CDN

- Ulepszenia antyspamowe

Edytowano przez SerwerHost.pl (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta nowa wersja forum to jakieś g...o jest.

Pod Operą - bo nie wiem jak w innych, bo mi się nie chce logować - na przykład:

- przy dawaniu reputacji rozsuwa się to na szeroko i po lewej jest plus, acha - że tam niby jakąś wiadomość można wysłać? WTF? Po co? Jaką?

- przy cytowaniu nie ma "miejsca" na odpowiedź, bo wkleja cytowany tekst i element kursora gdzieś znika, można napisać tylko wewnątrz cytowanego.

- po kliknięciu na punkty nie idzie zobaczyć kto głosował (ciekawe dla kogo błędy, które odkryłem są warte minusa, buah).

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Macsch no coś w tym jest wbrew pozorom, bo YT dziwnie mi działa, parę innych rzeczy, ale ja lubię korzystać z czegoś niszowego, no i Opera jest dla mnie cholernie szybką przeglądarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi - nowa aktualizacja jest naprawdę świetna, lecz tylko z poziomu administratora. Na razie obecna wersja ma dużo błędów i nie ma żadnych łatek korygujących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi: ja też na Operetce i jakoś takich problemów nie mam, co prawda przy cytowaniu trzeba kursor przesunąć, ale wystarczy strzałeczka (ta na klawiaturze) w dół, pojawi się poniżej ramki z cytowanym tekstem. Przy reputacjach poprawnie wyświetla co powinno, a że pojawiła się opcja podania powodu kliknięcia plusa czy minusa to wg mnie zaleta.

Co do YT, to dziwnie mi też działa na stacjonarnym ze słabym jednordzeniowcem (pojawiają się błędy z paskiem postępu), ale już na lapie z mocniejszym prockiem takich kłopotów nie mam (system i przeglądarka te same).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

d.v teraz mi normalnie zrobiło cytat.

Powód w sumie fajny, ale ja nie widzę tam miejsca na wpisanie, to wygląda nienaturalnie, jakby rozszerzone pole z plusem, a nie pole do wpisania.

 

No i zostaje to, że nie widać kto dał - to miało być zamierzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d.v teraz mi normalnie zrobiło cytat.

Powód w sumie fajny, ale ja nie widzę tam miejsca na wpisanie, to wygląda nienaturalnie, jakby rozszerzone pole z plusem, a nie pole do wpisania.

 

No i zostaje to, że nie widać kto dał - to miało być zamierzone?

 

Zapewne rozszerzenie, jeszcze nie jest zainstalowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie obecna wersja ma dużo błędów i nie ma żadnych łatek korygujących :)

Na forum IPS'u jest już wersja 3.4.2 która poprawia +/- 150 błędów i pewnie niedługo będzie opublikowana, więc trudno mówić że IPS nic nie robi.

Trudno przy każdym błędzie wydawać łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×