Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

U mnie kolejna burza, zapowiada się parę dni takich, ale to dobrze - jak zaczyna trawa robić się żółta to znaczy że powinno popadać. Pomimo tego wszystkiego jest dosyć ciepło, siedze w robocie, wychodzę co jakiś czas na obchód coby nogi wyprostować, chwilę pochodzę i czuje jak zaczyna ze mnie powoli kapać woda. Na całe szczęście nasza kanciapa nie jest w dzień wystawiona na słońce - bo od 5 rano do 9 to nie jest jeszcze dzień - i nie gotujemy sie jak kartofle. Zimą będzie marudzenie bo nawali śniegu, będzie mróz, dużo gazu pójdzie na ogrzanie domu a zarobki takie same latem i zima... no i te busy co w gda są ale ich nie ma. Zawsze znajdzie się powód do marudzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja tam jestem na wyjeździe i powiem wam że nie ma to jak piwko. A raczej piwka. Żaden dzień nie obejdzie się bez dawki dobrego piwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Uff, jak zyje to nie widziałem takiej nawałnicy jaka przed chwilą przeszła przez Gdańsk. Poza momentem gdzie zrobił sie huragan nadal jest ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, uważajcie na pier***ny barszcz Sosnowskiego. Obie łapy dość mocno poparzone :/

W Bieszczadach na łąkach pełno tego świństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bieszczadach na łąkach pełno tego świństwa.

Dobrze, że ja to tylko kosiłem, kosą spalinową. W sumie jednak to, że mam fobię czystości spowodowało, że tylko ręce sobie załatwiłem, bo w wysokich butach roboczych i ogrodniczkach robiłem.

 

Ale bąbelki fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przebijaj :) Kwestia czy to nie odrośnie? Może randap by pomógł(z tym to ostrożnie!).

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roundup, żeby zlikwidować takie cholerstwo, trzeba by lać tonami. Kiedyś próbowałem się paru chwastów za jego pomocą pozbyć, gówno dało, a zwiększonych dawek nie chciałem dla własnego zdrowia stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Może napalm i jego zapach o poranku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domowej roboty napalmem z kumplem na jego dzikim polu się dawno temu bawiliśmy, Rzeczywiście skuteczne cholerstwo, tylko trzeba wyjątkowo ostrożnie, żeby się nie zapaliło. Ale jak się w glebę wgryzie, to przez 10 lat nic nie wyrośnie w tym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro o 6 wam cbś wpadnie na chaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może napalm i jego zapach o poranku?

Ehh, uwielbiam :D

 

Roundup, żeby zlikwidować takie cholerstwo, trzeba by lać tonami. Kiedyś próbowałem się paru chwastów za jego pomocą pozbyć, gówno dało, a zwiększonych dawek nie chciałem dla własnego zdrowia stosować.

Ja akurat mam z tym dosyć dobre doświadczenia, a tego barszczyku to niestety prosto zlikwidować się nie da. Zastanawiam się tylko skąd to cholerstwo się wzięło :/ Napalm domowej roboty? Daj przepis :P

 

Nie przebijaj :) Kwestia czy to nie odrośnie? Może randap by pomógł(z tym to ostrożnie!).

No coś Ty. Mam poparzenie drugiego stopnia, fakt, że stosunkowo niewielkie miejscowo (po parę milimetrów per bąbelek), za to sporo tego (całe przedramię na obu rękach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Uwielbiam napalm wykorzystywany do celów zwalczania, szczególnie kretów :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie tam, Brunon K. jest słaby jeżeli chodzi o porady.

Jak byłem w gimbazjum to ściągnałem kiedyś poradnik: Bomba domowej roboty.

Niestety potem był dym w domu, że staje się jakimś terrorystą :(

Ale nie ma co narzekać, w końcu teraz to ja tworzę bomby na krety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ciekawsze pozycje :) Tytułu nie podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Nie ;)

2 latka więcej co raczej tajemnicą nie jest, przeczytaj posty juvenito o csdc.pl.

Do tego jeżeli widać gdzieś moje GG to możesz sprawdzić sobie w Katalogu publicznym.

Chcesz o tym porozmawiać to z chęcią, zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzysta ktoś z Was z ownCloud może?

Zastanawiam się nad zakupem tego najtańszego kimsufa pod to.

Chciałbym, żeby zdjęcia, które wrzucę do wybranego katalogu u siebie na dysku automatycznie wysyłały się na serwer, a z kolei na moim drugim kompie synchronizowało się do w drugą stronę.

Czyli to, co OwnCloud zaciągnie z mojego kompa na kimsufa zostało nastepnie zaciągnięte na drugiego kompa.

OwnCloud sprawdzi się w takim zadaniu czy polecacie coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wtedy google staje się właścicielem moich zdjęc... Wystarczy, że czytają moje maile ;). No i google drive chyba ma jakąś ograniczoną pojemność, nieprawdaż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wtedy google staje się właścicielem moich zdjęc... Wystarczy, że czytają moje maile ;). No i google drive chyba ma jakąś ograniczoną pojemność, nieprawdaż? :)

 

Akurat google ma czas i taki kaprys żeby przeglądać twoje zdjęcia :P

Przestrzeń do wykorzystania to 15GB ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś za drobną dopłatą rozszerzył pojemność dysku ;)

100GB to jedyne 4,99 $/miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakieś odpowiedzi odnośnie #2090 postu (http://www.webhostingtalk.pl/topic/41131-wht-cafe-gadka-szmatka-o-wszystkim-i-niczym/page-105?do=findComment&comment=381072 )? :)

Tańsza rozbudowa o dodatkową przestrzeń wychodzi od Majkrosoftu ;)

Wolę mieć to u siebie niż u kogoś ;)

Edytowano przez behemoth (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×