Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

Niewielkie dodatki do gry w nigdzie indziej nie spotykanym formacie (gra posiada własny format zapisu).

Niewielkie to od 10KB do 25MB MAX.

Edytowano przez Pokuć (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Niektórzy zapewne wiedzą o fakcie iż mentalnie utkwiłem gdzieś w latach 90 ubiegłego wieku, z ukierunkowaniem na pierwszą połowę dekady. Wspominam tamte czasy niewątpliwie dobrze. W ramach przypomnienia sobie o starych dobrych i normalniejszych czasach - może mniej pojechanych - nieco muzyki z tamtego okresu. Diego Modena i Jean-Philip Audin z piosenką Song of Ocarina:

Miła dla ucha muzyka, normalnie wyglądający wykonawcy, tancerki a nie żadne dziwki. Do tego zimne EB z zamazanym napisem Limited Edition i jestem w moich latach 90. Wehikuł czasu niepotrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja zacząłem słuchać i oglądać teledyski hiphopu / rapu sprzed sprzed 10 lat ;) Stare wytarte dresy, zamiłowanie do muzyki i nieprzerobiony głos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

I przede wszystkim jedno bardzo ważne - tworzone z pasją a nie dla nędznej komerchy która niszczy każdą dziedzinę którą zawładnie.

Może sporo rzeczy było z wyglądu prostackich czy wyglądających na siarę ale było autentyczne, nie to co dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

I przede wszystkim jedno bardzo ważne - tworzone z pasją a nie dla nędznej komerchy która niszczy każdą dziedzinę którą zawładnie.

Może sporo rzeczy było z wyglądu prostackich czy wyglądających na siarę ale było autentyczne, nie to co dziś.

 

Albo te koncerty których nawet nie wypada porównać z obecnymi ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a można prosić o jakiś tutek? Potrzebuję tej funkcji dla moich użytkowników.

 

zip lub 7z, obydwa mają możliwość dodawania plików do już istniejącego archiwum, i obydwa oskryptujesz z poziomu basha.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

zip lub 7z, obydwa mają możliwość dodawania plików do już istniejącego archiwum, i obydwa oskryptujesz z poziomu basha.

Nic mi to nie mówi :) Wiem jak zalogować się do konsoli, zrobić reset apache i wyjść z konsoli. Reszta to dla mnie czarna magia, nie wspominając już o moich użytkownikach którzy średnio radzą sobie z poruszaniem się po DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@Kamikadze, można jednorazowo wgrywać tylko jeden plik czy większą ilość, oddzielając nazwy przecinkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wolne złotówki i nie opłaca mi się tego przewalutować. A tak się składa że potrzebuje trochę sprzętu zakupić, więc chce się pozbyć kasy, która leży na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, który sklep komputerowy wysyła towar za granicę po przedpłacie?

 

My możemy wysłać do Polski, co konkretnie poszukujesz?

W ofercie mamy w zasadzie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hmm, a macie Samsunga SSD 850 PRO 128GB? Tylko żeby mi z wysyłką wyszło taniej niż kupienie w .pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

My możemy wysłać do Polski, co konkretnie poszukujesz?

W ofercie mamy w zasadzie wszystko.

 

Dobrze wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a macie Samsunga SSD 850 PRO 128GB? Tylko żeby mi z wysyłką wyszło taniej niż kupienie w .pl :)

 

Bierz lepiej 850 evo - prawie stówke tańsze, a wydajnośc taka sama.

 

na alledrogo za 259 z wysyłką:

http://allegro.pl/dysk-ssd-2-5-samsung-120gb-seria-850-evo-5lat-gw-i5704638601.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×