Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Kamikadze

Ty a dzisiaj Twój pies tak sam z siebie nie pobiegł do kościoła? Bo może te zawody to że się nawrócił i śpiewał do Boga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że rząd polenkanzlera Donalda Franza Tuska zamierza wprowadzić na jesieni albo jakos niedługo tak zwane ozusowienie umów śmieciowych. Teraz jak to sie ma mieć do branzy ochroniarskiej ? Mam umowę na etat i śmieciówkę.

A co to za różnica? W na farmie chomików zasada będzie taka sama. Rząd już odpowiednio dba żeby od kasy zarobionej na śmieciówkach nie poprzewracało Ci się w głowie. Więc zamiast dostać 1000 zeta z umowy, to dostaniesz 500. To wszystko jest dla Twojego dobra.

 

Ja to określam wiarą na pokaz. Sam wczoraj z morsami w piłkę grałem heh

Ja tam wierze w swoje klocki. Nie przeszkadza mi cała rzesza katloików, czy "katolików". Ale takie publiczne krytyki w jedną i drugą stronę są siebie warte i możecie podać sobie z nimi ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP nie mam pojęcia do czego pijesz :( jestem religijny ale nie uważamy za potrzebne chodzić do kościoła przykładowo, nie licząc Wielkanocy i Bożego narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lana del Rey na żywo - yeah. Chociaż na siłę gimbusów przy scenie napchali, szkoda. Przydałoby się unplugged.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tu brutto, nie? Słabo. Tymczasem gdzieś na interii czy gdzieś jest artykuł sponsorowany, że "idź do branży IT, 7800 czeka". Czy jakoś tak.

 

Ale ale, mamy dzisiaj wielkie święto... kolejna rocznica umówionej grabieży tego, co w Polsce da się rozgrabić.

Już coraz głośniej się o tym wszystkim mówi. Bolek sam swego czasu przyznał, że "nie o take Polske walczyłem".

I nawet UPR się załapał do jakiegoś badania z 5 procentami, wow. Jeszcze 10 lat i może coś z tego będzie. Biedna Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Sponsi zapomniałeś dodać błędów ortograficznych. On nawet jak mówi to z błędami hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Korzonki wysiądą razem z kręgosłupem od tych ćwiczeń na dywanie 5 razy dziennie. Syjonizm też odpada - ciężko będzie znaleźć wariata który dobrowolnie i za free będzie łupał łbem o ścianę, w dodatku bez żadnego zabezpieczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie, k... ja głupi myślałem, że dążymy do państwa świeckiego. Szkoda tylko, że wielkie G nam z tego wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Co sądzicie o Raspberry Pi? Chciałbym na nim postawić Linux'a, dokładniej Debiana 7 (czy jest to w ogóle możliwe? ) I jak ten sprzęt się spisuje w "codziennym" użytku? Może lepiej zainwestować w ten sprzęt:

CPU: Core2 Quad Q6600

Mobo: Asus p5kc
RAM: 4 GB black dragon cas4 pc 6400
GPU: Radeon HD 5770
Brakuje mi dysku i zasilacza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Znacie jakieś hotele/ hostele w Wawie za 500 zeta za 5 dni ? Ale nie jakieś podejrzane z reputacją bliską burdelowi tylko coś z klasą dla porządnych ludzi, niekoniecznie w centrum, może byc nawet jakaś oddalona dzielnica, byleby dojazd nie zajął do centrum więcej niż godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To zależy co chcesz na tym Debianie postawić. Jakie zastosowanie ma pełnić serwer. Jak nic poważnego to spokojnie ci starczy.

 

Ja na swoich VIA 1GHz, 512MB ram miniITX stawiałem Debiana 6 bez problemów i do tego WWW, FTP i różne inne serwerki :) Wszystko chodziło ładnie. Tutaj będzie podobnie.

 

Edit:

 

Byłem kiedyś w rucianych, ale można powiedzieć przejazdem (rejsik) i spałem na jachcie...

Lepiej niż w jakimś hotelu :)

 

Co do hotelu to to ciężko ci będzie coś znaleźć. Prędzej jakiś hostel czy coś podobnego :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś hotele/ hostele w Wawie za 500 zeta za 5 dni ? Ale nie jakieś podejrzane z reputacją bliską burdelowi tylko coś z klasą dla porządnych ludzi, niekoniecznie w centrum, może byc nawet jakaś oddalona dzielnica, byleby dojazd nie zajął do centrum więcej niż godzinę.

 

Jak nie korzystałeś z tego serwisu to daj znać na PM dam Ci kod zniżkowy na kilkanaście zł.

 

https://www.airbnb.pl/s/Warszawa--Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Hahaha straż miejsca chińskie skutery chyba skupuje. No proszę was już by kupili coś markowego a nie jakiś noname sprzedawany pod X ilością nazw :)

 

To jest takie padło że bez przeróbek to nawet nie idzie i stwarza tylko zagrożenie na drodze.

 

W ogóle mi się wydaje że powinna sobie mandat wstawić za jazdę po chodniku a nawet niebezpieczną jazdę. Przecież tam na końcu prawie rozjechała kilka osób...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nasze chłopaki z reprezentacji piłkarskiej to się nadają do kopania ... ale węgla :/

 

Imo dobrze się stało bo na mundialu by była kompromitacja, taka Austria się potrafi zmobilizować i w meczu o stawkę 2 bramki Szwedom strzelić eh

 

Bońka lubię dosyć ;) jego komentarz o "kelnerach" z Mołdawii się nie sprawdził.

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mam pomysł jak ich zmobilizować żeby w ogóle zaczęli grać a nie tańczyli jak krowy na lodzie - za każdy przegrany mecz będą musieli zapłacić odszkodowanie za straty jakie ponieśli stefan z jurkiem (moralne + zmarnowane piwo i orzeszki) i zośka (jurek wywalił telewizor z czwartego piętra) :D Tylko finansowym biczem mozna zmusić tych jełopów do tego aby zaczęli w końcu grać...

Edytowano przez Pawel_15 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wypieprzyć wszystkich 27+ (dla bramkarzy to 29+) + tępactwo, które nie potrafi grać.

Wziąć 20-23-latków. Dograć eliminacje do końca. Wziąć trenera z jajami, który weźmie z kolei tych tępaków za jaja.

I mamy miejsce na Euro.

 

A nie... k.. co mecz to widzę: Polański, Mierzejewski, Grosicki, Wawrzyniak, Wasilewski... i potem ch... - podają sobie piłkę przed naszą 15tką w poprzek boiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wziąć 20-23-latków.

 

A widziałeś kadrę U21? Większe drewno niż Rasiak w szczytach kariery.

 

---

 

Szkoda to, że nasza reprezentacja przegrała dzisiaj z Brazylią 1-3 :/ Zobaczymy co w niedzielę zaprezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×