Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość

Marek607 ale mi chodzi o to, że skoro kobieta zostaje w domu, a facet ma zarabiać, to powinien być "z urzędu" trochę zwolniony z opieki. Bo kiedy ma się zregenerować? Coś porobić też dla siebie chwilę musi - bo inaczej wiesz, zacznie znikać. Aż zniknie.

Poza tym no ja na serio nie widzę siebie w pierwszych 2 latach. Po roku musi się facet pojawić, bo to jest faza mówienia, a nie chcę, by dziecko znało tylko same grzeczne słowa ;;;; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek607 ale mi chodzi o to, że skoro kobieta zostaje w domu, a facet

ma zarabiać, to powinien być "z urzędu" trochę zwolniony z opieki. Bo

kiedy ma się zregenerować? Coś porobić też dla siebie chwilę musi - bo

inaczej wiesz, zacznie znikać. Aż zniknie.

Trafiłeś w sedno. Jestem identycznego zdania, ale dużo ludzi tego nie rozumie, że mając rodzinę trzeba mieć jeszcze życie prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie 50 zauważyłem słowa klucze:

stawia kolejkę

impreza

domek letniskowy

bimberek

... ktoś pociągnie temat dalej ? wiosna idzie :)

 

a co do dzieci, ojciec też potrafi wykąpać noworodka, przewinąć czy uśpić,

może nie są to najłatwiejsze czynności ale wykonalne, sprawdzałem osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ja bym pociągnął temat ale prawdę mówiąc mam dosyć. Najchętniej wyciąłbym WHT na routerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@nrm: Wyciąć WHT? No co Ty, gdzie Ty znajdziesz lepszy kabaret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

a co do dzieci, ojciec też potrafi wykąpać noworodka, przewinąć czy uśpić,

może nie są to najłatwiejsze czynności ale wykonalne, sprawdzałem osobiście.

 

Ja ostatnio żonę wywaliłem na imprezę (i tak chciała iść na imprezę ale się stresowała, że zostanę sam) a ja w tym czasie i wykąpałem i przewinąłem i nakarmiłem i uśpiłem (dwa razy) i zrobiłem ze 2 trofea na PS3.

 

Sponsi:

Marek607 ale mi chodzi o to, że skoro kobieta zostaje w domu, a facet ma

zarabiać, to powinien być "z urzędu" trochę zwolniony z opieki. Bo kiedy ma się zregenerować?

Jakieś dziwne myślenie.

A kobieta to kiedy ma się zregenerować? Przecież zajmowanie się dzieckiem to nie wakacje tylko ciężka praca. Poza tym nie wyobrażam sobie nie spędzić czasu ze swoim dzieckiem i nie uczestniczyć w tym jak się rozwija.

Jego ulubione zajęcie to ulewanie wtedy kiedy żona z nim wejdzie do mnie do pokoju-biura ale na szczęście nie udało mu się to jeszcze do otwartego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlot WHT :) ? jak byłem młodszy to zlot forum Cs'a zrobiliśmy eh

 

mogę udostępnić dom nad jeziorem w miejscowości Ostrzyce (godzina jazdy od Gdańska). 4 sypialnie + duża sofa 3 osobowa w salonie. Ewentualnie namioty chętni mogą rozłożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje jakiś wzór umowy nie mogę znaleźć. Chodzi o to, że wykonuje dla firmy xyz projekt i montaż sieci. I oni chcą fakturę, mam znajomego pośrednika co mi fakturę wystawi ale on chce mieć koszty. I chce spisać umowę, tak by było wszystko legalnie, że on wystawia jako pośredni fakturę na kwotę X z tej kwoty ja dostaję kwotę Y.

 

Czy mógł by ktoś podrzucić coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba byłaby za mała na to forum ;)

 

2 x sypialnia z tzw. "łożami małżeńskimi" , 2 x sypialnia po 2 normalne łózka , i ta sofa powiedzmy na 2 osoby aby nikt nie spał jakoś dziwnie ;) Nie dysponuje pensjonatem :P

 

Generalnie 12 osób dosyć spokojnie tam może spać są inne pokoje z normalnymi kanapami jeszcze. Domyślam się , że to za mało ale trzeba wziąć pod uwagę że mało kto by był zainteresowany zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przecież do takiego domku jedzie się pić a nie zwiedzać sypialnie (no chyba że z dziewczynami hah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moduł cytowania to jakieś cholerne DNO.

 

regdos... ja się boję, obawiam, przez propagandę otoczenia, że mam zrezygnować ze wszystkiego jak mam dziecko. WIesz co? No nie jest to zachęcające, skromnie mówiąc.

Kobieta pewnie, że może się zregenerować, musi. Nie mówię, że facet nie może się pozajmować dzieckiem, jestem daleki od tego, to jest potrzebne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

regdos... ja się boję, obawiam, przez propagandę otoczenia, że mam zrezygnować ze wszystkiego jak mam dziecko. WIesz co? No nie jest to zachęcające, skromnie mówiąc.

 

 

To nie propaganda to rzeczywistość. Nie ze wszystkiego musisz zrezygnować ale z wielu rzeczy tak, w końcu takie dziecko nie jest samodzielne i trzeba nim po prostu się zaopiekować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za stary już jestem na namiot ;) Już nie to zdrowie ;)

 

 

ale marudzisz, z tego co się orientuje to młodszy jesteś ode mnie, a dieta, namiot beee, myślisz że jak się pooszczędzasz to za 15 lat

będziesz zdrowszy ? :P na co inne padniesz,

 

Sponsi ja generalnie od dzieciaków się trzymałem z daleka i miałem podobne zdanie, aż któregoś dnia mi się odmieniło, dokladnie to od dnia kiedy się moje dziecko urodziło.

i tak apropo to nie zmieniaj tematu bo wszedł na właściwe tory, lepiej namiot szykuj ;)

 

2 x sypialnia z tzw. "łożami małżeńskimi" , 2 x sypialnia po 2 normalne łózka , i ta sofa powiedzmy na 2 osoby aby nikt nie spał jakoś dziwnie ;) Nie dysponuje pensjonatem :P

 

Generalnie 12 osób dosyć spokojnie tam może spać są inne pokoje z normalnymi kanapami jeszcze. Domyślam się , że to za mało ale trzeba wziąć pod uwagę że mało kto by był zainteresowany zapewne.

 

+ zapewne ileś wolnej podłogi :)

Ale i tak 3/4 będzia spała tam gdzie padnie :D

 

to jak się zrobi gryla na łonie, to może się okazać że się nawet całe wyro na wyłączność uda trafić, hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

ale marudzisz, z tego co się orientuje to młodszy jesteś ode mnie,

 

He he, Jakbyście się razem dodali to i tak by Was nie starczyło na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marek607 ale mi chodzi o to, że skoro kobieta zostaje w domu, a facet ma zarabiać, to powinien być "z urzędu" trochę zwolniony z opieki. Bo kiedy ma się zregenerować? Coś porobić też dla siebie chwilę musi - bo inaczej wiesz, zacznie znikać. Aż zniknie.

Poza tym no ja na serio nie widzę siebie w pierwszych 2 latach. Po roku musi się facet pojawić, bo to jest faza mówienia, a nie chcę, by dziecko znało tylko same grzeczne słowa ;;;; )

 

Sponsi, Sponsiku, jak Cię lubię... pier***sz jak potłuczony...

 

Dziecko ma oboje rodziców, z tego co wiem. Tak samo Twoją broszką, jak i matki, jest zajęcie się małym człowiekiem.

 

Uwierz, mając lat 18 niańczyłem malucha, od dni 3 jego życia do lat dwóch, jak ktoś mi powie, że to nie jest lekkie, to poproszę adres. Wezmę szpadel (bądź jakieś czarne dildo) i pieprzę w łeb, aż się odechce farmazony chrzanić.

 

Sponsi, głupi nie jesteś (no dobra, jesteś ale miły chcę być :P), mówisz do cholery o małym człowieku. Kto komu każe z czegoś rezygnować?

 

Teraz to sam propagandę siejesz. Ozjasz Sz. mógłby być z Ciebie dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, Jakbyście się razem dodali to i tak by Was nie starczyło na mnie ;)

 

Irek, Ty to już relikt jesteś :P

 

@MOD: niech ktoś scali moje dwa posty proszę, bo za cholerę nie mogę dodać cytatu do poprzedniego. Argh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

ale marudzisz, z tego co się orientuje to młodszy jesteś ode mnie, a dieta, namiot beee, myślisz że jak się pooszczędzasz to za 15 lat

będziesz zdrowszy ? :P na co inne padniesz,

 

Możliwe ale nawet jakbym miał olać zalecenia lekarza to narobiłbym sobie sporo szkody, a na prawdę nie chce już aby mi znowu wkładali rurki we wszystkie możliwe miejsca ;)To wszystko jest zabawne tylko jak się o tym pisze, niekoniecznie jak człowiek przez to przechodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z wkładanych rurek to reflektuję jedynie na taką plastikową co jest w drinku :P za inne to ja podziękował, wolę nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Aaron Sz. a nie Ozjasz - Aaron to syn, Ozjasz to ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×