Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Adam Szendzielorz

 

Mój labek rozszarpałby go w 5 sekund ;)

 

Nie ma szans :-) Gauss to postrach okolicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Psy OK, jak ktoś ma domek. W blokowiskach jak ktoś ma wilczura na 40 metrach to to jest parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Psy OK, jak ktoś ma domek. W blokowiskach jak ktoś ma wilczura na 40 metrach to to jest parodia.

 

No raczej tak :) Choć oczywiście wszystko zależy jak zwykle od człowieka. W bloku moich rodziców mieszka sąsiad z owczarkiem - z tym że to policjant na emeryturze i śmiga z nim 3 x dziennie na spacery po 2h każdy! Od 15 lat. Aż mi głupio że ja tyle czasu nie jestem w stanie swojemu poświęcić no ale po pierwsze ja nie jestem na emeryturze, a po drugie mój ma sporo ogródka do biegania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Psy OK, jak ktoś ma domek. W blokowiskach jak ktoś ma wilczura na 40 metrach to to jest parodia.

 

 

Hehe, Sponsi do wszystkiego może się przyczepić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tgx nie, tylko do durnoctw.

 

Adam Szendzielorz policjant na emeryturze? To pewnie młodszy od Ciebie ;;; ) także wiesz, ma siły na 3x2h, heh. I czas.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tgx nie, tylko do durnoctw.

 

Adam Szendzielorz policjant na emeryturze? To pewnie młodszy od Ciebie ;;; ) także wiesz, ma siły na 3x2h, heh. I czas.

 

 

I już się przyczepił do mundurówek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tgx tak, jestem przeciwny specjalnym przywilejom służb mundowych spowodowanych tym, że władza chce mieć służby ku sobie np. na wypadek zamieszek antyrządowych. Ty, ja, wszyscy na tym forum pośrednio lub bezpośrednio na to się składamy, więc dlaczego mam być z tym bierny?

 

Teraz dwa zakute łby rozważają o kolejnym upodleniu tego narodu i zniszczeniu kraju - wprowadzenie euro. Wszyscy odradzają, te świnie już zaczynają cisnąć. A potem sruuu do Brukseli, jak inny siwy dziad, który ten kraj "reformami" zniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@Adam Szendzielorz, jakbyś go dawał kiedyś jako reproduktora to bym poprosił jednego małego szczeniaczka bez kwitków że rasowy etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

@Sponsi masz rację a ja tylko czekam na jakiś nowy temat zastępczy - moim zdaniem będą "chuligani" na uniwersytetach, których ja osobiście popieram. Bo ktoś musi zrobić porządek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Już widzę te duże napisy w Aaaronówce "Grupa młodzieży dopuściła się czynów chuligańskich" tak jak pisali w epoce niesłusznie minionej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

@Adam Szendzielorz, jakbyś go dawał kiedyś jako reproduktora to bym poprosił jednego małego szczeniaczka bez kwitków że rasowy etc :)

 

Ja bym bardzo chętnie ale to moje futro ma uczulenie na inne psy ;) Na samym początku szkolenia (psie przedszkole) mimo że był mały to był już takim wariatem że szkoleniowiec z 30-to letnim doświadczeniem mocno się zdziwił, jak spuszczony ze smyczy puścił się z zębami na 3 x większą TOSE ;) Szkolenie go trochę wyprostowało, w domu to przytulanka do rany przyłóż ale dalej jest maksymalnie cięty na wszelką żyjącą zwierzynę :) Szkolenia przeszedł świetnie, do tamtych psów się jakoś przyzwyczaił (z wieeeeelkim trudem i po wielu godzinach szkoleń) ale do egzaminów nie podchodziłem nawet bo tam trzeba spuścić psa ze smyczy i wykonać serię różnych ćwiczeń, a dookoła pełno ludzi z obcymi zwierzakami - no przecież by połowa z tego nie wyszła żywa ;)

 

tgx nie, tylko do durnoctw.

 

Adam Szendzielorz policjant na emeryturze? To pewnie młodszy od Ciebie ;;; ) także wiesz, ma siły na 3x2h, heh. I czas.

 

Nie no - w tej chwili sąsiad jest grubo po 60-tce (może nawet bliżej 70-tki) i często go widuje jak wyrusza z psem na spacery. Ma zdrowie :) Pies niestety już nie bardzo - starość nie radość ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To dopytam jeszcze z ciekawości, to jest rasowy z kwitkami czy po prostu zwyczajny owczarek ? Sam chciałbym mieć takiego fajnego kompana, ale jak widzę ceny u hodowców co dają kwitek że rasowy etc to się ciut odechciewa. Żadne wystawy, żadne związki partnerskie/ kynologiczne, nic z tych rzeczy - zwyczajny kompan i przyjaciel :) I w miarę tani w kupnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

To dopytam jeszcze z ciekawości, to jest rasowy z kwitkami czy po prostu zwyczajny owczarek ? Sam chciałbym mieć takiego fajnego kompana, ale jak widzę ceny u hodowców co dają kwitek że rasowy etc to się ciut odechciewa. Żadne wystawy, żadne związki partnerskie/ kynologiczne, nic z tych rzeczy - zwyczajny kompan i przyjaciel :) I w miarę tani w kupnie...

 

Mój jest rasowy z rodowodem. Też mnie nie kręcą wystawy i kwitki (nawet nie wyrobiłem jeszcze kwitu że rasowy - do związku kynologicznego bodaj trzeba podjechać z papierem od hodowcy) ale chciałem mieć pewność że wyrośnie z niego zdrowy owczarek. Rasowe psy są podatne na różnego typu choroby - szczególnie choroby stawów (dysplazja), a zdrowi rodzice dają dużą pewność że i dzieci będą zdrowe :) Ojciec Gaussa jest drugim owczarkiem na świecie (Joker vom Eichenplatz) choć nie do końca wiem w jakiej kategorii i w którym roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

IE 10 pod Win 7 wyszedł : ) LOL

 

A co do tego tekstu z wykopu, to sorry, ale za dużo tego do czytania i zbyt małymi literkami : /

w skrócie - o jaki serwis chodzi i co się okazało? : ) ktoś przeczytał? heh

 

A z tą marketingową gadką z netcampu (nawiasem mówiąc kto tak słabego spikera wybrał do reklamowania OW?), to i tak wyjdzie koniec końców tak, że po tym boomie na chmurę (który i tak jest dość stonowany) w końcu wszyscy wrócą do serwerów postawionych w swoich firmach albo jednak w profi DC.

 

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mirek, na każdego przyjdzie pora. Mam tylko nadzieję, że problemów nie będzie żadnych i będzie sobie maluch zdrowo rósł. A potem to już z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Jak rozumiem (brak info) 13ty tydzień to jeszcze ciut za wcześnie na płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie można, ale to zależy jeszcze od sprzętu, oka ginekologa i położenia malucha. Można z pewną dozą pewności będzie powiedzieć za miesiąc, ale w sumie to nie wiem czy chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ja tam wolałbym wiedzieć. Dla mnie całe to gadanie o niespodziance to bullshit. Trzeba się przygotować: skąd ma człowiek wiedzieć czy pokój malować na niebiesko czy różowo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×