Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ciul

Hostin dla użytkownika "domowego" (wordpress)

Polecane posty

Szanowni koledzy!

 

Na chwilę obecną poszukuję miejsca pod "rekreacyjnego" wordpress'a. Ktoś powie - idź na jakieś darmowe cba.pl czy inne podobne miejsce. Ja szukam jednak czegoś bez zbędnych reklam, z własną domeną i niezawodnością.

Podpowiedzcie, w kierunku którego usługodawcy się skierować? Patrzyłem już na:

  • linuxpl.com (niska cena, ale jakoś nie wierzę w prawdziwość wszystkich funkcji które wypisują przy kontach W1GB)
  • ovh.pl (w opcji za ~10zł/m dają domenę, firma wydaje się być sprawdzona)
  • 1and1.pl (wow dla ceny, opinie w necie niepochlebne, ale niestety stare!)

Jestem otwarty na inne rzeczowe propozycje, polskie i zagraniczne.

Uprzejmie proszę - podpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie zaoferuję http://vipower.pl - świetny współczynnik jakość / cena.

 

W kwestii hostingu OVH nie polecam, 1and1 nie polecam w żadnym wypadku, co do linuxpl - sam nie korzystałem, ile ludzi, tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://biznes-host.pl/index.php?s=hosting-bh&rodzaj=bit

pakiet za 99zł?

firmę mogę polecić, miałem vps'a przez 9 miesięcy (albo 10?) i wszystko było zawsze git:) dobry kontakt, dobra wydajność, dobry uptime.

mam też bardzo malutkie konto www (nie mieszczące się w żadnym pakiecie) głównie używane jako "dysk internetowy" i też nie zauważyłem żeby nie działało czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chcesz ekonomicznie, to polecam samą domenę wziąć przez ovh.pl a hosting w kylos.pl (mam i polecam bo bardzo dobry współczynnik jakości do ceny) i jak rekreacyjnie to podstawowy pakiet za 39 zł rocznie brutto wystarczy ci bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linuxpl zły nie jest - kwestia tego na jakiej maszynie zostaniesz posadzony. Jako jedni z nielicznych oferują w tej cenie konto SSH i moduł Installatron za pomocą którego 2 kliknięciami zainstalujesz popularne CMSy, fora i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

linuxpl.com nie polecam w żadnym wypadku, serwery mulące się i ciągłe problemy z nimi są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.

 

Wstępnie proponuję pakiet EasyPack+.

 

W cenie 68,88 z VAT za rok oferujemy 4GB powierzchni dyskowej oraz 20GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności miesięczne, kwartalne oraz półroczne. Tylko do końca roku zapłacisz za ten pakiet 50% ceny. W pakiecie otrzymasz także domenę .pl, jednak za przedłużenie będziesz musiał już zapłacić po normalnej stawce (54,12

 

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

 

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

 

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,
  • instalator aplikacji,
  • dodawanie wielu domen jednocześnie,
  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,
  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,
  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,
  • włączenie wildcard przez użytkownika,
  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo,
  • pełna ochrona plików wrzucanych przez FTP oraz z poziomu PHP pod kątem php shelli i innych śmieci (jako ciekawostkę podam, że po wprowadzeniu tego rozwiązania, ilość zgłoszeń abuse dotyczących phishingu, doklejek w plikach index, spadła do 0).

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje 14 dniowy darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

 

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 4 lata na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.

Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

 

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z nasza oferta kont www:

 

http://biznes-host.pl/?s=hosting-bh

 

Pakiet start będzie aż nadto - możemy indywidualnie zlożyć inną konfigurację.

 

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu na pomoc@biznes-host.pl

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Blink.pl IMHO najlepszy hosting pod Wordpressa... a dlaczego?

 

Bo chyba jako jedyny hoster Blink.pl robi bardzo miłą rzecz i publikuje na swoim blogu informacje o kompatybilności najnowszych wersji Wordpressa i Joomli. W czwartek wyszedł Wordpress 3.5, zespół Blink.pl już go przetestował i potwierdził, że działa on bezproblemowo na tym hostingu. Co więcej, można też wykopać fajne perełki, na przykład podpowiedź, co zrobić z FCK Edytorem, który nie chce działać pod WP 3.5, a jest jednym z bardziej popularnych pluginów. Na stronie Blinka znajdziesz m.i.n link do wersji deweloperskiej tego pluginu, który działa z WP 3.5. Zainteresowani znajdą więcej informacji na blogu hostingowym Blink.pl

 

Sam hosting jest wysoce niezawodny i myślę, że będziesz zadowolony z obsługi. Za 49 zł netto zyskujesz:

- 15 GB miejsca

- transfer bez limitu

- dane w Polsce, możliwa umowa powierzenia

- markowe serwery

- aż 7 dni backupu z dostępem przez panel

- program partnerski

- 14 dni bezpłatnego testowania

- PHP 5.2, 5.3, a za moment także 5.4 - do wyboru, MySQL 5.5

- i wiele innych korzyści, o których więcej na stronie www.blink.pl

 

Może istotne dla Ciebie będą inne opinie użytkowników:

"Fachowa i sympatyczna obsługa, tak trzymać!",

"Jestem pozytywnie zaskoczony szybkością działania…"

to tylko przykładowe wypowiedzi Klientów wypełniających anonimową ankietę po procesach obsługi przez BOK.

 

Spółka obsługuje takie podmioty, jak SuperPharm, Eurolot, Szybko.pl, Jeans.pl, Rosenthal, Yamaha, Telefonia Dialog... a to świadczy o wysokiej stabilności. Ty też będziesz zadowolony - zapraszam do testu.

 

Hosting ten jest prowadzony przez Ogicom "Spider" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Poznaniu (dawniej: Ogicom Sp. z o.o), ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000410900, REGON 634407251, NIP 7811720476, kapitał zakładowy 418 000 zł w pełni wpłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

@up to ja tylko z ciekawości zapytam, skoro się już tak chwalicie: Czy jest jakiś ogólnodostępny hosting w Polsce, który ma php i mysql, a na którym nie działa wordpress?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@theqkash - chyba tylko taki, który ma przestarzałe wersje PHP i baz. :)

 

 

Ze swojej strony polecę hosting HPBF.PL - zapoznaj się z naszą ofertą taniego hostingu już od 3 złotych miesięcznie. Pakiet Personal powinien z pewnością starczyć dla "domowca". ;) Możemy też przygotować indywidualną ofertę, wystarczy się skontaktować ze mną przez PW lub napisać na maila bok@hpbf.pl. Gwarantujemy 99% dostępności serwerów, w internecie jesteśmy już od ponad roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@theqkash, dokładnie - wystarczy mieć MySQL <5.5.1 i na przykład Joomla 3.x już nie zadziała. Ale zawsze miło, jak ktoś sprawdzi za Ciebie i jeszcze przypomni, jak przywrócić dane z backupu gdyby coś poszło nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super odzew z Waszej strony, dziękuję!

Korzystając z waszych rad i propozycji zdecydowałem się na pakiet za 29zł/rok od biznes-host

Idąc za przykładem Cypriana z postu 4, samą domenę zarejestrowałem w OVH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×