Skocz do zawartości

admin@prohost.pl

Firma
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

admin@prohost.pl wygrał w ostatnim dniu 5 Marzec 2013

admin@prohost.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

74 Pomocny

1 obserwujący

O admin@prohost.pl

 • Ranga
  Często na forum

Informacje osobiste

 • Firma
  Prohost.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [wirtualny] Prohost.pl - wadliwe zliczanie punktów CPU

  Jeśli jest potrzeba sprawdzenia innych procesów to BOK w tym pomoże.
 2. [wirtualny] Prohost.pl - wadliwe zliczanie punktów CPU

  1. Zmiana planu nie zmienia absolutnie nic poza ilością dostępnych punktów jesli chodzi o limit cpu - nie ma żadnego wpływu na wydajność konta. 2. Statystyki php w cpanelu podają użycie cpu przez skrypty odpalane przez www. Nie ma tam całości bo skrypty php nie są jedynymi procesami uruchamianymi na koncie. 3. Każdy email pewnie jest inny, zawiera załączniki albo i nie, jest inaczej kodowany, więc dlaczego zawsze miałoby tak samo używać cpu? Ilość nie równa się pracy wykonanej. Może być jedno zadanie wymagające większych zasobów albo więcej zadań wygających mniej zasobów. 4. Pisałem ogólnie o możliwościach, nie o konkretnym przypadku. Jeśli potrzebna Panu konkretna pomoc proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.
 3. [wirtualny] Prohost.pl - wadliwe zliczanie punktów CPU

  Użycie cpu jest liczone tak samo - nic się nie zmienia. Nie jest stałe bo zwykle ilość uruchamianych procesów, dane które są przetwarzane, czy same skrypty/programy się zmieniają. W tym przypadku może być np spam na skrzynce w jednym dniu albo maile same większe albo jeszcze coś innego i wynik się zmienia. Jest różnie to nie znaczy, że źle. Punkty są używane też przez inne procesy na koncie - nie tylko cron. Ftp, email itd. też.
 4. Serwer dedykowany a GIODO

  Sprawdź ofertę IQ PL. http://www.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/ Umowa i wszystko co potrzebne do rejestracji jest dostępne. Serwery Dell, we własnej serwerowni dc.iq.pl w Gdańsku. Kilka zbiorów rejestrowałem które tam są hostowane.
 5. Mieszanie http i https; certyfikaty EV (zielone)

  W miarę bezpieczny schemat: Chodzenie po stronie i oglądanie = nie trzeba ssla. Zalogowanie się = regeneracja id sesji/cookie i brak możliwości wejścia bez ssl (w razie wejścia bez ssla będąc zalogowanym przekierowanie na ssl i regeneracja znowu, albo nawet wylogowanie). Wejście na www bez ssla będąc zalogowanym umozliwi osobie ktora odczytuje ruch na wejscie jako zalogowany. Pomijam iż mozna tez sprawdzac ip uzytkownika sesji - mozna to obejsc.
 6. Hosting współdzielony na stronę i pocztę firmową

  https://www.prohost.pl/shop/category/compare/id/1/ Limit wysyłania 500 maili na godzinę. Limit 20 połączeń imap z jednegoo ip. Własne ip dla poczty - wpadnięcie innego klienta na rbl nie będzie Pana problemem.
 7. Nazwa.pl Poczta

  Można przenieść. W najgorszym przypadku jak nie udostepniaja plików to odpalasz thunderbirda - konfigurujesz oba serwery aby naraz się do nich połączyć i przeciągasz wiadomości z jednego na drugi - thunderbird je skopiuje wtedy.
 8. Naprawdę jakaś firma ma gorszą ofertę od uti? Chyba ciężko znaleźć firmę która pracuje do 16 w tych czasach.
 9. Jaki hosting www z dobrze działającą pocztą

  @malu Brak poprawnego smtp banera. Automatyczna propagacja wymusza zmiany revdns i uzależnia je od domen klientów. Ten tweak w stanie jaki jest nie działa poprawnie. Same funkcje interface i helo_data są ok jesli chodzi o odczytywanie danych z plików bo tu nic nadzwyczajnego nie ma. Nawet funkcja perla do sprawdzania uida jest akceptowalna chociaż można to zrobić szybciej bez perla. Ale tweak nie nadaje się do używania jeśli nie masz swoich skryptów i swoich funkcji w konfiguracji. Mogłoby go nie być tak naprawdę bo nie działa ani w pełni, ani niezależnie od domen klienta i nie jest najwydajniejszy. Uzywanie funkcji cpanela czy tweaków jest normalne i nie mam nic przeciwko jeśli działają poprawnie i zgodnie z oczekiwaniami. W tym przypadku niepełna funkcjonalność i sposób działania nie jest wystarczający i robimy swoje (tak jak i w innych przypadkach kiedy zachodzi konieczność - lepiej i szybciej zrobisz sam niż bys miał czekać na dewelopera panela).
 10. Jaki hosting www z dobrze działającą pocztą

  I jest źle zaprojektowany - nie nadaje się do użycia w shared hostingu - trzeba swoje rozwiązania wdrażać.
 11. Jaki hosting www z dobrze działającą pocztą

  U nas od poniedziałku każdy serwer posiadający dedykowane ip będzie miał pocztę wychodzącą ze swojego ip. Każdy serwer www standardowy posiada dedykowane ip.
 12. Serwer poczty do wysyłki powiadomień

  http://en.wikipedia.org/wiki/Callback_verification
 13. [SZUKAM] Hosting www

  https://www.prohost.pl/shop/category/compare/id/1/ W promocji konto za 50zł netto. Cpanel, support 24/7.
 14. [wirtualny] coś w tych parametrach

  cpanel ma edycję dns.
 15. [wirtualny] Serwer pod pocztę

  https://www.prohost.pl/shop/category/compare/id/1/ W ciągu tygodnia odpalamy oficjalnie też nową pocztę z większymi możliwościami (skrypty sieve, przekierowania wychodzących itp.).
×