Skocz do zawartości
is_wm

Firmy, które mają userów WHT za de*ili mają się dobrze?

Polecane posty

Gość Bartosz Gadzimski

No właśnie firma robiła takie wałki, że wszystko zostało usunięte + jak widać forum do tej pory ją filtruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wałki wałkami, ale mimo wszystko istnieje do dziś, jakoś dycha i można by było pomyśleć o zastosowaniu prawa łaski, jak się sytuacja powtórzy to bye bye z WHT na wieki wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki to da przykład innym firmom? "Tak można oszukiwać na WHT a najwyżej jak Cię złapią to nic się nie stało bo dostanę drugą szansę, a to co zyskałem dzięki oszukiwaniu to już moje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jesteś nieludzki i okrutny. Póki co jedna firma ma "zakaz" działania na WHT, jej nazwa jest ocenzurowana wszędzie gdzie tylko można i czasem jest to mega irytujące jak się pokazuje jakiś zastępczy tekst. Nie chcecie firmy to OK, brak w rankingach, brak w spisach, brak zgody na udzielanie się przez właściciela, ale do jasnej cholery, zdejmijcie tę durną blokadę nazwy bo człowieka może szlag trafiać. Było, minęło, wszyscy co polecali usługi firmy albo zmądrzeli albo poszli gdzie indziej bo mieli dość ciągłych problemów ze wszystkim. Najwyższa pora zbastować i przemyśleć pewne rzeczy.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo firmy te są eksponowane bardzo długo, nic się dzieje.

Najgorzej wychodzą na tym te "stare" firmy z tradycją, które dały z siebie wszystko, aby opinia była jak najlepsza.

 

O tym mówiono na forum przed wprowadzeniem modułu opinii i uprzedzano o takiej możliwości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy oszukują dalej i jak taka firma może być na podium w rankingu? Z resztą Tomek moją opinie znasz na ten temat.

 

Czyli która z obecnych na podium firm oszukuje? Jeżeli masz taką wiedzą to chętnie byśmy się dowiedzieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Jestem właśnie w Polsce i rozumiem że takie wysokie temperatury mogą źle działać... ale ludzie! Zróbcie sobie wakacje, kupcie piwko i przeczekajcie do zimy :) Ja się wyluzowałem i mi jest spoko :) Inaczej tak jak wy bym trolił :).

 

Pozdr.

 

Jestem właśnie w Polsce i rozumiem że takie wysokie temperatury mogą źle działać... ale ludzie! Zróbcie sobie wakacje, kupcie piwko i przeczekajcie do zimy :) Ja się wyluzowałem i mi jest spoko :) Inaczej tak jak wy bym trolił :).

 

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo firmy te są eksponowane bardzo długo, nic się dzieje.

Najgorzej wychodzą na tym te "stare" firmy z tradycją, które dały z siebie wszystko, aby opinia była jak najlepsza.

 

O tym mówiono na forum przed wprowadzeniem modułu opinii i uprzedzano o takiej możliwości ...

Przyszła nowa firma i pokazala "starym" jak można się postarać i zdobyć opinie klientów.

 

Żeby nie było, też proponowaliśmy już na starcie modułu aby firmy zachęcały do opinii w panelu i promocjami. Brawo dla Futurehost za realizację.

 

Mzone przecież też możesz zrobić podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła nowa firma i pokazala "starym" jak można się postarać i zdobyć opinie klientów.

Ale bzdury piszesz ...

 

 

Żeby nie było, też proponowaliśmy już na starcie modułu aby firmy zachęcały do opinii w panelu i promocjami. Brawo dla Futurehost za realizację.

Chyba nie zdajecie sobie sprawę, że takie nagabywanie do wpisania opinii o danej firmie jest fałszowaniem prawdziwego wizerunku firmy. Jeśli dana firma proponuje dodanie takiej opinii to przeważnie jest coś za coś, może darmowy miesiąc, może jakaś zniżka itd. Klient wpisujący opinie nie będzie pisał złej bo przecież jest to nic innego jak wymiana handlowa i opinia musi być 5/5 pozytywna. Opinie nowych firm są przeważnie dodawane przez nowych użytkowników i wykorzystywane nagminnie do tego aby pokazać się na forum.

 

Mzone przecież też możesz zrobić podobnie :)

Możemy, ale będziemy nagabywać ludzi na dodanie opinii na WHT. Dlaczego? Ano dla tego, że taka opinia nie byłaby miarodajna, opinia musi być napisana spontanicznie, a nie pod wpływem firmy hostingowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opinia musi być napisana spontanicznie, a nie pod wpływem firmy hostingowej

 

W dodatku za przedłużenie działania usługi... rzeczywiście bardzo miarodajna opinia ;)

Edytowano przez tym (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła nowa firma i pokazala "starym" jak można się postarać i zdobyć opinie klientów.

 

Żeby nie było, też proponowaliśmy już na starcie modułu aby firmy zachęcały do opinii w panelu i promocjami. Brawo dla Futurehost za realizację.

 

Mzone przecież też możesz zrobić podobnie :)

Heh super walne sobie u siebie teraz promocję dodaj opinie na hwt a otrzymasz rok serwera gratis !

wbije na forum ze 100 osób doda opinie i nagle moja firma stanie się najlepsza a nikt wcześniej o niej słowa nie wiedział nie ?

Zobacz ile osób nie posiada serwerów w danej firmie a je poleca .

Mam serwer w progreso.pl, ale serwery jeśli tylko w uk to polecam mzone i jest wiele takich ludzi.

By the way czemu nikt z super adminów nie wypowiedział się jeszcze o sprawie co ja poruszyłem czyli o negatywnych opiniach chmurka.pl (nie tylko moich )

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chmurce usunięta jest tylko Twoja opinia, która jest kopią Twojego posta z forum.

Przeczytaj post z 1 strony @hdmagc

Co do "chmurki" to też mój negatywik poleciał w inna czasoprzestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh super walne sobie u siebie teraz promocję dodaj opinie na hwt a otrzymasz rok serwera gratis !

wbije na forum ze 100 osób doda opinie i nagle moja firma stanie się najlepsza a nikt wcześniej o niej słowa nie wiedział nie ? (...)

 

Za chwilę Ci ktoś odpowie, że tak to właśnie działa: reklama dźwignią handlu. Im więcej w reklamę (chociażby promocje, gratisy w zamian za "opinię") zainwestujesz, tym szerzej zaistniejesz na rynku.

 

I w tym właśnie momencie cały ten moduł "opinie" (jak i wszelkie inne miejsca tego typu, do udzielania się na których same firmy zachęcają swych klientów) staje się takim samym miejscem na reklamę jak każde inne. Dlatego też osobiście za miarodajne miejsca opiniotwórcze uznam tylko i wyłącznie te, na których klienci bywają i udzielają się sami z siebie, bez jakiejkolwiek namowy firm, usługodawców czy też producentów produktów, które opiniują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie no proszę Was to tak samo opinie w Allegro są bez sensu bo negatyw za negatyw, a ceneo i skąpiec to dziwne twory. Zaczniecie dostrzegać pozytywne aspekty a nie tylko zawsze szukać dziury w całym??

 

Co do chmurki to nie wiem, może została usunięta bo była bez adresu www/ip do weryfikacji, albo dodana z proxy/vpn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może to "choroba" wszystkich dużych i popularnych portali, for i innych miejsc, na których to firmy, usługodawcy, producenci chcą być zauważeni?... A jedynym sposobem na znalezienie bardziej miarodajnego obrazu jest długotrwałe przeszukiwanie sieci, odnajdywanie wielu maleńkich miejsc, for, portali, na których firmom nie zależy, a z połączenia których wielu (bardzo wielu) można dopiero wyrobić sobie prawdziwe zdanie o danym produkcie lub usłudze?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W chmurce usunięta jest tylko Twoja opinia, która jest kopią Twojego posta z forum.

eee? To ma być powód usunięcia z opinii? Przecież samo szefostwo kopiowało takie forumowe stare opinie i do tego katalogu dorzucało...

 

Zaczniecie dostrzegać pozytywne aspekty a nie tylko zawsze szukać dziury w całym??

Jak się jakieś pojawią, to czemu nie? Problem jest taki, że tych pozytywnych aspektów to nijak doszukać się nie da ;p

Bo np. pola na traceroute w Host-Is-Down to pomimo niby posiadania już przez bossów gotowego supermoduliku do tego to nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee? To ma być powód usunięcia z opinii? Przecież samo szefostwo kopiowało takie forumowe stare opinie i do tego katalogu dorzucało...

Ech czy Ty kafi tylko udajesz czy celowo wprowadzasz zamęt? Przecież było wielokrotnie mówione, te importowane opine nie są brane pod uwagę w rankingu, nie mają ocen, są tylko wisualnie.

 

Bo np. pola na traceroute w Host-Is-Down to pomimo niby posiadania już przez bossów gotowego supermoduliku do tego to nie ma :(

Moduł czeka na koniec zgłoszeń do wdrożenia, chciało go z 30 osób a wypowiedziało się kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z podejściem 'góry' do opinii to dla przykładu płacenie za opinie na temat firmy również byłoby OK? Nikt nie narzuca jaka ma to być opinia lecz wiadomo, że jeżeli klient otrzyma coś w zamian za napisanie opinii nie napisze negatywnej. Opinie powinny wypływać od klienta i jego chęci.

 

Aktualny moduł opinii ma się ni jak do rzeczywistości, lecz to już wspominało wiele osób na forum i w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech dalej nie rozumiecie. Po pierwsze jak ktoś chce oszukać to oszuka ale NIE MOŻNA z góry zakładać złej woli firmy. Ceneo, skąpiec działa i każdy z tego korzysta a ma z dwa punkty zabezpieczeń mniej niż my, i co?

 

Po drugie nawet jeśli, niech Wam będzie, osoba doda bardziej pozytywną opinię niż w rzeczywistości bo coś tam, to moduł Opinii będzie już kojarzyć i jak będzie zmieniać usługodawcę to zakualizuje opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to jestem ciekawy ile jeszcze musi pojawić się negatywnych opinii o opiniach, żebyś się Tomek obudził :D. Zabezpieczeń opinie nie mają żadnych, nawet przed floodem - wczoraj wieczorem wisiało 5 takich samych opinii, tego samego usera, z tym samym IP. No ale bałem się to usunąć jako moderator, bo potem bym sę dowiedział, że pewnie tak ma być, element promocji i przecież opinia dodana 5 razy w różnych działach jest "legit" ;).

 

Porównywanie tego co Ceneo, gdzie każda zaufana opinia (http://info.ceneo.pl/zaufane-opinie) jest stricte powiązana z danym zakupem jest trochę śmieszne. U nas w tym momencie wystarczy podać IP wyimaginowanego VPSa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech czy Ty kafi tylko udajesz czy celowo wprowadzasz zamęt? Przecież było wielokrotnie mówione, te importowane opine nie są brane pod uwagę w rankingu, nie mają ocen, są tylko wisualnie

Zamęt? To raczej ja powinienem zapytać, czy ty tylko udajesz głupa ;) Po prostu powątpiewam w to, że ta opinia z katalogu została usunięta TYLKO dlatego, że na forum istniał post z jej kopią, jak sugerował juvenito. Moim argumentem za taką tezą jest to, że przecież sama administracja kopiowała starsze opinie do tego katalogu, więc jak by miała kasować, to raczej w drugą stronę (post z forum, a nie wpis opinii w katalogu). Gdzie tu ten zamęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamęt? To raczej ja powinienem zapytać, czy ty tylko udajesz głupa ;) Po prostu powątpiewam w to, że ta opinia z katalogu została usunięta TYLKO dlatego, że na forum istniał post z jej kopią, jak sugerował juvenito. Moim argumentem za taką tezą jest to, że przecież sama administracja kopiowała starsze opinie do tego katalogu, więc jak by miała kasować, to raczej w drugą stronę (post z forum, a nie wpis opinii w katalogu). Gdzie tu ten zamęt?

Ja bym zrozumiał wszystko nawet że została usunięta tylko że nikt mnie nawet nie raczył mnie o ty powiadomić . I tak jak piszę nie tylko moja opinia została usunięta bo wszystkie negatywy znikły a wiem że były ! Teraz jest coraz ciekawiej bo patrz przykład z wczoraj

http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/59-castpol-pl/

mod może sobie dodawać wyjaśnienie na swoją korzyść bo tak bo tak bo tak ...

Ehh fajnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafi powiedź mi co to za opinia, jeżeli w niej jest wyraźnie zaznaczone

"Nie posiadam tam usług żeby nie było"

 

Ktoś mógł przecież posiadać tam usługi i wyrobił sobie zdanie.

 

Tak samo co to za opinia jeżeli firma grartyfikuje każdego klienta, który napisze ową opienię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafi powiedź mi co to za opinia, jeżeli w niej jest wyraźnie zaznaczone

"Nie posiadam tam usług żeby nie było"

A ty przeczytaj dla czego wystawiłem tą opinię :)

i ze względu na co . Po mojej opinii chociaż ten bzdurny telefon znikł ze strony oraz czat który i tak nie funkcjonował więc jednak coś dała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×