Skocz do zawartości
is_wm

Firmy, które mają userów WHT za de*ili mają się dobrze?

Polecane posty

 

Widać że Ty nie łapiesz w dalszym ciągu. I chyba jedyny sposób żeby Ci udowodnić jak bezużyteczny ten dział jest w chwili obecnej, to na faktycznym przykładzie.

To Ty nie łapiesz. Każda firma może poprosić swoich klientów o napisanie krótkiej opinii na temat usług i niekoniecznie musi to być poparte jakąś propozycją przedłużenia bądź rabatu. Muszę przyznać że gdybym otrzymał takiego maila od firmy z którą współpracuję to z chęcią bym napisał opinię, a tak to zazwyczaj piszę po zakończeniu współpracy. Dla tego też polecam niektóre firmy na forum a nie piszę im opinii, każdy ma swoje podejście i nie wszystkim to się musi podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku,

Pan swoje Oni swoje. Każdy z nas ma swoje zdanie, ale mówię do tych co mają jakieś "ale" do modułu opinii. To jest mały box z prawej strony mało widoczny. A wojna o ten kawałek toczy się zacięcie. To jak chcecie żeby ten moduł był usunięty? Przecież administratorzy zrobili wszystko, żeby był on jak najbardziej bezpieczny i wszystko jest sprawiedliwie. Przecież ta firma nie złamała regulaminu. Mówcie jasno, nie chcecie modułu opinii?

Edytowano przez SaVaGe123 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No i co to za plaga klientów o nickach user5872, user6666, user 2648 etc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co to za plaga klientów o nickach user5872, user6666, user 2648 etc ?

 

Zlikwidowali obowiązek rejestracji na wht dla osób chcących dodać opinie - wystarczy wpisac opinie a login dorobi sie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, po co sobie linie papilarne zdzieracie niepotrzebnie?

 

WHT to FIRMA - Wy (użytkownicy = target klienta tej firmy) z założenia NIE MACIE GŁOSU, a sama logika nie ma znaczenia, liczy się $$$.

 

I tyle w temacie, po co ciągnać dalej tę dyskusję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może do czasu jakiejkolwiek weryfikacji opinii moderować je? Bo w tej chwili można napisać dowolnego śmiecia co powoduje, że ten dział jest postrzegany przez pryzmat takich wpisów jak ten

 

http://www.webhostin...80-blue-net-pl/

Po to jest opcja raportuj, aby te opinie które przeoczymy wychwycili inni.

 

No i co to za plaga klientów o nickach user5872, user6666, user 2648 etc ?

Uproszczona rejestracja, użytkownik musi podać jedynie adres email a login jest generowany.

 

... , a sama logika nie ma znaczenia, liczy się $$$.

To właśnie logika się liczy a nie widzimisię nie poparte żadną wiedzą w temacie. Dorośniesz, zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po to jest opcja raportuj, aby te opinie które przeoczymy wychwycili inni.

 

Nikt tego nie zrobi bo nikt z "czytelników" nie ma interesu w tym by kliknąć raportuj, bo i co mnie obchodzi jakaś tam negatywna pozbawiona sensu opinia na inną firmę...

 

 

Ale masz racje, nie było pytania, nie było sugestii, może być jak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorośniesz, zrozumiesz.

 

To pisze człowiek, który sam siebie mainuje takimi tytułami/stanowiskami jak 'Business Strategy Development Expert', czy 'Business Development Manager' (był jeszcze jeden, ale jakoś nie mogę go teraz znaleźć ;) ), a Twój nick to "BOSS" - niezłe musisz mieć ego, naprawdę szacun, nie ma takiego drugiego tak 'dorosłego' człowieka na Ziemi jak Ty ;)

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, osobiste wycieczki to robi do mnie @is_wm ja nawet nie mogę, bo kompletnie nie wiem z kim rozmawiam, z jakimś anonimowym nickiem, który się nawet nie podpisze pod swoimi "odważnymi" słowami. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie wiem z kim rozmawiam, z jakimś anonimowym nickiem, który się nawet nie podpisze pod swoimi "odważnymi" słowami. EOT.

O, nareszcie spotkało Cię to, co mnie tu spotyka. Dlatego ja dokonałem edycji profilu. Nie opłaca się tutaj być (o)sobą.

 

is_wm toś pojechał, heh. Autopromocja, te sprawy... odrobinka nikomu nie zaszkodzi. Powtórzę: odrobinka ;;; )

 

EDIT do Tomasza niżej:

dobrze, bo ciężko jest opisać czasem niektóre kwestie, które mi przeszkadzają i wkurzają... empiria rządzi

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No spotkało ale czy to dobrze ;)?

 

Powinno być pole "masz jaja, chcesz pojechać po użytkowniku, specjalnie dla Ciebie pole imię i nazwisko, wystaw sobie świadectwo". Dalibyśmy od planu free nawet na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, osobiste wycieczki to robi do mnie @is_wm ja nawet nie mogę, bo kompletnie nie wiem z kim rozmawiam, z jakimś anonimowym nickiem, który się nawet nie podpisze pod swoimi "odważnymi" słowami. EOT.

 

To zrób obowiązek potwierdzania profilu przez wysłanie skanu dowodu osobistego...

 

Nie wiem o jakiej odwadze piszesz? O tym, że skopiowałem Twoje tytuły z GL / bloga i nick z profilu? No faktycznie, odwagę trzeba mieć nieprawdopodobną... Wybacz, że w ogóle odważyłem się odpowiedzieć na Twoją zaczepkę o dorosłości, w końcu moim obowiązkiem jest skulenie ogona i zamilknięcie na wieki.

 

EOT ;)

Edytowano przez is_wm (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już Ci pisałem, że nie mogę do Ciebie zrobić osobistej wycieczki bo Cię nie znam i nie wiem kim jesteś, a ty sobie pobansujesz po moich profilach w społecznościówkach i zgrywasz kozaka, że znalazłeś moje specjalizacje i używasz ich jakbyś pisał "ha ha masz magistra" wtf, co potwierdza moją wcześniejszą tezę, chcesz porozmawiać dorośnij i bez takich wycieczek.

 

Zgadzam się, EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja napiszę tylko tyle że śmiać mi się chce jak widzę po prawej te mailingowe serie prawdziwych super opinii o firmach co jakiś czas,

może to i dobre i może ja jestem za stary na taki niby "marketing" nie wiem, ja uważam że trzeba mieć trochę godności

i nie wyobrażam sobie abym komuś pisał:

please, napisz że jestem fajny, please, napisz że mam tanio i dobrze,

bleeeeeeh :wacko:

 

a Tomku ty tego bronisz bo Ci jest na rękę aby firmy słały mailingi bo więcej osób się o wht dowie = więcej zarejestruje = więcej $$

z reklam ;) więc Twoje stanowisko rozumiem i pewnie miałbym takie samo zdanie na ten temat gdybym siedział na Twym fotelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Ale też nie do końca jest tak jak myślisz, my myślimy dalej niż tylko "pierwszy kontakt".

 

Im więcej osób doda opinię po raz pierwszy, tym więcej osób po raz drugi będzie wiedziało gdzie ją dodać. Ranking musi nabrać masy i zasięgu, gdy dajmy na to 100 000 osób będzie co jakiś czas dodawać nowe opinie, bo już będzie o nim wiedziało i będą dodawać opinie nie dlatego, że ktoś ich do tego namówił (chociaż ja uważam nadal, że mooocno przesadzacie jeśli chodzi o to co jest rzetelne a co nie) a wtedy wszelkie anormalności będą znikać zgodnie z regułami praw statystyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tak jak to kilka lat temu gdzieś na jakimś czacie usłyszałem

,, Soli chwile Polacy i debile''.

Nie chcę już kolejnego posta rozpisywać bo po tym co czytam to co bym nie napisał i tak Pan Tomek będzie uważał że jest ok !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej osób doda opinię po raz pierwszy, tym więcej osób po raz drugi będzie wiedziało gdzie ją dodać.

Jasne, niech tylko w necie się rozniesie jaką macie dokładną weryfikację opinii w module. Za chwilkę będą posty na forum od prawdziwych klientów tychże firm, proponuję abyście wtedy wytłumaczyli tym osobom jak to możliwe że jakaś firma na pierwszym miejscu modułu WHT opinie jest taka cienka i nie potrafi zadbać o klienta.

 

Jedna z ostatnich opinii dotyczyla hostowania serwisu onet.pl ;) macie coraz lepszych klientów w module.

Teraz widzę inny link w opinii.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Lepsza weryfikacja niż w każdym innym rankingu. Nawet na największych zagranicznych są mniejsze obwarowania.

2. Opinie są weryfikowane wieloetapowo, nawet po publikacji. Akurat przykład Onetu został już wczoraj rozpatrzony, chyba że jest już jakiś kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) Ale też nie do końca jest tak jak myślisz, my myślimy dalej niż tylko "pierwszy kontakt".

Tomku, z całym szacunkiem i sympatią dla Twojej pracy nad WHT, chyba zbyt optymistycznie patrzysz. Dlaczego? Już tłumaczę.

 

Biorąc na tapetę firmę, która wojuje na WHT, Futurehost.pl, zobacz sobie tę opinię: http://www.webhostingtalk.pl/opinie/firma/294-futurehost-pl/zobacz_opinie/20222/

 

Teraz przyznaj, ale z ręką na sercu, jaką wartość miałaby dla Ciebie taka opinia? Bo dla mnie i sądzę, że dla wielu ludzi, nie tylko na WHT, zerową. Pomijam już to, że dodał ją userXXXX, co tylko dobija jej jakąkolwiek wiarygodność. Nie znasz większości ludzi? Ich, hm, pazerności? W szczególności u nas? Może być i byle guano, ale przecież jest za darmo. Możemy sobie co prawda gdybać ile ludzi wystawiło dobrą opinię skuszonych darmowym kontem, ale moim zdaniem, ryzyko jest całkiem spore.

 

Jaką opinię może wystawić klient, który współpracuje z firmą od sierpnia 2012?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×