Skocz do zawartości

Causen

Użytkownicy
 • Zawartość

  170
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  4

Causen wygrał w ostatnim dniu 10 Sierpień 2012

Causen ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

76 Pomocny

1 obserwujący

O Causen

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Już się poprawiłem. Zdecydowanie za dużo czasu przed komputerem dzisiaj, dzięki.
 2. Witam. Posiadam kilka formularzy , które przesyłają dane postem. Potrzebuję jednocześnie wysłać informacje w dwa miejsca przy jednym kliknięciu submit. Na chwilę obecną wypełniane są formularze wygenerowane z Mailchimp, które automatycznie wysyłają email z pytaniem czy osoba chce zapisać się na newsletter. Formularze te zostaną zastąpione formularzami z vTigera, ale w dalszym ciągu potrzebny jest automatyczny mail z Mailchimpa w przypadku gdy zaznaczone zostanie pole zapisania się na newsletter. Innymi słowami, szukam możliwości przesłania danych do vTigera, + przesłania adresu email, imienia i nazwiska do mailchimpa, tak jak by został wypełniony formularz z mailchimpa, ale tylko wtedy gdy checkbox newslettera zostanie zaznaczony. Proszę o poważne oferty z ceną I pomysłem na wykonanie, od osób z doświadczeniem I możliwością wystawienia faktury VAT Dziękuje pozdrawiam.
 3. Witajcie, ddrescue wyrzucił mi loga z informacją o 28 bad sektorach. Fragment loga: # Rescue Logfile. Created by GNU ddrescue version 1.14 # Command line: ddrescue -f -n /dev/sda /dev/null logfile.txt # current_pos current_status 0x4091196E00 + # pos size status 0x00000000 0x4091196000 + 0x4091196000 0x00000E00 / 0x4091196E00 0x00000200 - 0x4091197000 0x00103000 + 0x409129A000 0x00000E00 / Mam problem z rozszyfrowaniem położenia bad sektorów, a chciałbym wydzielić dla nich osobną przestrzeń w odmentach tablicy partycji. Próbowałem zamieniać wartości szesnastkowe z kolumny z pozycją na normalne wartości w nadzieji że uzyskam oznaczenia bad sektorów, ale wielokrotnie przekraczają one ilość wszystkich sektorów jakie mam na dysku, więc nie tędy droga. Ktoż może miał z tym styczność i mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób mogę odnaleźć owe sektory? Edit:// W końcu udało mi się wygooglać. Wystarczyło podzielić /512 Modów proszę o pozostawienie tematu otwartego, w razie gdyby ktoś chciał podrzucić jakieś uwagi.
 4. Hej. Zainstalowałem sobie dzisiaj linux mint 13. Mam problem z polskimi znakami w plikach tektowych. Wszystkie dokumenty zamiast polskich znaków zawierają różnego typu znaczki z cyferkami w środku, albo coś takiego, zamiast łyżwy jest "3y?wy". Polskie czcionku w menu wyświetlają się poprawnie, problem dotyczy tylko dokumentów. locale. grzegorz@OPI ~ $ locale LANG=pl_PL.UTF-8 LANGUAGE= LC_CTYPE="pl_PL.UTF-8" LC_NUMERIC="pl_PL.UTF-8" LC_TIME="pl_PL.UTF-8" LC_COLLATE="pl_PL.UTF-8" LC_MONETARY="pl_PL.UTF-8" LC_MESSAGES="pl_PL.UTF-8" LC_PAPER="pl_PL.UTF-8" LC_NAME="pl_PL.UTF-8" LC_ADDRESS="pl_PL.UTF-8" LC_TELEPHONE="pl_PL.UTF-8" LC_MEASUREMENT="pl_PL.UTF-8" LC_IDENTIFICATION="pl_PL.UTF-8" LC_ALL= Nawet świeże dokumenty pobrane w tym momencie z netu, również mają krzaki zamiast polskich znaków. Jeżeli natomiast utworzę jakiś document z polskimi czcionkami, zapisze go, zamknę i otworzę ponownie, to polskie znaki wyświetlają się bez problemu. Jak mogę to naprawić?
 5. Ja nigdy nie używałem i jakoś nic się nigdy nie stało. Może jestem po prostu złym przewodnikiem prądu, ale uważam że to pieniądze wyrzucone w błoto.
 6. [Opinie] NetDC.pl

  Mnie to najbardziej zastanawia jakim cudem ta firma utrzymuje się na rynku. Nie ma dnia praktycznie żeby nie było tutaj postów o kolejnych padach, które są tłumaczone, a bo apache jest niedobry, a bo ddos, a bo przenosiny, a bo ceny kukurydzy niekorzystne. I jeszcze wszystkie wyjaśnienia, z których wynika że to nie ich wina. "mamy ataki ddos,nie nasza wina", "pojawił sie problem z apache, nie nasza wina", "mysql padł, nie nasza wina". Z tego wynika, że wszystkiemu winny jest apache, mysql albo ataki ddos. Wy przecież nic nie zrobiliście źle. To czym się zajmujecie w tej firmie, bo firma hostingowa chyba od tego jest, żeby dbać o poprawne działanie usług. To tak jak by codzień w samochodzie padało sprzęgło, było naprawiane przez autoryzowany serwis i padało na drugi dzien i tak. To samochód jest temu winien, a nie ludzie którzy wymieniają sprzęgło?
 7. Laptop 2500 zł , obróbka video

  Laptop za 2500 + obróbka video, nie powinny wystąpić w tym samym zdaniu..
 8. Host is Down - posty czy tematy

  Ale działałoby na korzyść firm, nawet jeżeli dają dupy i na niekorzyść użytkowników. Na chwile obecną jest jeden temat, można obadać wszystko czytając jeden czy dwa tematy. Jak widać komuś się to nie podoba i lepiej żeby posty o awariach ginęły gdzieś w odmentach forum. Weźmy na ten przykład 3 dowolne firmy i wyszukiwanie na forum po nazwie firmy. Twoje wyszukiwanie słowa biznes-host zwróciło 97 wyników Twoje wyszukiwanie słowa netdc zwróciło 115 wyników Twoje wyszukiwanie słowa unixstorm zwróciło 96 wyników Już teraz trzeba się nagrzebać, żeby znaleźć właściwy temat. Jedyne co wprowadzą takie zmiany, to większy bałgan i trudności w dotarciu do wszystkich tematów. Zamiast obadać jeden by poznać zdanie o firmie, zobaczyć jak często miała awarię, jak sobie z nimi radzi i tak dalej, trzeba będzie na forum spędzić godziny by znaleźć i odszukać wszystkie tematy, które i tak szybko będą przepadać bo tematy mają być zamykane po ustąpieniu awarii. Pomysł kompletnie bez sensu i nie wnosi żadnej korzyści dla użytkowników, a skoro host id down jest po to żeby użytkownicy mogli w nim pisać i z niego korzystać przy wyborze firmy to jaki ma to sens? Pomysł idiotyczny.
 9. To wrzuć fragmenty kodu, nieg Xorg, Redgos i inni rzucą okiem.
 10. HOSTING dla MOODLE

  O ile moodle nie ma jakiś specjalnych wymagań, których nie dostaniesz na hostingu współdzielonym, nie ma sensu kupować serwera dedykowanego / vps i spokojnie powinien Ci wystarczyć zwykły hosting w dobrej firmie na takie potrzeby. Skontaktuj się z progreso.pl i zapytaj co mogą dla Ciebie przygotować, ale znając ich podejście do klienta dostaniesz wszystko na gotowo w dobrej cenie. Edit;// Z tego co znalazłem to wymagne jest php nowsze niż 5.2.8 i MySQL 5.0.25 (zalecany silnik InnoDB) i nie ma specjalnie innych wymagań.
 11. Połowa z tych stron nie działa, a druga połowa nie wzbudza zaufania.
 12. Support HitMe.net.pl

  Ale interesuje mnie jak jest aktualnie, nie jak było 2 lata temu.
 13. Profesjonaliści szukają sponsora!

  >Profesjonaliści >Sponsoring serwera minecraft > mfw
×