Skocz do zawartości
skream

Wirtualne pieniążki. Biznes-host 400zł

Polecane posty

Witam

 

Mam na handel dzisiaj kwotę 400 zł w portfelu biznes-host.pl

aldb.jpg

 

Za 400 zł chcę 70% tej kwoty. Czyli zarabiasz na tym 120 zł.

Interesuje mnie sprzedaż całej kwoty jednej osobie.

 

Sprzedawałem już tutaj na forum podobne sumy, mogę dać linki do tematów oraz kontakty do osób, które robiły ze mną transakcje.

 

Kontakt PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za drogo - max 55% ceny - chociaż przy takiej ilości to będą chceli zejść poniżej 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem za drogo - max 55% ceny - chociaż przy takiej ilości to będą chceli zejść poniżej 50%

No dokładnie przydało by się zejść do tych 50 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja wnioskuję o zakaz takich ogłoszeń.

Co więcej, wydaje mi się, że to jest ustawka, po prostu sprzedaż usług pod przykrywką jakiegoś handlowania wirtualnymi pieniędzmi.

Za jakiś czas pewnie jakaś mini afera z tym wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi mógłbyś jeszcze raz? bo troszkę nie rozumiem... Jaka ustawka? Jaka sprzedaż usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wnioskuję o zakaz takich ogłoszeń.

Co więcej, wydaje mi się, że to jest ustawka, po prostu sprzedaż usług pod przykrywką jakiegoś handlowania wirtualnymi pieniędzmi.

 

Oczywiście i "czerwoni" maczają w tym palce ;)

 

Sponsi, zejdź trochę na ziemię...

 

 

Proszę o powstrzymanie się od snucia takich teorii spiskowych. Użytkownicy mają możliwość samodzielnego przelewania środków na dowolne konto zarejestrowane w systemie, jest to funkcjonalność serwisu i jako taka jest wykorzystywana przez użytkowników. Sprzedawanie takiej waluty przez nas byłoby delikatnie mówiąc mało opłacalne...

Edytowano przez www.biznes-host.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

www.biznes-host.pl przestań trywializować, jak nie rozumiesz polityki, to nie musisz "nawiązywać" do innych moich wypowiedzi. Trzymaj się tematu i nie pajacuj.

 

Ustawka? W jaki sposób może to działać?

Już opisuję. Jest sobie firma, która ma system wirtualnych pieniędzy. By nakręcić sprzedaż usług, rejestruje fikcyjne konta na forum i oferuje właśnie wirtualną kasę u siebie. Wszystko po to, by podtrzymać konkurencyjność, by nakręcić sprzedaż wśród bieżących użytkowników, a także potencjalnych (dzieciak widzi "oja, można taniej kupić, tylko muszę wirtualną kasę sobie kupić i już mam 30 procent taniej"). Takie po prostu inne działanie promocyjne. Wszystko gra, gdyby nie to, że właśnie - no samemu ogłaszać sprzedaż swojej wirtualnej gotówki? Co więcej - trzeba uważać w ogóle na takie ogłoszenia, już nie mówię o wirtualnej kasie, bo widzieliśmy tu niedawno kilka przypadków, że potem wracały dzieciaki i płakały. To nie jest teoria spiskowa tylko podejrzliwość w trudnym okresie, w którym wiele firm kombinuje na różne sposoby.

 

Czy opłacalne, czy nie - widziałem już dużo rzeczy pozornie nieopłacalnych, a potem to się dorabiały dzieciaki na krzakach, także czy opłacalne, czy nie, to nie mnie jest oceniać.

 

Ja tylko doradzam guru tego forum, aby przemyślał sprawę. Chociaż praktyka pokazuje, że "przemyśli" to w taki sposób, że zaraz tu będzie system wirtualnych pieniędzy w profilach firmowych na forum...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wystarczy. Jak nie masz dowodów to są to pomówienia i teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie, to jest myślenie na głos na forum. Analiza sytuacji w kraju i korelacja do metodologii prowadzenia interesów, a wszystko to w kontekście tego forum. Chyba traktujesz to wszystko zbyt poważnie (a to mi zarzucają bycie PiSowcem...buah). Spacerek polecam, odetchnij, odpocznij i wróć pełnić rolę szeryfa. Wiem, że świerzbi cię, by kasować wszystko, co napiszę, bo cholera cię bierze, że piszę prawdę i pewnie będziesz to robił, bo Gadzimski ma w w d... to forum i co wy tu wyrabiacie.

 

Nie martw się, jesteś na dobrej ścieżce, aby zupełnie mnie zniechęcić do udzielania się tutaj. W końcu wygrasz!

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już opisuję. Jest sobie firma, która ma system wirtualnych pieniędzy. By nakręcić sprzedaż usług, rejestruje fikcyjne konta na forum i oferuje właśnie wirtualną kasę u siebie. Wszystko po to, by podtrzymać konkurencyjność, by nakręcić sprzedaż wśród bieżących użytkowników

 

 

Jasne

 

Sprzedajemy wirtualną gotówkę wartą 100 PLN za 50 PLN, nabywca za nią w serwisie rejestruje 8 domen PL i mamy stratę w wysokości około 40 PLN.

 

Nie wystarczy? To załóżmy że masz racje, sprzedaliśmy po wielu trudach taką gotówkę, no i co zrobimy z nią, opłacimy za prąd za jeden dzień?

 

 

Myśl, proszę użyj myślenia zamiast pomawiać bo takie coś może rodzić odpowiedzialność.

W internecie można mówić wszystko, jednakże za niektóre słowa można wypłacać odszkodowanie...

 

Nie oceniaj działań innych przez pryzmat własnych zachowań. To że Ty byś wpadł na takie ustawki...

Edytowano przez www.biznes-host.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, jesteś na dobrej ścieżce, aby zupełnie mnie zniechęcić do udzielania się tutaj. W końcu wygrasz!

 

 

Mam ogromną nadzieję że w końcu mu się to uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To już "Oni" i "Czerwoni" tak głęboko przeniknęli ? No popacz Pan, teraz omamili firmę Biznes-Host.pl i robią spiski. Ajjj, co to się teraz dzieje się :) Spiski, ustawki, pranie brudnych pieniędzy, zaraz się okaże że na życie Sponsiego była próba zamachu, nieudana stety bądź niestety, normalnie mafia na całego :) Nie ma to jak pomówienia i teorie spiskowe, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Czy wszędzie, w każdy temacie musi pojawiać się polityczny popłuczyn ? Czy teraz każdy temat będzie tematem spiskowym, gdzie miejsce pod kamuflażem będą miały różne "tajemnicze działania" ? Litości... Ktoś chce wymienić kasę, niech wymienia, skoro jest to dozwolone to OK. Na jaką cholerę ten śmietnik w wykonaniu tej samej osoby znów ?

 

Firmę Biznes-Host proszę o potraktowanie początkowych fragmentów niniejszego posta żartobliwie i z przymróżeniem oka, nic wam nie zarzucam, po prostu świruje pawiana z jednego z udzielających się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co tutaj się dzieje robi się żałosne. Dlaczego robicie mi za przeproszeniem syf w temacie?

Dla zainteresowanych kupnem przedstawię listę wpłat via sms, żadne ustawki.

Ten kto robił ze mną interesy nie może powiedzieć złego słowa, zawsze przebiegało jak trzeba.

Sponsi opieraj się na drugi raz na dowodach, a nie na swoich wyimaginowanych teoriach.

 

Co do ceny max mogę zejść do 60%

 

/edit.

W załączniku lista wpłat.

Dodaje link, bo to z załącznika niestety nie oddaje odpowiedniej jakości.

http://screenshooter.net/data/uploads/di/er/alch.png

Pozdrawiam Sponsiego.

Edytowano przez skream (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to jest myślenie na głos na forum. Analiza sytuacji w kraju i korelacja do metodologii prowadzenia interesów, a wszystko to w kontekście tego forum.

Sponsi, z całym szacunkiem i sympatią, ale to są jak na razie pomówienia i oszczerstwa. Masz jakiekolwiek dowody? Równie dobrze mogę napisać, że Sponsi poleca firmy, które mu zapłacą. I co? I nic. Ja nie przedstawiłem żadnych dowodów, Ty też nie. To jest ten sam poziom absurdu.

 

To, że na takie przekręty wpadłeś Ty, nie znaczy, że:

a) wpadł na nie ktoś inny

b) BH je stosuje.

 

Forum Ci nie pasuje? No to zrób sobie przerwę, odpocznij od WHT, wróć za jakiś czas. Nie ma przymusu tu siedzieć, ani na żadnym innym forum, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli np kupię za 100zł 200 wirtualnych pieniędzy na biznes-host to czy mogę za to opłacić serwer który kosztuje 200zł?

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli np kupię za 100zł 200 wirtualnych pieniędzy na biznes-host to czy mogę za to opłacić serwer który kosztuje 200zł?

 

Tak, kupujesz 200zł w wirtualnym portfelu i możesz całość wykorzystać na usługi w BH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostępne na handel jakieś 500 zł. przelicznik 60%.

Na razie pisało kilku chętnych, które chcą zakupić mniejsze kwoty. Chcę poczekać, na kogoś kto by wziął całość, bo nie ukrywam nie mam czasu na zabawę na kwoty 30 czy 50 zł w wirtualnym porfelu.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×