Skocz do zawartości
Bartek NullTalk.pl

Partner - Firma Hostingowa

Polecane posty

Dzięki, naprawdę tak jest. ;(

 

Teraz jak najszybciej szukam jakiegoś innego hosta :D

dla tego bierze się w jakiejś normalnej firmie a nie

masz u mnie w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie ma kasy :/ W ten tydzień może się nazbiera

skoro na ipb miałeś to i te kilka złoty powinieneś mieć na hosting zresztą to już nie nasz kłopot

nie odbiegając od tematu na czym ta współpraca miała by polegać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IP. Board jest sponsorowane :) Współpraca polega na tym, że Wy (hosting) oferujecie nagrody w konkursach typu domeny, serwery jakieś na określony czas itp. , natomiast my oferujemy ze swojej strony: darmowe usługi programistów z ekipy, informację o Waszym sponsoringu (w temacie z konkursem; rubryka "Sponsorzy nagród"), Wasz banner, przyklejony temat w dziale Firmy Hostingowe :)

 

Chyba, ze sponsoruje firma (nie z branży hostingu) / osoba prywatna to wtedy możemy się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my oferujemy ze swojej strony: (...) informację o Waszym sponsoringu (w temacie z konkursem; rubryka "Sponsorzy nagród"), Wasz banner, przyklejony temat w dziale Firmy Hostingowe

Pytanie po co i komu ta "reklama" na forum, które ma 10 użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum się dopiero rozkręca :) Aktualnie jest reklamowane, później się zajmiemy Optymalizacją i pozycjonowaniem

 

Napisaliśmy do Ciebie, że jesteśmy zainteresowani.

 

Hint: nie pytaj nas więc czy w ogóle coś do nas wysłać;)

 

Na spokojnie: zadzwoń do nas np. w poniedziałek w godzinach pracy biura, porozmawiamy jak i czy możemy sobie wzajemnie pomóc, ew. zostaw na PW numer do siebie i preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Ekipy, będzie mniejsza o nieaktywnych. Oferty od nowa przyjmujemy :)

 

EDIT/// Progreso.pl, kontakt telefoniczny nie jest niestety możliwy :( Pogadać możemy na PW tutaj :)

 

Dlaczego?

 

Słowem wyjaśnienia: mamy nieco inną wizję współpracy niż model "dam hosting, chce banner". Chcemy serwisów zgodny z profilem firmy (to się zgadza), ale też takich, z którymi możemy działać na różnych płaszczyznach, tj. promować się wzajemnie (ciekawe posty z forum na naszych kanałach dystrybucji), wspierać (know-how: wiemy jak obsługiwać serwisy o potężnym ruchu, przeżyliśmy kilka razy wykop efekt, sponsorujemy nagrody w konkursach etc.).

 

Jeżeli serwis, z którym współpracujemy, ma się znaleźć na oficjalnych materiałach firmy to chcielibyśmy móc go z czystym sumieniem polecać. Właśnie dlatego chcemy porozmawiać, zobaczyć jak możemy sobie wzajemnie pomóc.

 

Z czystej ciekawości: dlaczego? Zostaw dowolny numer: oddzwonimy; jesteś na kole podbiegunowym - ok, znamy stawki roamingu, można je sprawdzić w Internecie, stać nas - ciągle chcemy zadzwonić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT/// Progreso.pl, kontakt telefoniczny nie jest niestety możliwy :( Pogadać możemy na PW tutaj :)

ty biznes chcesz robić a zadzwonić nie możesz :lol:

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie obawia się reakcji Progreso na pisk w słuchawce.. ;)

pewnie tak :lol:

ja bym się jeszcze zastanawiał co do legalności skryptu bo pewnego czasu forum stało na vbulletin teraz nagle ipb czy ktoś tu ma za dużo pieniążków ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie obawia się reakcji Progreso na pisk w słuchawce.. ;)

 

albo ma heayh, a już wygadał wszystkie darmowe minuty do innych sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeżyliśmy kilka razy wykop efekt

 

To akurat nie ma się czym chwalić, bo główna na wykopie nie generuje wielkiego ruchu. Zdarzało się owszem, że strony będąc na głównej padały, ale to raczej z racji wiekowego sprzętu i oversellingu na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To akurat nie ma się czym chwalić, bo główna na wykopie nie generuje wielkiego ruchu. Zdarzało się owszem, że strony będąc na głównej padały, ale to raczej z racji wiekowego sprzętu i oversellingu na serwerach.

 

Potraktuj to jako blueprint tego jak chcemy prowadzić współpracę, a nie jako chwalenie się - każda przyzwoita firma powinna przełknąć nagłe, chwilowe skoki ruchu.

 

Co do samego obciążenia nasze obserwacje są inne: mieliśmy kilka razy strony trafiające na główną stronę serwisu wykop.pl i ruch był podobny jak po podaniu adresu w głównym wydaniu Faktów (TVN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i jak wypaliła ta wasza współpraca ?

kolega nauczył się odbierać telefon ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co bać rozmowy telefonicznej z Progreso :P Nie zdziw się tylko, że ktoś się Ciebie zapyta, czy nie masz przypadkiem kluczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wymyślasz... Robisz wielki problem z jednego telefonu do firmy która chce ci za darmo dać konto....

Ja wiem ze dzisiaj większość odważna poprzez gg/mail ale przeciez progreso nie gryzie, tym bardziej ze to ty mas do nich interes a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz to fakt już naprawdę robi się śmieszne.

,,Miałem takie jeden przypadek'' o jezu normalnie jak by cię ktoś przez ten telefon pogryzł

Ehh tak jak Zoompl napisał teraz to już śmiech by był jak by progreso w to weszło

ja tego naprawdę nie rozumię mam problem dzwonię mam propozycję dzwonię , ostatnio też miałem w sumie większy problem zaczełem go załatwiać przez panel zgłoszeń a że w sumie to większy temat to progreso samo zadzwoniło pogadalismy podpowiedział mi Wojtek w dodatku co nie co . Zresztą w każdej firmie pracują ludzie a nie roboty i z każdym można pogadać-dogadać się oraz podjąć jakaś współpracę

bądzmy poważni ale nikt normalny poważnego interesu nie będzie załatwiał poprzez gg rozmumię można coś zaproponować poprzez mail potem dogadać rozmowę na tel lub spotkanie ale nie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, a może jest w takiej sytuacji jak ja i faktycznie gadka przez telefon to jest wizja koszmaru, chociaż po stylu pisania postów to raczej to odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×