Skocz do zawartości
Bartek NullTalk.pl

Partner - Firma Hostingowa

Polecane posty

Witam,

Aktualnie tworzę wraz z kilkoma osobami Forum o Webmasterce, Grafice, Programowaniu i Hostingach (to tak na końcu, tematyka poboczna). Poszukuję jakiejś Firmy Hostingowej do współpracy z forum oraz sponsorowania nagród na konkursy z Forum np. serwer WWW na 1 rok, darmowa domena .pl lub .eu do wyboru itp.

 

Kto jest zainteresowany proszę pisać na GG: 38144593 lub na PW w celach omówienia szczegółów (lub zapoznania się z dokładniejszym opisem projektu).

 

Pozdrawiam,

Bartek M

 

EDIT///Jeśli zły dział proszę o przeniesienie.

Edytowano przez Bartek M (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to by była poważna oferta, a nie naciąganie to byś opisał tutaj trochę szczegółów. Do kosza temat dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Powiedz mi czym ten projekt będzie różnił się od innych tego typu(np.web-talk) ?

 

A czym się różni mleko Łaciate od Łowickiego?

 

Nie ma monopolu na fora więc sobie może każdy takie założyć i nie ważne czy będą większe czy mniejsze różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

 

A czym się różni mleko Łaciate od Łowickiego?

 

Nie ma monopolu na fora więc sobie może każdy takie założyć i nie ważne czy będą większe czy mniejsze różnice.

 

Pewnie mu chodziło o to, że dlaczego firma ma dawać im materiały do wygrania, a nie np. innemu serwisowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ukończysz też daj znać i napisz szczegóły mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwanie partnerów forum które nawet nie wystartowało to totalne nieporozumienie.

Zresztą jest kilka początkujących forów dających sobie rade same np. itbeta.pl

 

Najpierw wystartuj smile.png

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem wystartować 2 dni temu, ale jestem w kompletnej "zapaści" z takiego powodu, że nie mamy loga.

 

Graficy, którzy mieli je wykonać nie pokazują się od 3 dni. A na nie szczęście kolega ma kłopoty z kontem bankowym, więc na logo kasy też nie mamy :/

Edytowano przez Bartek M (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Urzekła nas twoja historia".

A tak na poważnie, nie wiem czy powinno się tłumaczyć dlaczego strona ma opóźnienia.

Jak ktoś wcześniej wspomniał że wpierw powinno się wystartować a następnie pisać o takim temacie o ile w ogóle jest sens, gdyż do jakich odbiorców chcesz dotrzeć jak nie masz na razie nikogo :)

 

Jeżeli chcesz dobrze to się nie spiesz nigdy z takimi propozycjami. Zrób najpierw to co trzeba a później poszukuj partnerów/sponsorów to taka rada na przyszłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takich for jest masa w necie nie wiem czy jaka kolwiek firma hostingowa się tym zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki darmowy resseler? Cloud od hpbf.pl, niedługo zamierzamy zmieniać.

to zobacz sobie gdzie hpbf.pl ma serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serwerowni BurstNET. Jakbyś mógł podaj mi ten link do tej firmy amerykańskiej oferującej darmowe resselery, zobaczę sobie. Jak to prawda, to tak Arturowi tyłek skopie, że nie usiądzie przez miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serwerowni BurstNET. Jakbyś mógł podaj mi ten link do tej firmy amerykańskiej oferującej darmowe resselery, zobaczę sobie. Jak to prawda, to tak Arturowi tyłek skopie, że nie usiądzie przez miesiąc :D

a łap

http://www.youhosting.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×