Skocz do zawartości

progreso.pl

Firma
 • Zawartość

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

progreso.pl wygrał w ostatnim dniu 16 Marzec 2017

progreso.pl ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

94 Pomocny

1 obserwujący

O progreso.pl

 • Ranga
  Stały użytkownik

Informacje osobiste

 • Firma
  Progreso

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://progreso.pl/

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Jastrzębie-Zdrój
 • Zainteresowania
  Hosting, Extranet
 1. Problem z działaniem top100.wht.pl.

  Przyłączamy się do pytania. Nasz URL był podany wcześniej - z logów widzimy, że nikt go już nie odpytuje, a liczba domen na top100 nie jest poprawnie aktualizowana.
 2. Witajcie! Otrzymaliśmy dziś sygnał od kilku naszych klientów, że dzwoniła do nich jakaś konkurencyjna firma hostingowa (jeszcze nie mamy szczegółów jaka) informując, jakoby jesteśmy w stanie upadłości i proponując ich usługi hostingowe. Informujemy więc: Progreso nigdy nie było finansowo zagrożone i nie jest w stanie upadłości. Tempo naszego rozwoju rozkręca się z miesiąca na miesiąc stale od 17 lat, inwestujemy w rozwój naszej infrastruktury (właśnie jesteśmy w trakcie wielkiej migracji HDD -> SSD na wszystkich serwerach). Jeżeli mieliście (jako klienci lub inne firmy hostingowe) podobne sygnały - prosimy o wiadomość priv. Jesteśmy w trakcie namierzania tej nieuczciwej firmy i wszczęcia wobec niej kroków prawnych. Pozdrawiamy!
 3. SSL Let's Encrypt

  U nas wszystko OK. Kilkaset stron z certyfikatami Let's Encrypt działa - żaden klient nie zgłaszał póki co problemów.
 4. Smartfon do 2 200 PLN

  Polecam Huaweia P9 Niestety poniżej 5' nic nie znajdziesz (wałkowałem temat). Ale P9 jest na tyle cienki, że te (chyba) 5,2' w niczym nie przeszkadza - daje się nosić bez problemu w kieszeni etc Kawał porządnego sprzętu - polecam!
 5. [progreso.pl] Informacje PROGRESO

  Witajcie! Sporo nowości dziś u nas 1. Hosting współdzielony (plany Biznes i Biznes Plus) na dyskach SSD Nie korzystamy już z dysków talerzowych / magnetycznych. Od dziś wszystkie pliki, bazy i poczta na nowych platformach serwerowych działają wyłącznie na ultra-szybkich macierzach złożonych z dysków SSD! Nie zmieniamy przy tym żadnych parametrów, nie zmienia się również cena! (jesteś już naszym użytkownikiem? bez obaw - już rozpoczęliśmy migrację dotychczasowych serwerów na nowe platformy Plan Biznes to serwer o pojemności 50GB SSD w podstawowej cenie 250 pln netto (w praktyce użytkownik nie zapłaci tyle nigdy z uwagi na promocje - dzięki promocji "Taniej na start" serwer kosztuje w pierwszym roku jedynie 150 pln netto, a dzięki promocji "Zostań z nami!" kolejne odświeżenie to już 10% zniżki i cena serwera - 225 pln netto, rabat zwiększa się co rok). Plan Biznes Plus to serwer o pojemności 100GB SSD w podstawowej cenie 500 pln netto (i tu podobnie - w praktyce użytkownik nie zapłaci tyle nigdy z uwagi na promocje - dzięki promocji "Taniej na start" serwer kosztuje w pierwszym roku jedynie 300pln netto, a dzięki promocji "Zostań z nami!" kolejne odświeżenie to już 10% zniżki i cena serwera - 450 pln netto, rabat zwiększa się co rok). 2. Hosting hybrydowy (plany Hybrid 1 - Hybrid 8) - nowość w ofercie Hosting z przeznaczeniem dla wymagających projektów. To hosting z gwarantowanymi zasobami i bez oversellingu (kupujesz określone parametry tak jak w popularnych VPSach ale w cenie masz pełną administrację, tuning wszystkich usług i łatwe zarządzanie serwerem z poziomu naszego Extranetu - panelu hostingowego, który rozwijamy już od 16 lat). Hosting dedykujemy głównie agencjom interaktywnym, właścicielom e-commerce (sklepy oparte np. o wymagające Magento), webdeveloperom i dużym firmom. Jesteś w którejś z tych grup, korzystasz z VPSa i masz już dość administracji serwerem? Przetestuj hosting hybrydowy - dajemy aż 30 dni gratis na testy! Każdy rodzaj hostingu ma u nas: - wiele wersji PHP (5.3, 5.4, 5.5, 5.6, 7.0) - obsługę własnych plików php.ini - moduły PHP takie jak Redis, Memcached, czy Phalcon - zautomatyzowaną obsługę darmowych certyfikatów Let's Encrypt - dostęp do shella (z wieloma narzędziami - svn, git, composer etc) - pomoc techniczna 24/h - darmowy, 30-to dniowy okres testowy w przypadku wyboru e-faktury Zapraszamy do testów
 6. Serwer pod średniej wielkości rozwijajacy się portal

  Dlatego nie powinieneś szukać niezarządzalnego VPSa Z naszej strony polecę Ci hosting hybrydowy. To hosting nastawiony na wydajność i bezpieczeństwo. Oparty na szybkich dyskach SSD, z gwarancjami zasobów i bez oversellingu. Co oznacza brak oversellingu? Że kupując u nas 1CPU - korzystasz z niego tylko Ty. Nie sprzedajemy więcej CPU niż jest w maszynie. Stąd wydajność tego rozwiązania jest czasem wielokrotnie wyższa niż standardowy VPS. Hosting jest w 100% administrowany przez nas - Ty zarządzasz sobie samymi usługami z poziomu wygodnego Extranetu nie martwiąc się o szczegóły techniczne - serwer po prostu działa. Hosting ten pozwala na dużo więcej niż zwykły shared - dostosowanie konfiguracji wszystkich usług (MySQL, serwer WWW, możliwość uruchomienia nginx'a zamiast Apache, czy uruchomienie Varnisha (szybki serwer proxy) na froncie). Na hostingu hybrydowym trzymamy projekty takich firm jak Volvo, Philips, BMW, ING, Pekao SA i wiele, wiele innych. Hosting ten cały czas nie jest jeszcze dostępny oficjalnie w ofercie jednak bez problemu możemy go dla Ciebie "od strzała" zestawić Szczegóły planów znajdziesz tutaj: http://www.progreso.pl/dokumenty/hosting_cennik.pdf Jeżeli masz jakiekolwiek pytania - pisz na priv albo użyj formularza kontaktowego na naszej stronie Pozdrawiam!
 7. Zapraszam do przetestowania naszego hostingu hybrydowego: http://www.progreso.pl/dokumenty/hosting_cennik.pdf Hosting hybrydowy to hosting nastawiony przede wszystkim na wydajność. Ale cechuje go również łatwość obsługi i bezawaryjność. To hosting oparty na macierzach z szybkimi dyskami SSD, z gwarancjami zasobów, bez oversellingu (czyli kupując 1CPU tylko Ty z niego korzystasz). Zarządzanie - w całości przez nasz Extranet. My dbamy o system, jego aktualność, tuning wszystkich uruchomionych usług - Ty tylko korzystasz Napisz na priv - damy Ci taki hosting bezpłatnie na kilka dni na testy. Jest możliwość uruchomienia Varnisha (jeżeli oprogramowanie ma gotowe VCLki taki sklep potrafi przyspieszyć o kilkaset procent). Na tym hostingu trzymamy m.in. największy w Polsce sklep oparty o silnik Magento Zapraszam!
 8. Magento i APC

  Magento z xcache nie działa stabilnie (stosunkowo sporo segmentation faultów). Z APC śmiga b. dobrze - z czym konkretnie masz problem? Mój konfig: apc.shm_size = 256M apc.max_file_size=5M apc.file_update_protection=2 apc.enabled=1 apc.enable_cli=0 apc.cache_by_default=1 apc.include_once_override=0 apc.localcache=0 apc.localcache.size=512 apc.num_files_hint=10000 apc.report_autofilter=0 apc.rfc1867=0 apc.slam_defense=1 apc.stat=1 apc.stat_ctime=0 apc.ttl=7200 apc.user_entries_hint=10000 apc.user_ttl=7200 apc.write_lock=1 Magento b. duże (największe w Polsce chyba
 9. [SZUKAM] Serwer pocztowy

  Wszystkie wymagania poza tworzeniem list dyskusyjnych i brakiem ograniczenia wielkości wiadomości (limit wynosi 100 MB) ma nasz hosting wirtualny w planie biznes. Nie ma możliwości płatności miesięcznej - cena na rok w promocji to 150 pln netto. Po więcej informacji zapraszam do naszego działu kontakt
 10. zenbox.pl vs progreso.pl vs mydevil.net

  Z naszej strony mogę tylko wyprostować iż wykonujemy 7 kopii bezpieczeństwa (tydzień wstecz z każdego dnia) ale rzeczywiście użytkownik w Extranecie widzi tylko ostatnią kopię. Na życzenie via zgłoszenie możemy jednak przywrócić wczesniejszą kopię
 11. Hosting z alternatywą dla DirectAdmin, duża pojemność

  My nie mamy DA tylko swoje rozwiązanie. Oferta hostingu hybrydowego jest tutaj - zmieścisz się w cenie:)
 12. [wirtualny] Hosting pod filmy i zdjęcia

  Nasz hosting w planie biznes spełnia wszystkie wymagania. Zapraszam W promocji cena na pierwszy rok 150 pln netto.
 13. Jaka alternatywa dla MyDevil ?

  Jeżeli VPS nie pasuje Ci ze wzgl. na konieczność administracji to jest jeszcze hosting hybrydowy (konstrukcja - chmura, zasoby - vps, zarządzanie - shared). Po ofertę zapraszamy na PW.
 14. [dyskusje] progreso.pl

  To oczywiście nasz błąd że nikt inny nie przejął tego zgłoszenia. Postaramy się znaleźć jakieś dobre wyjście z tej sytuacji (dobre dla Ciebie ;-)
 15. [dyskusje] progreso.pl

  Cześć! Jutro z L4 wróci człowiek z którym korespondowałeś -> za momencik przekaże zgłoszenie innym technikom, w ciągu paru minut powinna być odpowiedź! Wybacz opóźnienie Gdyby kiedykolwiek zdarzyła się podobna sytuacja (staramy się przekazywać niezrealizowane zgłoszenia w takich przypadkach "do wszystkich") - otwórz najlepiej nowe zgłoszenie, ono dotrze do wszystkich dyżurujących techników! Dzięki.
×