Skocz do zawartości
Bartek NullTalk.pl

Partner - Firma Hostingowa

Polecane posty

Heh, a może jest w takiej sytuacji jak ja i faktycznie gadka przez telefon to jest wizja koszmaru, chociaż po stylu pisania postów to raczej to odpada...

czyli jakiej ?

Bartek to skoro masz tel do gadania ze znajomymi to jak ty chcesz interesy lub inne sprawy załatwiać bez telefonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No, jakby był głuchy tak jak ja to każda gadka z kimś "nowym" przez tel to jednak udręka jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie zawarte jest słowo partner. Jak by nie patrzeć, to partnerstwo musi opierać się na wzajemnym zaufaniu. Jeśli już na początku występują takie paniczne obawy przed kontaktem bezpośrednim, to oznacza, że tego zaufania nijak nie ma. Taka współpraca (gdzie Jaśnie Wielmożny Hrabia łaskę będzie robił, że się odezwie "w realu") nijak się nie uda.

 

Choć w mojej głowie świta myśl, że to po prostu strach przed tym, że rodzic spojrzy na billingi i będzie się dopytywał, co też to za połączenie. Bo przeglądając sieć widać, że ten delikwent dosyć mocno boi się... Szczegóły w załączniku.

post-1182-0-80650500-1342988341.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jakby był głuchy tak jak ja to każda gadka z kimś "nowym" przez tel to jednak udręka jest...

A no to przepraszam masz rację

Kafi dzięki za ten screen miałem tez go zapodać

czyli jak widać to była by o kant tyłka współpraca on chce mieć tylko hosting za free a nic od siebie

widać też że to gimbuza jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja telefon mam do rozmowy ze znajomymi :P Jakby Tobie się to zdarzyło co i mnie, też byś nie podawał, uwierz mi. A poza tym, kolega starszy :P

 

Po tym poście bym zrezygnował na miejscu progreso ze współpracy. Mogę wywnioskować (oczywiscie nie musi byc tak) ,że ten pan jest z gimnazjum bo jaki normalny poważny człowiek boi się zadzwonić do firmy która może zaoferować owocną współpracę?

 

//

A i może być tak też ,że progreso się bardzo zaangażuje w ten projekt a taki pan napisze za miesiąc (pod koniec wakacji) że nie chce mu się dalej tego prowadzić bo szkoła i nauka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A i może być tak też ,że progreso się bardzo zaangażuje w ten projekt a taki pan napisze za miesiąc (pod koniec wakacji) że nie chce mu się dalej tego prowadzić bo szkoła i nauka...

nie zdziwil bym się jak by wcale o tym nie poinformował tylko od razu stronę usunoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skończcie już gadać na mnie :P Postaram się zadzwonić w najbliższym czasie. ;)

 

Projekt nie jest tylko na czas wakacji!

 

Mutacja się kończy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×