Skocz do zawartości

Polecane posty

To zależy. Mi się nie zdarzyło jeszcze, żebym czekał ponad 48h, więc myślę że 2 dni to akurat na takie "normalne" pytania. Tickety są wykonywane od ręki przez automat (tworzysz ticketa i technik-zombie w tym momencie już zmienia tor i pędzi do serwera).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy kilkunastu serwerach, gdzieś raz na rok-dwa pisałem jakiś ticket, ale to nie było nic krytycznego. Wszystko co trzeba można sobie samemu "wyklikać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 dni czekania na odp to nic jeśli spojrzymy na ich bezawaryjność ;)

Z ich usług korzystam od samego początku ich istnienia i zawsze byłem zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, przepraszam za ten odkop ale nie ma sensu zakładać nowego tematu skoro ten nie upadł aż tak nisko

 

Czy ma ktoś dedyka z tego ovh we francji ? Jeżeli tak, bardzo prosił bym o podanie IP bo chcę zobaczyć jak wygląda sprawa z pingami, z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podrzuciłem na PW :)

 

Pingi są w miarę ok - 40 do 50 ms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH znowu zminia oferte i cennik, jak dla mnie oferta jest ciekawsza i jesli dobrze widzę to znikneły ograncizenia przepustowości ? o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenia ;]

 

1374821947.240.2013-07-26T065844Z-ovhtos


OVH guarantees bandwidth up to the rate shown on the OVH site for the concerned range of server.
The bandwidth is no longer guaranteed when the server or servers are used for the following activities:
· Anonymization service (proxy), CDN service,
· Storage Platform or file exchange (including but not limited to: cyberlocker);
· Downloading platform,
· Service bypassing limitations imposed by downloading platforms (downloaders),
· Platform for watching online videos,
· Server(s) used for downloading and sending files on peer to peer networks (including but not limited to:
seedbox)
In addition, OVH cannot guarantee the bandwidth when the server activity requires an intensive brandwith
use. In this case, OVH will contact the client to explore his consumption in detail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH znowu zminia oferte i cennik, jak dla mnie oferta jest ciekawsza i jesli dobrze widzę to znikneły ograncizenia przepustowości ? o.0

 

Po ostatniej wtopie przepustowość właściwie wzrosła: klientów od ovh do innych dostawców :)

 

ps. "czymś" trzeba przytrzymać obecnych, żeby nie dali nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ruszył proces wdrażania anonsowanej wcześniej usługi anty-DDoS

dla data center RBX, SBG i BHS. Na razie brak informacji o wdrożeniu anty-ddos dla data center GRA (nowe kimsufi). W związku z powyższym czekają wszystkich podwyżki opłat.

 

Źródło: http://prace.ovh.pl/?do=details&id=16263

 

Ciekawe co tym razem nie zadziała ;)

Edytowano przez mmmm21 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu od razu podwyżki opłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby czemu od razu podwyżki opłat?

 

Zacytuję cześć treści z linku, który podałem w poście wyżej:

 

 

- Wybraliśmy 3-cią opcję: wprowadzeniu domyślnej opcji filtrowania

na wszystkich istniejących serwerach dedykowanych, serwerach VPS i

pCC. Ze względu na duże rozdzielenie ruchu pomiędzy usługami,

proponujemy zmianę ceny dla każdej oferty:

- VPS: 2 zł / m-c

- KS: 4 zł / m-c

- SP: 4 zł / m-c

- EG: 8 zł / m-c

- MG: 8 zł /m-c

- HG: 12 zł / m-c

- pCC: 20 zł / m-c

 

Usługa zostanie wprowadzona 1 września 2013 roku na wszystkich

aktywnych serwerach. W przypadku płatności za serwer na okres

dłuższy niż do momentu wprowadzenia opcji, ochrona przeciwko

atakom DDoS będzie dostępna w cenie usługi.

Edytowano przez mmmm21 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z tego co widzę to opłaty nie są astronomiczne, o ile mówimy o jednym bądź kilku serwerach. Przy większej ilości to juz robi się pieniądz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Potrzebuje małej rady co zrobić, posiadamy obecnie dedyka o takich parametrach jak na obrazkach.

 

 

Dość słabo go wykorzystujemy i trochę przepłacamy 200zł netto. Przy ofercie kimsufi za 100zł brutto jest porównywalny.

 

Stoi tam jedna strona + openx

 

Czy przy naszym użyciu opłaca się przejść na Hosting Premium w OVH?

 

Zdecydowanie bardziej wolimy skonfigurowane środowisko żeby nie bawić się w ciągłą aktualizację dziurawych aplikacji.

 

 

 

post-3460-0-60528800-1375168948_thumb.png

post-3460-0-54934900-1375168866_thumb.png

post-3460-0-22241700-1375168905_thumb.png

post-3460-0-91119800-1375168914_thumb.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takim ruchu i obciążeniu wystarczyłby Ci jakiś VPS z administracją, wtedy będziesz miał skonfigurowane i zadbane środowisko. Jeśli zgłosisz zapotrzebowanie na coś takiego na pewno znajdzie się kilka firm, które coś sensownego zaoferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś mHG z OVH?

 

Na stronie w tabelce jest 1500Mbps, z lewej 750Mbps, a w checkout 1000Mbps

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni sami nie wiedzą co oferuja - teraz ks4g ma 2 rdzenie i 2-4 wątki a ks16g nie ma już raidu tylko 1 dysk 2 TB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burdel na kółkach po prostu. Ale oferta budżetowa, może nie spodziewali się takiego szału. Dodatkowo sezon wakacyjny i sporo młodych zamówiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się właśnie wydawało, że do i5 dawali wcześniej 2 dyski :). W ofercie pojawił się jeszcze dopisek o tym, że support Kimsufi jest świadczony jedynie na forum, może być ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę po prostu pomagać na helpdesku. Jak padnie dysk czy coś to wtedy będzie interwencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oferta budżetowa, może nie spodziewali się takiego szału.

 

Ja odnoszę wrażenie, że wcale nie mieli zamiaru sprzedawać tak dużo tych serwerów, to już nawet nie jest po kosztach to rozdawanie sprzętu za darmo. Chyba nawet OVH nie będzie cały czas dopłacało do takich serwerów, w końcu trzeba je także konserwować.

 

Jak ktoś pisał wcześniej w temacie, dostał całkiem nowe dyski, więc maszyny pewnie są składane na zamówienie z nowych części i sami się nie spodziewali, że aż takie zainteresowanie będzie tą ofertą.

 

Na forum to będzie taki support, że nie będzie go wcale, więc w razie problemów nikt z obsługi nie będzie zwracał uwagi na to, że np downtime jest 7 dni. Z drugiej strony za tą cenę serwer dedykowany w zasadzie nie potrzebuje supportu, o ile wszystko działa bez problemów.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×