Skocz do zawartości

Polecane posty

Poppe, przepraszam. Wprowadziłem Cię w błąd - aby całkowicie wyłączyć usługę Anty-DDoS musisz wrzucić filtrowanie w "Tryb Automatyczny" i dodatkowo wyłączyć zaporę (w tym samym panelu).
Po całkowitym wyłączeniu usługi, trasa wygląda tak:

|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                             192.168.2.1 -    0 |   35 |   35 |    1 |    2 |    4 |    2 |
|                               ONEOFFICE -    0 |   35 |   35 |    2 |    3 |   19 |    2 |
|                  Krakow-bras2.inetia.pl -    0 |   35 |   35 |   16 |   41 |  548 |   17 |
|     KrakH001RT10-KrakH001RT09.inetia.pl -    0 |   35 |   35 |   17 |   24 |   77 |   20 |
|     KrakH001RT09-WarsH002RT22.inetia.pl -    0 |   35 |   35 |   22 |   31 |  106 |  106 |
|                         rbx-g2-a9.fr.eu -   50 |   10 |    5 |    0 |   31 |   55 |   55 |
|                          var-5-6k.pl.eu -    4 |   26 |   25 |   21 |   45 |  319 |   36 |
|                   No response from host -  100 |    6 |    0 |    0 |    0 |    0 |    0 |
|                         sbg-g1-a9.fr.eu -    0 |   35 |   35 |   46 |   51 |  106 |   53 |
|                         th2-g1-a9.fr.eu -    0 |   35 |   35 |   51 |   57 |  113 |   61 |
|                          gsw-2-6k.fr.eu -   16 |   19 |   16 |    0 |   64 |  103 |   63 |
|                         gsw-g1-a9.fr.eu -    0 |   35 |   35 |   51 |   58 |  113 |   62 |
|                         gra-g1-a9.fr.eu -    0 |   35 |   35 |   56 |   60 |  121 |   69 |
|                         gra-3b-6k.fr.eu -   14 |   23 |   20 |   55 |   75 |  339 |   55 |
|                            s1.avatat.pl -    0 |   35 |   35 |   55 |   61 |  109 |   56 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|

Może wyłączenie faktycznie w czymś pomoże..
Polska strona wsparcia technicznego założyła mi ticket w sprawie awarii. Poczekam jeszcze trochę i zobaczę, czy błąd się powtórzy - jeśli tak, to leci odpowiedź na ticket. Jeśli nie, to leci zgłoszenie błędu w usłudze Anty-DDoS na ich grupę mailingową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx,

 

U ciebie bez antiddos poprawilo sie na dluzej, czy znow wrocilo wieczorem (teraz) do problemow?

 

u mnie w tym panelu to tak wyglada:

 

Untitled_3.png

 

 

U ciebie tez tak jest, czy ja mam dalej wlaczony antiddos? (bo wyglada na to ze ja ciagle mialem/mam tryb filtrowania "automatyczny")

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Automatyczny to brak filtrowania, jest OK.

 

Co nie znaczy że z siecią wszystko jest ok. Ja tu miewam packet lossy rzędu 1s co 10s notorycznie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poppe, tak jak masz, jest poprawnie.
Problem póki co się nie pojawił.. Trzeba czasu, żeby ocenić czy pomogło.

 

U mnie straty nie występują jak u Archi'ego.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo to im ten firewall nie wytrzymuje i byle 100 megabitów wystarcza, żeby takie anomalie wywoływać. Skoro wyłączenie anty-ddosa pomaga to firewall filtrujący nie wyrabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archi, nie wiem czy to pomogło czy nie - minęły dopiero 3 godziny od całkowitego wyłączenia (w moim przypadku) ;)
Problem pojawił się pięć dni temu, w poniedziałek i wtorek było bezproblemowo. Wczoraj wywaliło dwukrotnie sieć.

To raczej nie sprawa niewyrabiania zapór, bo nie zauważyłem, żeby czasy odpowiedzi się zwiększyły jakoś znacząco - czkawka polegała na kilkusekundowym padzie łącza.

Edytowano przez Avatat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak widac, ja nie mam wlaczone antiddosa, ciagle mialem go off a jednak mam od 3 dni problemy -> lagi upc i podobni operatorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może na kiedy mają otworzyć kimsufi ? Wszystko wyprzedane i zero informacji nt. kiedy będą jakieś do sprzedania.

 

Czytaj ten temat parę stron wstecz. Było info, że chyba w listopadzie ruszy na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie mam problem na hopach aorty od UPC. W pracy sprawdzałem (Neostrada) 0 problemów natomiast internet mobilny play - raz jest okej raz lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komus odpisali zabojady, co jest i czy to naprawia? Mi od 2 dni nic nie odpisali. Moze u kogos juz sytuacja sie poprawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I w skrocie o co chodzi? Bo jakos francuski translate nie zbyt daje sobie rade z zabojadskim pismem

 

aha napisali o nowej ofercie, szkoda ze nie o problemie z lagami ..

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPS nie polecam miałem classic i chciałem postawić sobie ts,strone, to skoki pingu po 20 były tak duże że ludzie łapali lossy po 30%. Jak chcesz masz vps moge dać ci na test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×