Skocz do zawartości

Polecane posty

Ja jak wcześniej lukałem to był zegar tyle że odliczanie się zakończyło i było 0 0 0 0

Teraz mam też 403

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyglada tak http://d.pr/i/Q2hf

 

O dokładnie to samo miałem, jak mówiłem serwer po 40 i 60 euro :D mogłem zrobić pełnego screena jak miałem całą stronę

Może specjalnie czekają aby trochę ludzi ubyło bo teraz jest pewnie pełno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

max 2 maszyny na miesiac oplata instalacyjna 49,99 € nawet przy zamowieniu na rok

Jak sie pozbyc Turn-over ? najprosciej jak sie da tylko po co ta cała papka marketingowa był przez ostatnie miesiace ?

 

port 1 Gbps bez LAN ?

200 Mbps wychodzące, wewnętrzne lub zewnętrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zrobią to za 200 zł to będzie dobra oferta.

Raczej żenująca

 

mSP było lepsze. Miało być nie wiadomo co, cuda wianki a za 50 euro (czyli równowartość 200zł) mamy procesor o wydajności o mniej więcej połowę mniejszej niż ten z mSP

 

http://www.servethehome.com/Server-detail/intel-atom-c2750-8-core-avoton-rangeley-benchmarks-fast-power/.

 

Na dzien dzisiejszy hetzner wychodzi taniej niż ovh, a zazwyczaj było odwrotnie. Brawo Oles :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co zrobiło OVH to może przesada, mocno na tym ucierpią... Zapewne teraz wszyscy polecą do SprintDataCenter, ceny trochę droższe niż kiedyś w OVH, ochronka AntyDDos, IPMI i do tego Polska lokalizacja, nic tylko kupywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
(..) ochronka AntyDDos, IPMI i do tego Polska lokalizacja, nic tylko kupywać

 

Zaczyna mnie to już irytować, tu trzeba napisać jakiś krótki artykuł o tym czym jest ochrona ddos, a czym blackholing bgp ?

Niestety, to dwa różne terminy i Sprint się mocno przeleci na tym jak ich klient dostanie mocny atak w którym nie pomoże odcięcie zagranicy ;)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisali na francuskim forum wynika, że tej nowej platformy jeszcze nikt nie testował i nie wiedzą jeszcze jak te Atomy będą działać. Wygląda na to, że szukają odważnych klientów, którzy jeszcze zapłacą za możliwość testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś działa nowe (zaktualizowane), chodzi mi czy wolno chodzi czy normalnie. Bo mi niestety czasami nie chce się wczytać jakiś temat/post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś działa nowe (zaktualizowane), chodzi mi czy wolno chodzi czy normalnie. Bo mi niestety czasami nie chce się wczytać jakiś temat/post.

 

Działa powoli, a czasem wcale się nie wczytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba dużo niezadowolonych z nowej oferty klientów było bo właśnie zmienili ofertę soyoustart, procki Avoton zamienili na Xeon'y E3 1245v2 oraz dodali opcjonalnie IPfailover.

 

więcej tutaj :

http://www.soyoustart.com/fr/offers.html


Tak jeszcze z ciekawości... Dlaczego potencjalna osoba która wykonuje ataki typu ddos ma flagę polski na twarzy xD

 

img-anti-ddos_1.png


(Sekcja Anti-DDoS na stronie głównej soyoustart.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jeszcze z ciekawości... Dlaczego potencjalna osoba która wykonuje ataki typu ddos ma flagę polski na twarzy xD

 

img-anti-ddos_1.png

(Sekcja Anti-DDoS na stronie głównej soyoustart.com)

 

No i dlaczego jest biała? Czyżby uważali, że osoby o innym kolorze skóry nie byli w stanie wykonać ataku DDOS?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I gdzie tu jest respekt dla innych ludzi? Czy to biały czy nie, to też człowiek, ale taki przykład jak oni teraz podali z Anti DDoS, to już zniewaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, o co chodzi z tym?

213.png

 

 

 

Pewnie niedługo zapodają jeszcze ofertę dla serwerów gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje czy zlikwidowali płatność via PayU/Płatności?

 

Przy kimsyfach za pińć zł bo im się nie opłacało. Jak przedłużałem domenę wczoraj to jest PayU.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archi ma racje za mały zysk.

W Biedronce też kartą się nie zapłaci.

 

Zapłaci, tylko musisz to robić po przez aplikację typu iKasa albo IKO chyba jeszcze coś jest ale już nie pamiętam

W każdym bądź razie ostatnio widziałem jak jedna osoba płaciła z telefonu, kod otrzymujesz podajesz Pani w kasie ona to wklepuje do komputera i zapłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×