Skocz do zawartości

Polecane posty

Moim zdaniem minimum bezpieczeństwa, usługodawca powinien zapewnić, tym bardziej że praktycznie sam mi tego WP podsuwa pod nos, przez wspomnianego installatrona, który jest często w reklamie oferty: "Installatron, SiteBuilder".

Twoim zdaniem to usługodawca ma pilnować twoich dziurawych plików?

Installatron pozwala jedyni na łatwe zainstalowanie danego skryptu w podstawowej wersji a nie na pilnowanie zabezpieczeń.

Nie potrafisz tego zrozumieć?

Moim zdaniem minimum bezpieczeństwa, usługodawca powinien zapewnić, tym bardziej że praktycznie sam mi tego WP podsuwa pod nos, przez wspomnianego installatrona, który jest często w reklamie oferty: "Installatron, SiteBuilder".

Równie dobrze możesz wynająć budynek pod bank, i oczekiwać, że właściciel budynku wybuduje Ci sejf, zatrudni ochronę i postawi kilku żołnierzy przed wejściem. Taki tok myślenia nigdzie Ci nie zaprowadzi. Pewnych rzeczy nie idzie brać na skróty i Twoje "polskie" myślenie, zrobię wszystko sam (albo jak piszesz, oni powinni mi zrobić) nie ma tu w ogóle racji. Ludzie którzy zajmują się takimi rzeczami na co dzień na pewno wiedzą więcej na dany temat niż Ty. Ja rozumiem, że próbujesz ciąć koszty, bo kto tego nie robi, ale są pewne minimum, których po prostu nie można ignorować.

Zatrudnij kogoś kto się zajmuje tym zawodowo i przestań obwiniać firmy, która jest chyba kilkanaście lat na rynku hostingowym sugerując, że oni nie wiedzą jak prowadzić biznes. Skoro firma blokuje Ci konto ma do tego pełne prawo, tym bardziej, że naruszasz regulamin.

My także skanuje konta na naszych serwerach i zapewniam Ciebie, że także blokowaliśmy klientom zainfekowane strony, każdy z nich poprawił problem, a co cieszy wszyscy rozumieli dlaczego i nikt nie obwiniał nas za blokadę konta. Hosting współdzielony działa na swoich prawach i Ty jako klient ma obowiązek dostosować się do tych zasad.

Prosta zasada: Nie umiem się bić, to zatrudniam boksera i niech on się bije za mnie ...

Edytowano przez www.mzone.uk (zobacz historię edycji)
  • Upvote 3

Zgadza się, tym bardziej ja jako klient mam przeświadczenie, że to powinno być bezpieczne.

Zakładając, że nie mam pojęcia o "niczym" i chcę mieć stronę internetową. Wyczytałem na blogu, że to proste.

1. Kupuję hosting, 2. Instaluję skrypt (od nich Wordpressa, który jest udostępniany przez ich installatrona). 3. Aktualizuję, postępuję zgodnie z instrukcją i nagle dostaję wiadomość o blokadzie konta.

No trochę nie fajnie. Ja jestem takim (jak bym mógł się określić jakoś) w połowie świadomym użytkownikiem. Znam jakieś tam podstawy, ale za programistę się nie uważam.

Do prowadzenia bloga czy forum, nie chciałbym kupować VPSa za 500 zł rocznie, bo robię to w pewnym sensie hobbystycznie.

Ja już podałem przykład z piecykiem gazowym. Moim zdaniem minimum bezpieczeństwa, usługodawca powinien zapewnić, tym bardziej że praktycznie sam mi tego WP podsuwa pod nos, przez wspomnianego installatrona, który jest często w reklamie oferty: "Installatron, SiteBuilder".

Przecież usługodawca nie będzie grzebał w skryptach każdego konta jeśli nie zostało to jasno napisane że w ofercie jest administracja..

Gość graczu

Na hostingu już dawno temu, naprawdę dawno dawno jak się uczyłem dopiero programować stworzyłem system dla cioci od nieruchomości. I ten system działa bez problemu do dzisiaj, w ostatnim czasie nadszedł czas by też przenieść domenę na hosting. I się okazało że od wszystkiego mają inny panel. Tak trochę idzie się pogubić w tych panelach nie do końca przetłumaczonych jak i mało intuicyjnych.

Powinno być w krokach 1-2-3, bo gdyby ciotka miała to sama zrobić to by się pogubiła od razu po zalogowaniu.

Korzystałem z usług linuxpl lata temu, więc może coś się poprawiło, ale nie mam dobrych wspomnień. Z czasem coraz częściej padał serwer, support był kompletnie nieprofesjonalny i zlewał sprawę... No a ceny też nie są wcale jakieś bardzo atrakcyjne.

szkoda że to już koniec tego hostingu,

bywały problemy, ale jak się okazało najmniej spośród innych hostingów
ale ostatecznie zawsze wracałem i polecałem linuxpl

teraz upadek i przejęcie przez h88

żegnajcie, było fajnie, ale wiadomo wszystko się kończy

post-48477-0-80198500-1510595457_thumb.jpg

uuu szkoda.. wszystko skupuje ten R22.. najpierw wykupili binzeshosta (hosing mam w mintshost) ceny poszły do góry.. jak tutaj będzie tak samo, trzeba się będzie poważnie zastanowić nad jakimiś alternatywami które nie siedzą w jednym worku, eh eh szkoda. Mam sentyment do linuxpl.com dla moich potrzeb zawsze działało bez problemów. Szkoda szkoda

To już nawet nie chodzi o wzrost cen tylko o spadek jakości usług. Biznes Host po przejęciu to tragedia, Hekko w miarę ok (zależy na jaką maszynę się trafi), ale przed przejęciem było bardzo OK. Strach pomyśleć co będzie teraz z linuxpl :/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się