Skocz do zawartości

markoni

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O markoni

 • Ranga
  Nowy użytkownik
 1. Jak firma miała wizytówkę html to faktycznie mogła nie mieć problemów.
 2. W cPanelu nie ma Crona, więc to raczej hosting bez Crona.
 3. Skrypt ma ograniczenie 1 wywołania na dobę. W związku z czym np. nie działa wtyczka BackWPup, która przy próbie wykonania zadania backupu wyświetla komunikat tego błędu: http://docs.backwpup.com/article/156-job-has-started-but-not-responded-for-10-seconds
 4. Trzeba wiedzieć, że hostinghouse.pl blokuje plik wp-cron.php przez co nie działa na pewno wtyczka BackWPup. Reszta bez zarzutu. Szybkość dobra.
 5. Próbuję zrobić backup dużego folderu (3.3GB) na home.pl Dowiedziałem się od nich, że niestety mają jakieś ograniczenie czasu wykonania komendy TAR do tworzenia archiwów .tar.gz Archiwizowanie dochodzi do jakiegoś momentu i potem wyrzuca komunikat: Poradźcie coś. Małe foldery pakują się bez problemów.
 6. Parametry hostingu pod portal 600 userów online

  Dzięki za pomoc. Dedykowanego nie brałem pod uwagę, ale widać trzeba będzie.
 7. Parametry hostingu pod portal 600 userów online

  Serwis niestety jeszcze nie istnieje. Dzisiaj rozpoczynają się prace programistyczne, dlatego chciałem od razu wykupić serwer, taki żeby robić od razu w miejscu docelowym. Głównie boję się zabicia serwisu przez limity procesów php.
 8. Witam. Czy możecie doradzić jakie parametry powinien mieć hosting pod portal, który będzie generował ok. 600 użytkowników online? Nie wiem, czy współdzielony to wytrzyma, czy może musi to być VPS (tylko jakie parametry). Silnik CMS: Wordpress. Z góry dziękuję za pomoc.
×