Skocz do zawartości

markoni

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O markoni

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

1748 wyświetleń profilu
 1. [dyskusje] Linuxpl.com

  Chyba nie ma w PL hostingu, który by uczciwie powiedział co sprzedaje i ile to kosztuje. Wszyscy kręcą w celu maksymalizacji zysków. Praktycznie nie ma szansy dopasować coś pod swoje wymagania, bo o ograniczeniach dowiesz się jak już zacznież używać. R22 nie jest tu wyjątkiem. Ja ostatnio wybrałem coś dla siebie od jednego dostawcy i już mi się wydawało, że wszystko sprawdziłem i uzgodniłem. Po czym się dowiedziałem, że notorycznie dobijam do 100% IOPS na dysku. A praktynie nie ma żadnego ruchu na stronie. Co skutkuje kilku sekundowymi przerwami w operacjach na dysku. Wspomnę, że tego ograniczenia nie było w dokumenrtacji parametrów serwera. Taki lajf.
 2. [dyskusje] Linuxpl.com

  sax z obsługą php5.4 to chyba przespał trochę
 3. [dyskusje] Linuxpl.com

  Zaczęło to działać. Z Litespeed jest teraz szybko. Jednak sam bazowy hosting bez cache to tak jak pisałem, średnio wolno. Jak ktoś nie ma ruchu w witrynie na tyle żeby litespeed trzymał zawsze cache, to nie ma co liczyć na to, że się pojedynczemu użytkownikowi strona szybko wczyta. Czyli wszystkie witryny z małym ruchem, wykonane na szablonach z themeforest, gdzie jest wp bakery albo visual composser powinny szukać czegoś szybszego.
 4. [dyskusje] Linuxpl.com

  Nie zauważyłem żeby to pomogło.
 5. [dyskusje] Linuxpl.com

  Posiadam wykupiony Hosting Wordpress i nie mogę potwierdzić nadzwyczajnej prędkości. Jest tak jak na innych serwerach grupy H88, czyli średnio w kierunku wolno.
 6. Hosting z xdebug i wp-cli

  I dlatego dałeś link w swojej stopce?
 7. Szukam hostingu z wbudowaną obsługą php xdebug i wp-cli (wordpress cli). Z możliwością aktualizacji, albo żeby ktoś dbał żeby były najnowsze wersje tych bibliotek. Nie wiem, czy to da radę zrobić na współdzielonym.
 8. Jak firma miała wizytówkę html to faktycznie mogła nie mieć problemów.
 9. W cPanelu nie ma Crona, więc to raczej hosting bez Crona.
 10. Skrypt ma ograniczenie 1 wywołania na dobę. W związku z czym np. nie działa wtyczka BackWPup, która przy próbie wykonania zadania backupu wyświetla komunikat tego błędu: http://docs.backwpup.com/article/156-job-has-started-but-not-responded-for-10-seconds
 11. Trzeba wiedzieć, że hostinghouse.pl blokuje plik wp-cron.php przez co nie działa na pewno wtyczka BackWPup. Reszta bez zarzutu. Szybkość dobra.
 12. Próbuję zrobić backup dużego folderu (3.3GB) na home.pl Dowiedziałem się od nich, że niestety mają jakieś ograniczenie czasu wykonania komendy TAR do tworzenia archiwów .tar.gz Archiwizowanie dochodzi do jakiegoś momentu i potem wyrzuca komunikat: Poradźcie coś. Małe foldery pakują się bez problemów.
 13. Parametry hostingu pod portal 600 userów online

  Dzięki za pomoc. Dedykowanego nie brałem pod uwagę, ale widać trzeba będzie.
 14. Parametry hostingu pod portal 600 userów online

  Serwis niestety jeszcze nie istnieje. Dzisiaj rozpoczynają się prace programistyczne, dlatego chciałem od razu wykupić serwer, taki żeby robić od razu w miejscu docelowym. Głównie boję się zabicia serwisu przez limity procesów php.
×