Skocz do zawartości

Karczowqa

Użytkownicy
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Karczowqa wygrał w ostatnim dniu 27 Styczeń 2015

Karczowqa ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1 Normalna

1 obserwujący

O Karczowqa

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. [dyskusje] Linuxpl.com

  Jak z jakością linuxpl po przejściu pod H88? Ta sama serwerownia i ekipa, czy już przemodelowani?
 2. Do wysyłki SMS sprawdź https://hotsender.pl Mają chyba najniższe ceny i nie wymagają działalności.
 3. Gdzie najtaniej? Zescrollujcie na dół na tabelkę tutaj: https://hotsender.pl/page/dlaczego-hotsender Zdecydowanie HotSender.
 4. Przyjmowanie płatności Paysafecard

  Celowałbym raczej w jakąś większą firmę typu https://hotpay.pl/platnosci-paysafecard/ ewentualnie jakieś Przelewy24
 5. Narzędzie dla marketingowca

  Ile firm macie w bazie? Na jakiej zasadzie identyfikujecie? Jaki średni współczynnik obecnie uzyskujecie? PS. No i zapomniałbym - wyniki dajecie w real-time?
 6. Zamiennik dla ADSENSE?

  Adkontekst? Lipa. Ja bym się zastanowił nad boksami reklamowymi z bodajże Novem i https://lead.network
 7. Homepay? Tam mają umowę o dzieło dla osób fizycznych czy normalnie wypłacają? W https://hotpay.pl można bez umowy z wypłatą także na PayPal. Z innych firm to nie wiem, pozmieniało się ostatnio bardzo dużo.
 8. Przechwytywanie domen .com

  Cześć! Czy jest możliwość (a jeżeli tak, to gdzie najlepiej) aby ustawić sobie przechwytywanie domeny *.com? Podobnie co na aftermarket z domenami *.PL. Z góry dziękuję za pomoc.
 9. AfterMarket - faktura na inne dane

  A nie prościej abyś kupił tę domenę i wziął fakturę na siebie, a później sam wystawił fakturę swojemu Klientowi?
 10. Witam, Poszukuję serwera dedykowanego lub VPS'a, którym mógłbym obsłużyć wysyłkę emaili w ilości około kilka milionów w miesiącu. Zależy mi na takim, którego mi z tego powodu nie zablokują (tak jak to ma w zwyczaju np. OVH czy kilka innych firm). Od razu nadmienię, żeby nie było wątpliwości, że nie byłby rozsyłany żaden spam. Jeżeli znacie jakieś dobre rozwiązania lub macie jakieś porady, bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam
 11. Jeżeli system naszej sieci źle zlicza UU na czyjejś stronie, to można nie korzystać akurat z naszej sieci. Każdy po wykonaniu testów może sam podjąć decyzję i nie ma przymusu korzystania akurat z HotCPM. Sieci CPM są specyficznego typu sieciami i nie są w stanie dogodzić każdemu Wydawcy. Dziś (edit: Wczoraj wieczorem) został wdrożony nowy system zliczania UU (oczywiście wciąż z filtrami antyfraudowymi), nad którym prace rozpoczęły się właśnie po Twoim zgłoszeniu. Za kilka dni będziemy mieć klarowną sytuację co do spadków/wzrostów w naliczaniu UU, które nastąpiły na wybranych kontach w okresie, o którym napisał nurgiel. Jeżeli ktoś wciąż będzie miał zaniżone statystyki, będziemy rozpatrywać indywidualnie konkretne skrypty, na które są wrzucone nasze reklamy.
 12. Przykro mi, ale takie są fakty i trochę nam przykro, że nie przytoczyłeś całej naszej wypowiedzi wyjaśniającej i prezentującej sytuację, a tylko ten najdosadniejszy urywek, który w tej sytuacji jest mocno wyrwany z kontekstu. Na szczęście ludzie mają Google i będą mogli sobie bardzo łatwo dotrzeć do tych Twoich żenujących postów na innych forach. Nikt nie będzie dopłacał do swoich Wydawców tylko dlatego, że Klient nasz Pan. Lepiej czasem mniej opłacalnego Wydawcę stracić niż dopłacać do jego zadowolenia. HotCPM ma blisko tysiąc Wydawców na chwilę obecną i jest jednym z mniejszych serwisów firmy, problemy ze spadkami zgłaszały 2, max. 3 osoby (i to z obrotem na max. kilkadziesiąt PLN miesięcznie - znikome ilości, bo obsługujemy w ramach naszych serwisów Wydawców na obroty kilkadziesiąt K/msc). Nie da się stworzyć systemu idealnego dla każdego, dlatego zaleciliśmy przejście do konkurencji, bez żadnych uszczypliwości, które próbujesz nam imputować.
 13. Myślę, że próbujesz nieco na siłę ciągnąć to co piszesz Rację jak najbardziej masz, iż nie powinniśmy prezentować strony z jedną niedziałającą zakładką w menu (mimo iż jej treść rozbudowana jest bezpośrednio w stopce), jednak można było to od razu napisać konkretniej i trafniej, a nie uszczypliwie i nietrafnie. Wówczas od razu zwrócilibyśmy honor, tak jak teraz to robimy, że faktycznie, trzeba dopracować i uzupełnić nasz landing o tych kilka detali - i skończyłoby się to na 2 postach, a nie już 8, nie odnoszących się tak naprawdę jeszcze do sedna umieszczonego tematu.
 14. Ojj... o to chodzi Faktycznie strona główna (przed zalogowaniem) nie jest jeszcze wgrana w ostatecznej wersji. Wielu naszych największych Wydawców pochodzi z naszych prywatnych kontaktów, w związku z czym w większym aspekcie skupiliśmy się na naszym panelu, a dopóki nie rozpoczęliśmy szerszej reklamy (od dziś) - mogło być nawet samo pole na login i hasło. Z tym iż to, co akurat podesłałeś, to drobiazgi - link kontakt w menu jest faktycznie błędny (dziś będzie podmieniony), jednak w stopce są dokładne dane kontaktowe. A jeśli chodzi o box "Twoje opinie", to w chmurce jest wyraźnie wskazane, że opinii jeszcze nie ma, więc kwestią oczywistą jest, że imię, nazwisko, adres strony i avatar są wciąż fikcyjne i są wstawione tylko poglądowo... W oczekiwaniu na realne wrzucone opinie naszych Wydawców. To jest tak wyraźnie wskazane, że aż dziwne, że ktoś uznał to za problem. Jak mniemam, gdybyśmy dla owej Pani zmienili domenę na mysuperdomain.com, a nazwisko na Anna Nowak, byłoby ok? Każdy chyba wie, że to przykładowo wypełnione pola, bo brak jest opinii powyżej.
 15. Ponieważ? Sieci CPM na rynku jest kilka-kilkanaście, a model rozliczeń za same wyświetlenia jest nierzadko przez wielu właścicieli stron www bardziej pożądany od innych modeli - co z resztą widzimy po statystykach. Zwłaszcza, jeżeli stawki są dobre, a takie oferuje HotCPM. Nie widzę więc powodu, by zaprezentowanie sieci miało być "żarcikiem" - czy wynika to z niedowierzania z płacenia za same odsłony i nieznajomości afiliacji, czy może niedoceniania modelu CPM, na który paradoksalnie jest bardzo duży popyt, ale bardzo ciężko jest go rozsądnie utrzymać jako sieć. My to na pewno potrafimy
×