Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

U mnie również działa wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zakupiłem serwer wirtualny. Strona ze starego hostingu jest już przenoszona do BH przez jednego z pracowników.

Kontat naprawdę błyskawiczny! 1-3 minuty czekania i odpowiedz jest.

Jak narazie zapowiada się naprawdę świetnie.

 

P.S jeśli chcesz ktoś kod na 25% zniżki niech pisze na PW :)

 

Pozdrawiam.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy obecnie są może jakieś kody rabatowe na VPS czy tylko oferta ze strony 50% przy płatności rocznej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zniżka 50% przy płatności rocznej. Do tego można dostać kod -25%. Jeśli chcesz go napisz mi na pw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o transferze domeny, której nie mam już chyba dwa lata ;) Widać, że nic nie zrobiliście w kierunku "odcięcia" mnie od tej domeny, chociaż monitowalem to kilkukrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Cię, lubujesz się w pisaniu w tematach firm, ale jak ktoś zwraca uwagę na błedy i śmieci na stronie castpolu to jakoś nie specjalnie Ci się to podoba ;)

 

Posprzątaj swoje podwórko doprowadź stronę do przyzwoitości i potem dopiero pouczaj innych...

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Co ma strona CastPolu do jakiejś starej sprawy związanej z BH, która widać nie jest do końca załatwiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Korzystam z usług hostingowych biznes-host.pl od kilku miesięcy i na razie nie mam na co narzekać.Wykupiłem konto Osobiste Start. Wszystko działa sprawnie, a strona wczytuje się w przyzwoitym tempie. Nie zauważyłem żadnych awarii. Mam nadzieje, że dalsza współpraca będzie przebiegać równie dobrze.

Niestety współpraca nie przebiega równie dobrze.

 

O ile od strony działania hostingu nic się nie zmieniło, strona wczytuje się szybko i nie zauważam żadnych przerw w działaniu serwera, o tyle pomoc techniczna jest - na podstawie moich doświadczeń - po prostu słaba. Od ponad miesiąca problem, który zgłosiłem pozostaje nierozwiązany. Po ostatnim ponagleniu z mojej strony nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Edytowano przez Tares (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten problem rzeczywiście jest problemem globalnym, czy problemem pod tytułem "nie działa mi strona"?

 

Nigdy nie miałem żadnych nieprzyjemności w związku z BH i jeśli coś przestawało działać, a działało wcześniej, to najczęściej jeszcze w tym samym dniu usterka była naprawiana ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ci w tym instalatorze skryptów nie działa. Jak potrzebuje coś na szybko zainstalować zawsze wszystko szło bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy instalatora skryptów.

 

Czyli tak jak mówię, "nie działa" ;).

Rzeczywiście jest to karygodne, że twórcy jeszcze nie naprawili tak istotnej rzeczy w swoim hostingu, ja nie wiem jakim cudem w tym temacie jest tak cicho z tego powodu, przecież całe DC leży ;).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Czyli tak jak mówię, "nie działa" ;).

Rzeczywiście jest to karygodne, że twórcy jeszcze nie naprawili tak istotnej rzeczy w swoim hostingu, ja nie wiem jakim cudem w tym temacie jest tak cicho z tego powodu, przecież całe DC leży ;).

Dobrze, że dodałeś tyle emotek, dzięki temu nawet taki prosty człowiek jak ja zrozumiał, że to ironia :lol:

 

Czy ja napisałem, że to jest karygodne? Czy wylewam żale? Czy twierdzę, że to sprawa życia i śmierci? Nie. Nie rozumiem skąd ta nadinterpretacja moich słów. :P

 

Zamieściłem tylko informację o niesprawnym działaniu supportu i nie chodzi tylko o to, że problem nie został rozwiązany po miesiącu od zgłoszenia, ale o to, że support nie podał nawet przybliżonego terminu rozwiązania problemu i nie odpowiedział na ostatni ticket.

 

Gdybym otrzymał odpowiedź typu: "problem zostanie rozwiązany do końca miesiąca" to sprawy bym w ogóle nie poruszał na łamach forum. Nie jestem jakiś szczególnie wymagający w kontaktach z supportem, nie prezentuje postawy roszczeniowej i nie żądam żeby wszystko zostało zrobione "na zaraz", nic z tych rzeczy.

 

Ponad miesiąc czekasz z zainstalowaniem skryptu, bo automatyczny instalator nie działa? Rly?

Na jakiej podstawie został wyciągnięty taki wniosek? :ph34r: Problem nie ma związku z instalacją skryptu, która z resztą przebiegła bez problemu. Instalatory skryptów to nie tylko instalacja, ale również inne operacje na zainstalowanym już skrypcie np. aktualizacje, klonowanie, tworzenie kopii zapasowych itp. W tym przypadku mamy do czynienia z instalatorem Installatron.

 

A co ci w tym instalatorze skryptów nie działa. Jak potrzebuje coś na szybko zainstalować zawsze wszystko szło bez problemu

 

Nie działa funkcja "clone".

 

 

Mam nadzieje, że rozwiałem wszystkie wątpliwości :D

Pozdrawiam

 

P.S Chciałbym jeszcze raz podkreślić, że poza tym jednym problemem wszystko działa jak najlepiej i do samego hostingu nie mam żadnych zastrzeżeń.

Edytowano przez Tares (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalatory skryptów to nie tylko instalacja, ale również inne operacje na zainstalowanym już skrypcie np. aktualizacje, klonowanie, tworzenie kopii zapasowych itp.

 

Installator skryptów (w tym przypadku Installatron) nie jest tworzony przez firmę hostingową, jest to gotowe rozwiązanie zakupione przez daną firmę. Naprawa jakiegoś bugu jest uzalezniona od producenta oprogramowania i może czasami to trwać kilka miesięcy.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Installator skryptów (w tym przypadku Installatron) nie jest tworzony przez firmę hostingową, jest to gotowe rozwiązanie zakupione przez daną firmę. Naprawa jakiegoś bugu jest uzalezniona od producenta oprogramowania i może czasami to trwać kilka miesięcy.

 

Zdaję sobie z tego sprawę i być może i w tym przypadku jest to bug niezależny od firmy hostingowej, ale byłoby miło gdybym został o tym poinformowany przez support :)

Edytowano przez Tares (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę i być może i w tym przypadku jest to bug niezależny od firmy hostingowej, ale byłoby miło gdybym został o tym poinformowany przez support :)

 

Pracujesz w SB ?

Czyli jak administrator wyjdzie do kibla także ma ustawić autoodpowiedź na mailu gdzie się aktualnie znajduje bo tracisz swój cenny czas i czekasz na odpowiedź?

 

Proszę cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Pracujesz w SB ?

Czyli jak administrator wyjdzie do kibla także ma ustawić autoodpowiedź na mailu gdzie się aktualnie znajduje bo tracisz swój cenny czas i czekasz na odpowiedź?

 

Proszę cie...

 

 

Co to jest w ogóle za idiotyczny komentarz? Już któraś osoba z kolei wkłada mi w usta słowa, których nie powiedziałem i wyciąga jakieś dziwne wnioski z moich wypowiedzi. Jak można porównywać twoją hipotetyczną sytuację do mojego przypadku?! To się w głowie nie mieści. :blink:

 

BOK mógł napisać coś w rodzaju: "Witam, Ze względu na to, że problem z instalatorem jest od nas niezależny, rozwiązanie problemu może potrwać nawet do kilku miesięcy. Po rozwiązaniu poinformujemy Pana w odpowiednim zgłoszeniu."

 

i było by po problemie. Całkowicie by mi to wystarczyło. To chyba nie są jakieś wygórowane wymagania.

 

Staram się w kulturalny sposób wyrazić opinie na temat supportu firmy hostingowej bez wyolbrzymiania, bez obrażania kogokolwiek, tymczasem spotykam się z jakimiś dziwnymi komentarzami... i minusowaniem moich wypowiedzi. Jest to dziwne.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×