Skocz do zawartości
Kris

Progreso lepsze od Home ?

Polecane posty

No to po co piszesz na forum, skoro jedynymi osobami, które mogą wiedzieć co się dzieje są właśnie zajęci poprawianiem tego co się zepsuło (ew. wydzwanianiem na Piękną) admini Progreso?

 

Nikt z pozostałych forumowiczów nie ma raczej szklanej kuli, a serwer przed padem nie wyświetlił raczej "wyszedłem na papierosa, zaraz wracam" userom ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Wiecie co sie dzieje? Cos p9 padlo :/

 

Wiedzialem.. Ja poprostu wiedzialem (!) ze jak zaczne Patrykowi udowadniac niepotrzebne koszta grid-servera, bo pady shared hostingu sa rzadkie, to NA PEWNO padnie ktoras z moich maszyn - i masz babo placek :-)

 

Awaria jest juz usunieta, p9 smiga jak nalezy. A ja sie juz zamykam ;)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Tylko dlaczego to akurat musial byc p9 ;)

 

Bo najwiecej uzytkownikow (z tego co kojarze po loginach) z WHT ma na nim serwery - na p9 byly zakladane serwery w okolicach pazdziernika / listopada 2006. A prawa murffiego sa nieublagane :-)

 

tyle ich macie, jak pech to pech. Dobrze, ze juz wszytsko smiga :) A co konkretnie padlo?

 

Niestety dysk, w sposob taki ze wywalilo caly system (tez rzadko sie zdarza - najczesciej dysk komunikuje w logach ze sie popsul na dlugo wczesniej przed robieniem takich cyrkow z maszyna :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlosliwosc rzeczy martwych jest przeciez ogolnie dobrze znana. Przynajmniej prawdopodobienstwo kolejnego padu dysku zmalala w okolice 0 :) Sie mi vlepka z uptimem przez ten pad popsula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Sie mi vlepka z uptimem przez ten pad popsula ;)

 

Spokojnie, nadrobimy :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

tak przy okazji: progreso ma jakieś problemy z wysyłaniem faktur. Poprzednią FV w zeszłym roku dostałem po ponad miesiącu, dzisiaj dostałem FV z 25 lutego... nie ma co, ślimaki po biurze im to noszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, no ale co to zmienia, ze w koszty wrzucicie sobie miesiac pozniej niz wczeniej? (byc moze to ma dla kogos znaczenie) , dla mnie najwazniejszy jest ich profesjonalizm w sprawach technicznych, podescie do klienta i czas reakcji , szczerze mowiac nie spotkalem sie do tej pory z "czyms takim" , a kilka firm hostingowych juz "poznalem" , w niektorych nadal mam konta, ale to nie to samo

 

nawizazujac do ogolnego tematu tego topicu , ja stwierdzam ze "TAK" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pieknie u nich smiga, ale komfort posiadania maila z tym samym loginem na dwoch domenach to juz zakrawa na reseller - ich zdaniem :) - co jest troche zenujace raczej. Pochwalic trzeba za sam panel, ktory raczej jest bardziej uzytecznym narzedziem niz w u zlodzieji traficu H.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pomocy technicznej, mam jedno zastrzeżenie. Napis 24/7 w helpdesk powinni usunąć :)

 

ale co telefoniczny ? bo zakladajac ticket w extranecie 1 (slownie jeden raz) na 10 zdazylo mi sie czekac do popoludnia tego samego dnia ( pracuje w zasadzie tylko w nocy wiec ok polnocy zakladam tickety jak cos do nich mam)

 

jakos tam mam ze nawet jak cos "wymaga" telefonu to o 3 w nocy nie bede dzwonil tlo wlasnie zakladam ticket - moze Tobie chodzilo wlasnie o taki przypadek ? (chociaz raz jak byl pad jakiegos switcha zadzwonilem w nocy i p.Adam odebral i wszystko wytlumaczyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos
hmm, no ale co to zmienia, ze w koszty wrzucicie sobie miesiac pozniej niz wczeniej? (byc moze to ma dla kogos znaczenie)

ma czy nie ma, to nie Progreso decydować kiedy kto ma co zaksięgować :) Na szczęście FV można druknąć z extranetu, nie mniej chodzi o fakt, że kolejne pól roku minęło, a ślimaki nadal noszą FV po progreso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko pieknie u nich smiga, ale komfort posiadania maila z tym samym loginem na dwoch domenach to juz zakrawa na reseller - ich zdaniem :) - co jest troche zenujace raczej. Pochwalic trzeba za sam panel, ktory raczej jest bardziej uzytecznym narzedziem niz w u zlodzieji traficu H.pl

 

ja mam tam 2 domeny, takie same loginy na skrzynkach i nie widze problemu - mozesz to rozwiazac w ten sposob ze w programie pocztowym porobic filtry selektywnego pobierania (ja uzywam TheBat , pewnie ółtlók tez ma takie podstawowe patenty) , w jednym koncie zaznaczasz zeby ignorowal sciaganie z tego drugiego i po sprawie

 

 

 

ps.

 

kurde tak cukruje ze jeszcze mnie ktos posadzi ze jestem podstawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pomocy technicznej, mam jedno zastrzeżenie. Napis 24/7 w helpdesk powinni usunąć :)

No bez przesady. Tickety potrafia czasami przydlugawo wisiec ale ja tam wole infolinie a tam obsluga od reki czy to 12:00 w dzien czy 5:00 nad ranem :)

 

Tylko zanim sie polapalem z tym 801 to zdarzyly mi przyjsc rachunki na 50zl, na stacjonarce :) Teraz poszedlem po rozum do glowy i dzwonie z voip za free :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, Piaseczno. Jak dojdziemy do siebie napiszemy wiecej. Pewnie na blogu. Tym, ktorego jeszcze nie mamy, ale bardzo chcemy miec...

 

Aha. Mozna dzwonic o 5:00, ale za dzwonienie w trakcie meczow ligi polskiej, angielskiej, ligi mistrzow, gal pride i ufc mozna sobie ze mnie zrobic wroga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pomocy technicznej, mam jedno zastrzeżenie. Napis 24/7 w helpdesk powinni usunąć :)

 

ale co telefoniczny ? bo zakladajac ticket w extranecie 1 (slownie jeden raz) na 10 zdazylo mi sie czekac do popoludnia tego samego dnia ( pracuje w zasadzie tylko w nocy wiec ok polnocy zakladam tickety jak cos do nich mam)

 

 

Ja sam korzystam z telefonu, ale nie zrozumiales tego co napisałem. Chodzi o to, ze ticketów nie odbieraja 24/7 nigdy.. a przynajmiej nigdy mi sie nie trafilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Heh, widze tu obsługę, więc zapytam, bo maile nie działają :)

Da się zarejestrować jakoś konto? od 18 próbuję :)

 

Prosilbym o mesg na priva o co dokladnie chodzi.

Co do maili - rzeczywiscie dzis nam troche naroslo zaleglosci bo cala ekipa technikow emigrowala na dwa dni do W-wy na operacje Piaseczno :) Wlasnie nadrabiamy zaleglosci..

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×