Skocz do zawartości
Kris

Progreso lepsze od Home ?

Polecane posty

To kiedy ten nowy webmail i extranet? ;)

 

a na to to pytanie to juz nikt nie odpowiedzial... ciekawe dlaczego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na to to pytanie to juz nikt nie odpowiedzial... ciekawe dlaczego:)

 

Pewnie będzie za miesiąc/dwa/trzy [post1] [post2]. Mi odpowiada obecny, ale na nowy wolę poczekać, niż dostać niedziałający, nieskończony i zbugowany produkt :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję nowego hostingu. Chciałbym poznać ocenę progreso.pl oecnych użytkowników.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest z progreso ???

Zaczynam się niepokoić, coraz częstsze pady. Niezapowiedziane przenosiny, niezapowiedziane wyłączenia, dziwne pady, co jest grane ???

Osiągamy poziom HOME ???

 

...Sorki, miało iść do wątku HOME czy PROGRESO.

Sprawa wyjaśniona, awaria GTS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie serwer razem z extranetem i nie ma jak sie skontaktować z adminami :) (numery GG adminów straciłem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz nie dziala. Ale czy rzeczywiscie tak czesto pada ostatnio ? Hmm, moze powinienem liczyc uptime, ktos liczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie teraz nie dziala. Ale czy rzeczywiscie tak czesto pada ostatnio ? Hmm, moze powinienem liczyc uptime, ktos liczy ?

 

Pewnie nie, akurat kiedy korzystam , pada mi 3 raz w przeciągu 2 tygodni :/. Pewnie pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie teraz nie dziala. Ale czy rzeczywiscie tak czesto pada ostatnio ? Hmm, moze powinienem liczyc uptime, ktos liczy ?

 

BOSS liczy: http://www.koszalin24.info/uptime.html

Prowadze obiektywne statystyki :)

 

 

Tylko, ze serwer ktory liczy uptime tez padl :)

Serwer od uptime'u nie padl, tylko moja stronka w htmlu z linkiem do statystyk, ktora jest rowniez na progreso.

 

Globalna awaria GTSu. Link do wyjasnien / tematu:

 

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...amp;#entry53019

Zawalu o malo nie dostalem :) Macie jakies zapisy w umowie z GTS'em na wypadek takich awarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem pochlebne opinie na forum kierowane pod adresem Progreso i zakupilem tam konto. Wprawdzie minely dopiero 2 dni ale jestem poteznie rozczarowany!

 

1. Czy w tej firmie wogole ktos pracuje? 2 maile, zapytanie przez extranet z panelu klienta (otwarte juz 17h) i zero odpowiedzi.

 

2. Czy tam wogole mozna jakos importowac bazy danych? W Phpmyadmin jest jedynie opcja Export.

 

 

Od firmy ktora podobno ma tak wielka renome i dba o klienta spodziewalem sie czegos wiecej. Jesli teraz sa takie problemy z kontaktem w kwestiach banalnych, to az strach pomyslec ile nerwow strace w przypadku awarii.

 

Ktos mial podobny problem jak ja, czy tez jestem wyjatkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

1. różnie. w kratkę. raz poczekasz ponad dzień, a raz nie zdążysz się podrapać po głowie i będzie odpowiedź.

 

2. Progreso ma przedpotopowego PMA (2.6.0 a jest już 2.9.2) co nie zmienia faktu, iż nie naszukałeś się zbytnio -> zakładka SQL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DZieki za odpowiedz. W SQL oczywiscie zagladalem ale tam jest: (Max: 8,192KB) a moja baza jest troche wieksza i nie bardzo chce tracic czas by importowac ja po kawalku.

 

na home jest o ile dobrze pamietam 5x wiekszy limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanos

od tego masz dostęp poprzez shella i bezpośrednie wgranie do mysqla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZieki za odpowiedz. W SQL oczywiscie zagladalem ale tam jest: (Max: 8,192KB) a moja baza jest troche wieksza i nie bardzo chce tracic czas by importowac ja po kawalku.

 

mozesz zainstalować jakiś inny skrypt do importu baz danych np http://www.ozerov.de/bigdump

 

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Najprostsze i najlepsze jest rozwiązanie normanosa. Wgrywasz bazę przez ftp i potem do bazy danych przez shell'a (ssh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedzi. Przynajmniej sie czegos nauczylem, bo problem z importem duzych baz pojawia sie u mnie dosc regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna się.. a Progreso to supportu mailowego i telefonicznego już nie ma? ;)

Taa ja z infolinia Progreso jestem za Pan brat jak to sie mowi, ale cos wyjatkowo dzisiaj zajeta jest, a przeciez nie bede trul na komorce do adminow, co sie dzieje, bo pewnie naprawiaja to czasu nie maja na takie rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×