Skocz do zawartości
Kris

Progreso lepsze od Home ?

Polecane posty

Trzy pierwsze z kategorii biznes:

 

Dekra Polska Sp. z o.o.

 

Tracing route to dekra.com.pl [62.233.226.33]
over a maximum of 30 hops:

[...]
 6	37 ms	20 ms	21 ms  futuro-lim.wix.net.pl [195.85.195.4]
 7	37 ms	20 ms	24 ms  fe1-waw-br3-waw-br1.devs.futuro.pl [62.233.138.
7]
 8	33 ms	24 ms	30 ms  poz-br1-ldz-pb1.devs.futuro.pl [62.233.147.2]
 9	24 ms	22 ms	26 ms  www3.blaster.pl [62.233.226.33]

Trace complete.

 

 

Długie Rozmowy S.A.

Tracing route to drsa.pl [62.129.212.29]
over a maximum of 30 hops:


[...]

 6	31 ms	51 ms	33 ms  home-lim.wix.net.pl [195.85.195.136]
 7   18 ms   36 ms	24 ms  v13237.home.net.pl [62.129.212.29]

Trace complete.

 

 

 

SONY Poland Sp. z o.o.

Tracing route to sony.com.pl [195.2.39.232]
over a maximum of 30 hops:


[...]

 5	26 ms	23 ms	23 ms  war-b3-link.telia.net [213.248.97.105]
 6	22 ms	19 ms	41 ms  war-b4-pos7-0-0.telia.net [213.248.96.6]
 7	57 ms	51 ms	50 ms  ffm-bb2-link.telia.net [80.91.249.253]
 8	63 ms	58 ms	50 ms  ffm-b2-link.telia.net [80.91.251.29]
 9	85 ms	49 ms   132 ms  ge-6-13.car2.Frankfurt1.Level3.net [4.68.111.101
]
10	55 ms	60 ms	48 ms  ae-0-55.bbr1.Frankfurt1.Level3.net [4.68.118.129
]
11	70 ms   116 ms	72 ms  as-0-0.bbr1.London1.Level3.net [4.68.128.109]
12	67 ms	78 ms	72 ms  ae-21-52.car1.London1.Level3.net [4.68.116.47]
13	68 ms	92 ms	67 ms  195.50.112.70
14   143 ms	69 ms   146 ms  cr-4.LDN2.psie.net [154.32.3.228]
15   145 ms   133 ms	74 ms  lf-4.LDN2.psie.net [154.32.4.126]
16   123 ms	78 ms	75 ms  10.15.32.154.psie.net [154.32.15.10]
17	83 ms	71 ms	63 ms  pd-int-r2.eu.sony.com [195.212.15.232]
18  ^C

Więcej nie chce mi się nawet sprawdzać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhsmn: wykonanie dizajnu to jedno (a Sullivan to nie Max Weber)

Pewnie - Maciek to jedna osoba, pracujaca dla innych agencji. Max Weber to agencja. Wiedziales, prawda?

 

 

a aktualizacja i poziom merytoryczny witryny to drugie - a macie niestety pewne braki, zarówno w dokumentacji jak i w opisach maszyn, czy chociażby liście klientów gdzie spora cześć stoi na zupełnie innych serwerach niż Wasze.

A tak, lista troche nieaktualna. Spokojnie :) Dojdzie pare fajnych rzeczy w nowej odslonie - z jednej jestesmy dumni na maxa;) To takie czarne pudlo, do ktorego wsadzasz plytki blueray...

 

To bardzo stara lista, co nie jest utrzymywane na naszych serwerach? Wydaje mi sie, ze troche sie rozmijasz z prawda tutaj? Moze chodzi o firefox'a? Sprawdz dokladnie - robimy dla Aviary DNShosting kilku (albo wiecej) domen. Moze monoteka? Ma u nas pare innych rzeczy. Nie kontroluje wszystkiego. Poprawimy i zautomatyzujemy to w nowej odslonie witryny.

 

Co gorsza, Ty wyraźnie źle odebrałeś mojego posta - jeśli będziesz miał chwilę czasu to przejrzyj moje pozostałe i może zrewidujesz swoje podejście o mojej rzekomej "wrogości" do Was :). A firma? Jest dla mnie mała. Podobnie jak Webd czy Superhost, choć oni obsługują trochę więcej domen - ale "kadrowo" i marketingowo to jest to samo.. I nie ma w tym nic złego. Dla większości klientów to lepiej, że nie jesteście Ogicomem, albo Home. W każdym razie, nawiązując do tonu Twojego posta - dziękuje, że tak na mnie naskoczyłeś, nie wiedziałem, że mam tak wielki autorytet.

Cale forum ma. Nigdy nie twierdzilem, ze jest inaczej. Nie wszyscy sa precyzyjni w naszym przypadku (np. Ty w ostatnich postach). To moze nie wrogosc, ale nie przepadasz za Progreso jako ISP :) Akceptujemy to. 95% zmian odnosnie firmy przychodzi wlasnie od ludzi stad. Owszem, masz autorytet jako czlonek tego forum, ale pracowali na niego wszyscy, ktorych nie sposob tu wymienic z Bartkiem na czele, reszta modow i aktywnymi userami.

 

 

Więcej nie chce mi się nawet sprawdzać.. :)

I slusznie. Trzeba wiedziec, a jak mam nadzieje dowiodlem - Ty wiesz o nas niewiele :)

 

Sony - m.in. playstation-media.pl, Dlugie Rozmowy - m.in. dr1051.pl, Dekra - bije sie w piers - mieli u nas akcje promocyjna przez rok. Juz sie skonczyla. BYLI naszym klientem.

 

Jaki z tego moral?

 

Nie zgaduj. Nie wychodzi Ci to. Operuj na faktach. Tak jest zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rshmn - morał jest inny - pisz wprost i jasno na swojej stronie Internetowej na temat swojej firmy, bo inaczej klienci odbiorą to jako ścieme. Jeśli obsługujecie, czy tam pośredniczyliście za pośrednictwem DM w rejestracji jakieś niedziałającej obecnie domeny, znajdującej się tylko na Waszych dnsach, jak playstation-media.pl dla Sony, to wspominanie o niej w dziale klienci jest raczej śmieszne.

 

a co do dr1051.pl -

6	26 ms	23 ms	22 ms  netia-lim.wix.net.pl [195.85.195.13]
 7	33 ms	39 ms	34 ms  83.238.250.93
 8   216 ms	50 ms	35 ms  WarsH002RT04-WarsI010RT01.inetia.pl [81.210.126
118]
 9	27 ms	30 ms	30 ms  WarsI010RT01-WarsC001RT02.inetia.pl [81.210.126
226]
10	31 ms	31 ms	31 ms  213.241.58.141

 

To jak rozumiem jakieś Wasze nowe datacenter? :) Bo to, że domena ma wpisane DNSy Progreso to w tym wypadku, chyba troszkę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze chodzi o firefox'a? Sprawdz dokladnie - robimy dla Aviary DNShosting kilku (albo wiecej) domen.

# whois firefox.pl|grep nservers
nservers:	 dns.civ.pl.[217.96.80.2]
# host dns.civ.pl.
dns.civ.pl has address 217.153.57.178
# host 217.96.80.2
2.80.96.217.in-addr.arpa domain name pointer 217-96-80-2.fazcom.net.

Cos sie popsulo :)

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
# whois firefox.pl|grep nservers
nservers:	 dns.civ.pl.[217.96.80.2]
# host dns.civ.pl.
dns.civ.pl has address 217.153.57.178
# host 217.96.80.2
2.80.96.217.in-addr.arpa domain name pointer 217-96-80-2.fazcom.net.

Cos sie popsulo :)

 

Oj ertcap ertcap:

 

# host dns.civ.pl

dns.civ.pl has address 217.153.57.178

 

A teraz http://217.153.57.178/

dns.civ.pl i dns2.civ.pl to nasze stare nazwy DNSow. A klasa 217.96.80.0/24 nalezala do nas w latach '99-03 kiedy wszystkie serwery staly w naszej serwerowni w Jastrzebiu Zdroju i byla to klasa Polpakowa z TPSA.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ertcap ertcap:

Huh, dobra, jestem glupi - ale wytlumacz mi prosze - czy nie widzisz w tym co Ci pokazalem _pewnej_ niezgodnosci miedzy hostami ustawionymi w NASKu a wpisami w Waszych serwerach DNS?

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Huh, dobra, jestem glupi - ale wytlumacz mi prosze - czy nie widzisz w tym co Ci pokazalem _pewnej_ niezgodnosci miedzy hostami ustawionymi w NASKu a wpisami w Waszych serwerach DNS?

 

A co ma wynik WHOIS do samego dzialania DNSu ?

firefox.pl stoi na dns.civ.pl ktory wedle DNSow (odpytam sobie kei zeby nie bylo ze to u mnie lokalnie przekombinowalem):

 

# host -t NS civ.pl dns.kei.pl

Using domain server:

Name: dns.kei.pl

Address: 195.149.224.1#53

Aliases:

 

civ.pl name server d.ns2.pl.

civ.pl name server d.ns1.pl.

 

# host -t A d.ns1.pl civ.pl dns.kei.pl

Using domain server:

Name: civ.pl

Address: 63.247.87.187#53

Aliases:

 

d.ns1.pl has address 217.153.57.178

 

Zgadza sie ? Zgadza. To ze WHOIS naskowy wypluwa inny ipek nic nie znaczy. Wiesz chyba jak dziala DNS.

 

Jeszcze dla potwierdzenia ze wszystko gra: http://www.dnsstuff.com/tools/dnsreport.ch?domain=firefox.pl

 

Cytuje:

 

INFO	NS records at your nameservers	Your NS records at your nameservers are:
d.ns1.pl. [217.153.57.178] [TTL=7200]
d.ns2.pl. [63.247.87.187] [TTL=7200]

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rshmn - morał jest inny - pisz wprost i jasno na swojej stronie Internetowej na temat swojej firmy, bo inaczej klienci odbiorą to jako ścieme. Jeśli obsługujecie jakąś niedziałająca domenę, znajdująca się tylko na Waszych dnsach, jak playstation-media.pl dla Sony, to wspominanie o niej w dziale klienci jest raczej śmieszne.

Smieszne? Wiesz co to za aplikacja na tym dziala? Wiesz co tam bedzie. Wiesz czy wogole bedziesz sie tam laczyl nie posiadajac zabawki od SONY? Troche wyobrazni. Zmotywowales mnie - napiszemy kilka case study dla nowej strony. Robimy pare dziwnych rzeczy dla klientow. Chetnie to opisze. Za niedlugo bedziemy musieli zaczac placic Ci normalnie za etat, tak dobrze wplywasz na nasz rozwoj.

 

To jak rozumiem jakieś Wasze nowe datacenter? :)

Blehehe :)

 

Zobacz:

 

host -t ANY _sip._udp.dr1051.pl

_sip._udp.dr1051.pl SRV 32 0 5060 dr1051.pl.

 

Cos swita? Moze Dlugie Rozmowy to operator, ktory dostarcza tez voipa? :)

 

 

 

@rshmn, o dokumentacji to napisal baldhorse, ja tylko poruszylem temat serwerow.

A fakt, musialem zle spojrzec :] Przepraszam :) Anyway - doprecyzowalismy to o czym piszecie jak tylko jest to mozliwe. Pomysl z rozpiska co dokladnie sie tam znajduje uwazam za chybiony. Sprzet zmieniamy dosyc czesto, a kiedy ktos faktycznie jest tym zainteresowany to na pewno wszystko megaszczegolowo mu to wyjasnimy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma wynik WHOIS do samego dzialania DNSu ?

Pokazuje hosta dla dnsa...

firefox.pl stoi na dns.civ.pl ktory wedle DNSow

host nasku != Twoj dns

Zgadza sie ? Zgadza. To ze WHOIS naskowy wypluwa inny ipek nic nie znaczy. Wiesz chyba jak dziala DNS.

A jak padnie dns obslugujacy strefe civ.pl to wtedy jakis dns nie bedzie mogl znalezc ip domeny firefoxa.pl poniewaz nie bedzie mogl znalezc dnsow tej domeny, poniewaz hosty wpisane w nasku pokazuja nieprawidlowy adres ip. Poki dnsy dzialaja poprawnie to nic zlego sie nie dzieje.

 

Popraw konfiguracje hosta w NASK Registry na poprawna (nowy adres ip) i to wszystko.

 

pzdr.

 

ps. ja Was nie atakuje, ze cos macie zle skonfigurowane, ze klientom beda zle strony dzialaly itd - po prostu, po przyjacielsku, zobaczylem malego byka w konfiguracji i chcialem o tym napisac, zebyscie poprawili :) To wszystko Adamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@baldhorse - jak tylko bedziemy znac superdokladna date, to na pewno sie pochwalimy. Chcemy wypuscic produkt, ktory:

1. zrobi jeszcze wieksze wrazenie, niz swego czasu extranet

2. przyspozy nam wiecej zazdrosnikow :)

3. ...i najwazniejsze, ludzi, ktorzy beda miec frajde z uzywania tego, co napiszemy :]

 

jak mam do was jakies KONKRETNE "ALE" to zostawiam ticketa

a tutaj to takie -gdybanie sobie-, trzeba bylo nie obiecywac wtedy nikt by sobie o tym nie przypominal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam do was jakies KONKRETNE "ALE" to zostawiam ticketa

a tutaj to takie -gdybanie sobie-, trzeba bylo nie obiecywac wtedy nikt by sobie o tym nie przypominal :)

Nic nie obiecywalismy afaik. Nie zaryzykowalbym. Tak czy inaczej - pewnie dowiecie sie pierwsi kiedy bedziemy znac mniej wiecej dokladna (czyli z marginesem kilku dni) date odpalenia ex'a :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
Pokazuje hosta dla dnsa...

host nasku != Twoj dns

 

Bzdury za przeproszeniem pleciesz :)

Pokazuje Ci co widac na zewnatrz:

 

# host -t NS civ.pl dns.kei.pl

[...]

civ.pl name server d.ns2.pl.

civ.pl name server d.ns1.pl.

 

Na tych DNSach wisi obsluga domeny civ.pl. I te DNSy najpierw beda odpytywane w poszukiwaniu domeny dns.civ.pl oraz dns2.civ.pl (w razie jakby pierwsza nie dzialala). A ten serwer odpowie:

 

# host -t A dns.civ.pl dns.kei.pl

dns.civ.pl has address 217.153.57.178

 

ALBO:

 

# host -t A dns2.civ.pl dns.kei.pl

dns2.civ.pl has address 63.247.87.187

 

A te IPki to wlasnie nasze dwa glowne DNSy.

Pokaz mi przyklad *kiedy* konkretnie odpytywany bedzie IP 217.96.80.2 ? :) *nigdy*. Bo jego zwracalby NASK tylko wtedy kiedy domena civ.pl bylaby jednoczesnie nameserverem (i tak bylo z poczatku - civ.pl stala na nameserverach dns.civ.pl i dns2.civ.pl - wtedy oczywiscie glowne DNSy mialy na stale wpisane adresy IP dns.civ.pl i dns2.civ.pl.

 

A jak padnie dns obslugujacy strefe civ.pl to wtedy jakis dns nie bedzie mogl znalezc ip domeny firefoxa.pl

 

Musialyby pasc dwa nasze serwery DNS.. I oczywiscie wtedy nie znajdzie hosta firefox.pl.. Tylko tak chyba dziala DNS nie ? ;-) I co ma z tym wspolnego stary adres 217.96.80.2 we WHOIS nask ? NIC :) Nie masz racji :)

 

[...]

poniewaz hosty wpisane w nasku pokazuja nieprawidlowy adres ip.

 

Nikt nie bedzie odpytywal DNSow NASKu o dns.civ.pl i dns2.civ.pl, bo te wisza na dnsach d.ns1.pl i d.ns2.pl :)

 

Popraw konfiguracje hosta w NASK Registry na poprawna (nowy adres ip) i to wszystko.

 

Nie musze - to co pokazuje WHOIS, a to jak dziala DNS to dwie rozne sprawy. Nic nie trzeba poprawiac - wszystko dziala jak nalezy.

 

ps. ja Was nie atakuje, ze cos macie zle skonfigurowane, ze klientom beda zle strony dzialaly itd - po prostu, po przyjacielsku, zobaczylem malego byka w konfiguracji i chcialem o tym napisac, zebyscie poprawili :) To wszystko Adamie :)

 

Gdyby tak bylo napisalbys to na privie, to jest watek m.in. nt opinii o nas i o Home.pl :)

Nie odbieram tego jako ataku ale odpisuje bo nie masz racji :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rshmn: Ty o jednym, ja o drugim - jeśli miałbym być klientem Progreso, które świadczy usługi hostingu stron www, utrzymania domen itd i widzę na liście firmę SONY to mało mnie interesuje w tym momencie, że będziecie się zajmowali utrzymaniem domeny dla Sony PS3, które wejdzie na nasz rynek za pół roku.

 

Nawet jeśli zrobicie im na Pentiawkach3 hosting pod content dla ich sklepu skąd będe mógł sobie ściagnąć dema do PS3 i gierki z PSOne na swoje białe PSP (but.. I don't think so) to szczerze mówiąc nadal przydałoby się opisać to dokładniej - bo jeśli wymieniacie wśród utrzymywanych na swoich serwerach jakieś firmy to naturalne jest to, że przyszły klient sprawdza, czy używają one usługi na tych samych serwerach, na których on chce sobie kupić konto - jeśli zobaczy że używają jakiegoś innego hostingu zamiast Waszego, automatycznie pomyśli, że widocznie nie spełniliście oczekiwań danego klienta i sie od Was wyniósł.. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym pare osob z tego forum buczalo nt. wordpressow - zrobilismy takie male fikumiku dla nich.

 

Od razu buczało... ;-) Te małe fikumiku działa bardzo dobrze, średnio strona generuje się <0,2s, poprzednio niczym niezwykłym było 2s lub więcej. Teraz śmiga, aż chce się klikać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamszendzielorz
rshmn: Ty o jednym, ja o drugim - jeśli miałbym być klientem Progreso, które świadczy usługi hostingu stron www, utrzymania domen itd i widzę na liście firmę SONY to mało mnie interesuje w tym momencie, że będziecie się zajmowali utrzymaniem domeny dla Sony PS3, które wejdzie na nasz rynek za pół roku.

 

Sony placi nam regularnie abonament od prawie 2 lat, korzysta z uslugi. My nie bedziemy im tej uslugi swiadczyc za pol roku. My ja swiadczymy juz od jakiegos czasu. Czego jeszcze bys chcial zeby uznac ze to jest nasz klient ? :) Mamy kopie faktur na stronach wklejac ? :)

 

[...]

to szczerze mówiąc nadal przydałoby się opisać to dokładniej - bo jeśli wymieniacie wśród utrzymywanych na swoich serwerach jakieś firmy to naturalne jest to, że przyszły klient sprawdza, czy używają one usługi na tych samych serwerach, na których on chce sobie kupić konto

 

SONY siedzi na serwerze p5. Gro uzytkownikow tego forum ma na tej dokladnie maszynie swoje serwery. Pocztowki wirtualnej polski siedza na serwerze p6. Dr1051 siedzi na serwerze p2. Investstock.pl wisi na p10, a morele.net na p11. I co - wedlug Ciebie mamy taka liste opublikowac na stronach ?:) Kompletna bzdura :)

 

Zakonczmy ten watek.. i tym razem nie udalo Ci sie znalezc "dziury w calym" :)

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

g067:~# ping p5.progreso.pl
PING p5.progreso.pl (85.219.199.2) 56(84) bytes of data.
64 bytes from p5.progreso.pl (85.219.199.2): icmp_seq=1 ttl=50 time=30.1 ms

--- p5.progreso.pl ping statistics ---
1 packets transmitted, 1 received, 0% packet loss, time 0ms
rtt min/avg/max/mdev = 30.137/30.137/30.137/0.000 ms
g067:~# ping sony.com.pl
PING sony.com.pl (195.2.39.232) 56(84) bytes of data.

--- sony.com.pl ping statistics ---
1 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 0ms

g067:~# ping sony.pl
PING sony.pl (195.2.39.232) 56(84) bytes of data.

--- sony.pl ping statistics ---
1 packets transmitted, 0 received, 100% packet loss, time 0ms

 

Główny serwis Sony nie siedzi na serwerach Progreso, więc proszę Cię - albo doprecyzuj jaki serwis Sony rzekomo hostujecie, albo zakończmy ten temat bo robi się bezsensowny. Jeśli nie widzisz problemu w tym, że klienci, których wymieniacie swoje główne witryny przechowują u innych hosterów, to ok, Twój i Wojtka biznes :). Gdybyście chcieli coś zmieniać to jest na tej liście jeszcze co najmniej kilka stron sprawdzonych wyrywkowo, które nie są obecnie u Was.

 

Jeśli hostujecie Sony poczte/aliasy/miejsce na ftp to to doprecyzujcie, bo równie dobrze niedługo BOSCH ogłosi, że produkuje Mercedesy, bo wsadzają tam jego żarówki i akumulatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli hostujecie Sony poczte/aliasy/miejsce na ftp to to doprecyzujcie

Po co? Czlowieku, popadasz w absolutna paranoje. Naszym klientem jest SONY Polska. Kropka.

Czego w tym prostym zdaniu nie rozumiesz?

 

bo równie dobrze niedługo BOSCH ogłosi, że produkuje Mercedesy, bo wsadzają tam jego żarówki i akumulatory

Klientem BOSH'a jest Mercedes. Kropka.

 

Bedzie jak zawsze - ocenia klienci. Rozpiska o ktorej mowisz to CASE STUDY, prawda? Dokladnie sie opisuje co gdzie i jak. To u nas to prosta lista klientow. Lapanie za slowka typu: "hostujemy" to domena ludzi bez prywatnego zycia, ktorzy zywia sie nie pizza, jak na czlowieka z branzy IT przystalo, a jadem ze swoich postow. Chociazbys tupal nozkami to nie zmienisz faktu, ze w/w firma nam placi, jest naszym klientem i nie jest niczym zlym publikowanie jej na stronie internetowej. Pogodz sie z tym, powaznie :) Bedziesz zdrowszy :)

 

ps. nie jestes przypadkiem zwiazany z firma i365? Tak mi cos dzwoni w glowie, ze chyba tak, ale nie jestem pewien. Przypomnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adam w sporej części zgodzę się z Patrykiem.

Zdarzają mi się pytania na BOK , na liście macie stronę X , czy bede na tym samym i tak samo bedzie działać.

Klient nie rozumie szczegółów, On wchodzi i patrzy na główną a nie np download153.gierki.portalxyz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rshmn, fajnie, że Wam płaci - ale jeśli nie za hosting swojej strony, to rozumiem, że dostarczacie im cathering albo zapas papieru do xera? Pochwal się, nie słyszałem o Waszych dodatkowych branżach w których się poruszacie.

 

Zadałem proste pytanie:

 

- czy według Was jest właściwie umieszczanie na liście klientów hostingu stron, które znajdują się fizycznie na innych serwerach i jaka będzie na to reakcja potencjalnego bardziej doświadczonego klienta, który sprawdzi sobie traceroute.

 

i nadal nie doczekałem się na nie odpowiedzi.

 

 

P.S. Nie, nie jestem związany w żaden sposób z i365.pl. Z home.pl też nie, co mi tutaj już próbowano zarzucić i pewnie byłoby Wam baaardzo na ręke :)). Znów kłania się to, że kompletnie nie znasz mojej radosnej "twórczości" na tym forum, a rzucasz jakieś bezsensowne oskarżenia, byle się obronić. Daj się może wypowiedzieć komuś, tak jak ja, nie związanemu z Progreso jak to widzi, a nie zasypujesz wątek swoimi postami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rshmn, fajnie, że Wam płaci - ale jeśli nie za hosting swojej strony, to rozumiem, że dostarczacie im cathering albo zapas papieru do xera?

Placi za hosting jednej ze swoich aplikacji. To teraz ja mam pytanie - czy mozemy w/w firme wg Ciebie umiescic na stronie z lista klientow? (ja oder nicht)

 

P.S. Nie, nie jestem związany w żaden sposób z i365.pl. Z home.pl też nie, co mi tutaj już próbowano zarzucić i pewnie byłoby Wam baaardzo na ręke ).

Zbieznosc danych. Chcialem sie upewnic, bo wtedy przytoczylbym pewna niescislosc w wypowiedziach. Nie, nie byloby nam to na reke - instytucja nuthuggera to temat na ksiazke, albo przynajmniej osobny watek, wiec odpuszczam.

 

- czy według Was jest właściwie umieszczanie na liście klientów hostingu stron, które znajdują się fizycznie na innych serwerach

Mijasz sie z prawda. Serwis playstation-media jest hostowany na naszych serwerach. To, ze nie masz do niego dostepu to nie znaczy, ze go nie ma. Mylisz liste klientow hostingu z lista klientow.

 

Wmawiasz nam, ze: umieszczanie na liście klientów hostingu stron, które znajdują się fizycznie na innych serwerach.

 

To nie jest lista hostingu stron, to lista klientow. Tak sie nawet nazywa.

 

My mowimy, ze: naszym klientem jest SONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rshmn - dla mnie naturalne jest, że na stronie sprzedającej hosting w dziale klienci publikuje się listę klientów, kupujących tą właśnie usługę, a nie jakąkolwiek inną.

 

No ale ja generalnie mam za bardzo zdrowo-rozsądkowe podejście do życia jak wnioskuje często po lekturze niektórych postów na tym forum :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rshmn - dla mnie naturalne jest, że na stronie sprzedającej hosting w dziale klienci publikuje się listę klientów, kupujących tą właśnie usługę, a nie jakąkolwiek inne.

Ok - to zadam tylko jedno pytanie i wracam do chorowania na grype. Jak nazywa sie usluga polegajaca na utrzymywaniu na naszych serwerach aplikacji webowej, serwera ftp i kont e-mailowych? Tylko nie pisz: hosting aplikacji webowej, serwera ftp i kont e-mailowych... bo takich rzeczy nie mam zamiaru umieszczac na stronie :) Dlatego wlasnie publikujemy liste klientow, analogicznie, jak to robia inne firmy nie rozbijajac spraw na hosting/dizajn/dtp etc.

 

No ale ja generalnie mam za bardzo zdrowo-rozsądkowe podejście do życia jak wnioskuje często po lekturze niektórych postów na tym forum :).

Ktos musi. Inaczej poumieralibysmy z nudow. To dobry spor, jakkolwiek na niego nie spojrzec, ale jak bedziemy sie przekomarzac to zajmie on zbyt wiele czasu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojtek mam pytanie , powiedzmy że pracuje w interia.pl/home.pl (wybierz co chcesz), mamy nawał pracy , albo mnie boli głowa lub mam taki kaprys i dostajesz zlecenie zrobienia słownie jednego formularza , czy umieścisz interię/home jako klienta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, długa rozmowa widze wyszła. Z mojego punktu widzenia zgadzam się patrykiem - podstawową usługą Progreso z tego co się nie mylę jest hosting, inne to raczej dodatek do całej oferty albo mogę o czymś niewiedzieć :) A wstawianie w spis klientów, firmy których stron się nie utrzymuje na serwerach, a jest się firmą oferującą serwery nie jest fair w stosunku do klientów. W moich oczach jest to taka sprytna reklama, ale o krótki nóżkach. Niby kłamstwem to nie jest, ale związek jest średni...

 

Klient wejdzie i zobaczy "O nawet sony strony trzymaja, fajnie, widac dobre muszą mieć kompy" :)

Ja bym tak pomyslal, oczywiscie gdyby chcialo mi sie sprawdzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×