Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arkos

[Opinia] hostdell.pl

Polecane posty

Gość

A co tu ma być nielegalnego?

Chodzi mi o kwestię zawiązania umowy/akceptacji regulaminu.

Nie wiem dokładnie jak to wygląda, dlatego padło to w formie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jesteś zdolny do wykonywania takich czynności cywilno-prawnych jak ww. po ukończeniu 13. roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przed zakupem serwera w firmie Hostdell.pl czytałem opinie na tym forum, które były w większości negatywne. Jednak pomimo tego postanowiłem zakupić serwer w powyższej firmie (działalność, którą prowadzę wymaga dużego zakresu adresów ip oraz kont hostingowych, dlatego też postanowiłem przetestować serwer). Pierwsze co zwróciło moją uwagę to obsługa, szybki i bezproblemowy kontakt i ogromna pomoc administratora w konfiguracji serwera. Jeśli chodzi natomiast o samo działanie serwera to jak na razie bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki szatański pomysł - możliwość pisania w tym dziale od np. 10 postów - opcja wbudowana w IP.Board, więc z jej ustawieniem i włączeniem nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki szatański pomysł - możliwość pisania w tym dziale od np. 10 postów - opcja wbudowana w IP.Board, więc z jej ustawieniem i włączeniem nie będzie problemów.

 

10 postów to trochę mało, można dać trochę więcej aby wypowiedzi były rzeczywiście wiarygodne :wacko: W każdym bądź razie pomysł zaiste świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Picek

10 postów to trochę mało, można dać trochę więcej aby wypowiedzi były rzeczywiście wiarygodne :wacko: W każdym bądź razie pomysł zaiste świetny.

 

Tak, oceny wielopostowców są bardziej "wiarygodne" niż osób postronnych.

To tak jak o usługach bankowców pytać osoby pracujące w banku a nie ludzi z ulicy :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki szatański pomysł - możliwość pisania w tym dziale od np. 10 postów - opcja wbudowana w IP.Board, więc z jej ustawieniem i włączeniem nie będzie problemów.

Bez sensu. Pojawi się jakieś hmm... dziesięć postów w hajdparku, ewentualnie dziesięć wykopek o magicznej treści "x" w losowych tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Tymczasem moja opinia o HostDELL zmieniła się o 360 stopni.

Czyli się nie zmieniła cool.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Pojawi się jakieś hmm... dziesięć postów w hajdparku, ewentualnie dziesięć wykopek o magicznej treści "x" w losowych tematach.

 

Mimo, ze mam malo postow to jestem jaknajbardziej za, bo te ohy i ahy userow co maja 1-2 posty sa jakies takie naciagane. :wacko: Ktos moze nie zwrocic uwagi i sie naciac.

 

Zeby obejsc bredzenie w hyde parku tamtejsze posty moga sie nie liczyc. Poza tym zeby napisac 10 czy 20 postow to mimo wszystko trzeba chwile poswiecic i zjawisko moze sie zmniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, przeważnie jednopostowcy to właściciele firm, jednak z drugiej strony nie można wstawiać wszystkich do jednego worka.

Ilość postów niestety niewiele pomoże, ktoś kto rejestruje konto tylko aby dać opinię, szybko doskoczy do wymaganego limitu i nie będzie już jednopostowcem.

 

Można dać jeszcze dodatkowo warunek umieszczenia takiego postu, tak aby zawierał konkretne dane np. data rejestracji konta, okres z firmą, adres, ale i to niewiele pomoże.

 

Myślę że powinna tu być większa rola moderatorów, którzy sprawdzali by IP autora postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze to nic nie da, ewentualnie 2 postowcy tak dla zasady

 

lepiej juz nekac kazdego takiego pytaniami bedzie bardziej wyrazne przeslanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Wystarczy skoczyć do Makdonalda, wypić szejka i przy okazji wysłać posta. Dużo osób ma tez ip dynamiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...) Dużo osób ma tez ip dynamiczny.

 

Ba! W ruterze zmieniam adres MAC, resetuję modem i mam nowe IP, potem zmieniam MAC na poprzedni, resetuję modem i wracam do własnego poprzedniego IP jak gdyby nigdy nic... Mógłbym tak gadać sam ze sobą nawet na jakimś forum co chwilę przełączając się pomiędzy dwoma IP. Nie robię tak, ale raz sprawdzałem i działa u mojego dostawcy bez problemów.

 

 

Osobiście jestem przeciw takim narzuconym technicznie ograniczeniom, bo jak napisał MZone Group, nie można wszystkich wrzucać do jednego worka. I jeśli byłbym osobą chcącą wystawić rzetelną opinię, ale jednak nie będąc zainteresowany w innych dyskusjach i życiu na forum - zostałbym zniechęcony do w ogóle odwiedzania tego miejsca. Jako "obcy" pomyślałbym sobie: "a! zamknięta grupa 'swoich', liczą się opinie tylko tych z setkami postów, więc nie są wiarygodne".

 

Z drugiej strony dla tych 'swoich' z setkami postów opinie 'obcych' są niewiarygodne - i koło się zamyka.

 

 

Ja jestem zdania, że najlepszą jest ocena ludzka każdej opinii. I jeśli ktoś ma uzasadnione podejrzenia, że któraś (obojętnie czy osoby z jednym postem czy osoby z tysiącem postów) opinia jest mało wiarygodna - można poniżej napisać na przykład: "uwaga! powyższa opinia różni się diametralnie od 999 pozostałych, brzmi sztucznie jakby kopiuj/wklej, czytelniku, traktuj ją z rezerwą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oszukujmy się, przeważnie jednopostowcy to właściciele firm, jednak z drugiej strony nie można wstawiać wszystkich do jednego worka.

 

 

Nikt z naszej strony takich postów nie wypisywał na tym forum.

 

Większość niegatywnych opini pojawiło się po wycofaniu kont free :

 

Informujemy, że serwis Hostdell.pl.

został kupiony przez firmę Inter-com. Konta z dopiskiem free ważne są do dnia 30 Październik 2010 W celu opłacenia nowego abonamentu, proszę użyć poniższych danych numer konta: Mbank 43 1140 2004 0000 3602 4887 4717 Tytułem nazwa konta oraz wybrany pakiet .

 

Lecz niektórzy wolą wejść na forum i wypisywać negatywne opinie znikneły moje dane lub skasowali moje konto.

 

Nikt nie obiecywał iż zostaną te dane odzyskane. Trzeba trzytać e-maile które są wysyłane a nie ignorować wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Z tego wszystkiego nic nie wiem :P

 

Czy w końcu jest już ok od kiedy jest nowy właściciel ? Czy dalej to samo :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawny własciciel marki hostingowej Hostdell.pl

 

Host4ever.pl
ul: Boża Góra Prawa 26H/6
44-335 Jastrzębie Zdrój

NIP - 6332096358
REGON - 240344972

 

Nowy właściciel

 

Hostdell.pl

Częstochowa ul. Limanowskiego 49 42-002

NIP: 949-153-81-49 REGON: 240489624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Nie ma obowiązku tzn ?

 

Zawsze byłem przekonany że wymagane jest szyfrowanie danych zwłaszcza przy jakiś zakupach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Hostdell, to co podałeś, to nie jest nazwa twojej firmy chyba...

Dane teleadresowe też nie są pełne.

 

Poczytaj sobie decyzje prezesa uokik RLU-19/2010.

Abyś za długo nie musiał szukać, to strona druga, punkt II.1, a także ostatni akapit na stronie szóstej.

 

Może ciebie (i także inne firmy "markujące" się tu na forum) powinno to zainteresować, jakie dane się powinno publikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liderson

Czyżby nowy właściciel to stary właściciel ? To sugerujecie?

 

Historia zatacza koło?

 

Przepraszam że może jestem uszczypliwy i może się myślę ale sami rozumiecie co byście myśleli po przeczytaniu tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Hostdell, to co podałeś, to nie jest nazwa twojej firmy chyba...

Dane teleadresowe też nie są pełne

 

Firma nazwywa się Intercom gwoli scisłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gwoli" ścisłości jak to nazwałeś, to firma nazywa się

INTER-COM MARIUSZ MIELCZAREK

Na prawdę, polecam ci przeczytanie wspomnianej przeze mnie decyzji.

Żebyś nawet za dużo googlować nie musiał, to cytat najciekawszego IMO fragmentu:

 

w zakładce „Dane Firmy/Dane kontaktowe” brak jest informacji w postaci pełnej

nazwy przedsiebiorcy (brak imienia i nazwiska) oraz w postaci nazwy organu

rejestrujacego i numeru wpisu do ewidencji działalnosci gospodarczej. Jako dane

okreslajace Przedsiebiorce na stronie duoline.pl funkcjonuje okreslenie: „P.P.H.U.

DUO, ul. Worcella 5, 95-100 Zgierz, Polska”. Natomiast jako nazwa

przedsiebiorcy, zgodnie z wpisem do ewidencji działalnosci gospodarczej nr

14532, prowadzonej przez Prezydenta Miasta Zgierza, nazwa przedsiebiorcy winna

brzmiec „DUO” Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zdzisław

Mikielewicz.

Zgodnie art. 9 ust. 1 pkt 1 powołanej ustawy o ochronie niektórych praw

konsumentów (…) konsument powinien byc poinformowany o imieniu i nazwisku

przedsiebiorcy oraz organie, który zarejestrował działalnosc gospodarcza danego

przedsiebiorcy, a także o numerze ewidencyjnym tejże działalnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
Nie ma obowiązku tzn ?

Ja, jak i Fiercio nie przypominamy sobie ustawy, która by to w jakikolwiek sposób regulowała. wink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×