Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arkos

[Opinia] hostdell.pl

Polecane posty

A czy tutaj przebywa właściciel czy pracownik? Pytanie do firmy oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie może ich jakość znacznie się poprawi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie może ich jakość znacznie się poprawi. Powodzenia.

Zobaczymy, mówią, że ludzie się zmieniają, powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może ja się teraz wypowiem..

 

Zalety :

 

- Bardzo konkurencyjne ceny

 

- Kontakt ( powiedzmy że mieści się w średniej barierze i dodam to do zalet ..:D )

 

- Strona chodzi bardzo szybko

 

Wady :

 

- Częste awarie typu : Firefox nie może odnaleźć serwera www.xxxxxxxx.pl.

 

* Błąd połączenia z bazą mySQL

 

- Brak możliwości prowadzenia profesjonalnego serwisu bo jak powyższe błędy szczególnie mySQL wyskakuje co kilka dni :D

 

- Obsługa klienta ( TRAGICZNA )

 

 

--> Miałem problem ze stroną , nie czytało mi jej no i zamiast odpisać mi na wiadomość ( przez 3 dni ) się prosiłem o odpowiedź nic nie skutkowało. Dopiero jak postraszyłem policją to zaczęli mnie wyśmiewać itd , ale ja poprosiłem o miłą rozmowę i się jakoś dopiero dogadaliśmy.. Nie zniżałem się do ich poziomu. Według nich ustawienie opisu wystarczy ( rozmowy z klientem być nie musi ) ... Mają panowie poczucie humoru. :) Zobaczymy czy naprawią stronę w ciągu 24 h tak jak mi obiecali ..

 

 

 

OGÓLNIE PODSUMOWUJĄC :

 

Firma bardzo tania i jeżeli nie ma żadnych usterek to jestem bardzo zadowolony z ich usług , ale jak cos padnie to AMEN . . . Firma ta jezeli nad sobą popracuje na prawdę powinna mieć bardzo dużo klientów. Dodam również że kontakt i obchodzenie się z nami klientami powinien być trochę szybszy i prowadzony w dość " normalny " sposób.

 

 

HOSTING DUŻO NIE KOSZTUJE. MOŻECIE SPRÓBOWAĆ

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem ludzkiej mentalnosci

 

Co tanie prawie zawsze okazuje się ze to Shit i tak jest ze wszystkim :D

 

ale Polak chce zawsze zaoszczędzić a później stęka ze coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba no i co :D Czekam na naprawę , o ile się takowej doczekam i trzeba pomyśleć o zmianie

 

Niby to tylko zmiana DNsów która ma trwać 30 h .. Coś długo im schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już tam dawno kupiłem mam małą stronkę swoją, oraz stronę radia internetowego. Ale jak to ruszy to przenoszę wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie nauczkę na przyszłość. Obyście mieli backupy swoich stron, bo nigdy nic nie wiadomo, hostdell.pl ciągle leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ba no i co :D Czekam na naprawę , o ile się takowej doczekam i trzeba pomyśleć o zmianie

 

Niby to tylko zmiana DNsów która ma trwać 30 h .. Coś długo im schodzi

 

Z tego co widzę domena hostdell.pl jest nieaktywna (nie została raczej opłacona)

 

DOMAIN: hostdell.pl is undergoing verification

 

created: 2008.06.30 15:31:16

last modified: 2009.06.30 16:42:07

expiration date: 2010.07.15 15:31:16

no option

 

Jeżeli do 15.07 nie zostanie opłacona to zostanie zwolniona do puli nazw wolnych. Pozostaje mieć nadzieję, iż użytkownicy będą później mieć dostęp do swoich danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa już, backup zrobiony, pobiera się :(

 

 

Oj kurde .. Jak się nie znasz będą jajca .. Ja już ponad 10 h z ziomkiem z Niemiec męczymy się z brakiem Polskich znaków. No ale Tobie powodzenia życzę. Nam może zaraz się uda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak tak czytam tego typu tematy to dochodzę do wniosku że bardzo dobrze wam tak. Po jaką cholerę kupujecie unlimited za 20 zeta per rok ? Żeby zaoszczędzić ? Co chcecie przez to osiągnąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam tego typu tematy to dochodzę do wniosku że bardzo dobrze wam tak. Po jaką cholerę kupujecie unlimited za 20 zeta per rok ? Żeby zaoszczędzić ? Co chcecie przez to osiągnąć ?

 

 

Każdy jakoś zaczyna i uczy się na błędach.. Teraz wykupiłem wydaje mi się porządny hosting tylko z tą bazą danych muszę się uporać ... Teraz na przyszłość będę mądrzejszy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Inaczej powiedzmy

Jest to firma Krzak posiadająca NIP/REGON.

 

Prezentuję kilka wybranych marek tej firmy :

 

Proszę zobaczyć jak fajnie jest opisane na stronie wszystko ;)

http://netwww.pl/

 

-Prezes lub Wiceprezes

-Dane firmy na dodatek niepełne

Kolejna marka serweryradiowe.pl inny własciciel osoba jeśli z nią na livesupport popisze się poda się za własciciela

Kolejna marka hostdell.pl

Kolejny właściciel firmy

Na to wygląda ze grupa dzieciaków prowadzi tą firmę. a firma zarejestrowana jest na kogoś z rodziny lub znajomych.

 

Zgłoszę to do odpowiedniej instytucji ciekawę co z tego wyjdzie i co panowie prezesi odpowiedzą na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy do tego jeszcze Omegahosting.pl, oferujący śmiesznie tanie VPSy. Strony nie ma, domena wykupiona w maju tego roku, pewnie w promocji na nazwa.pl i po roku się zwinie.

 

Ciekawe, czy VPSy oferowane przez tę "markę" też są w Ionic, tam gdzie jest hostowana ta domena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
-Prezes lub Wiceprezes

DG na osobę prywatną nie ma prezesa ;)

 

a o host4ever było sporo na forum...

 

Co tanie prawie zawsze okazuje się ze to Shit i tak jest ze wszystkim

Powiedział Lolek u którego 1mbps na shoutcast-ach kosztuje 2zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj OmegaHosting z hostdellem bo to całkiem inna firma, miałem u nich 5x VPS i jestem zadowolony, po prostu mają kasę aby za taką cenę robić takie serwery. Ale słyszałem ostatnio że OmegaHosting przejmuje jakąś firmę hostingową (wykupuje) ale nie wiem jaką.

 

 

Ogólnie nie korzystałem z hostdella, tylko odezwałem się w sprawie OmegaHosting bo z niego korzystałem. Ale w porównaniu hostdella z OmegaHosting to omega wygrywa, mają dużo reklam, może nie w sieci ale na bilbordach w kilku miastach.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta... Omegahosting to osobna firma, mają kupę reklam, billboardy itd... Szkoda, że strony nie mają, a zamówienia przyjmują na adres e-mail "admin@hostdell.pl"...

 

Najlepsze pojawia się u Wujka Duże G po wpisaniu "omegahosting" w wyszukiwaniu...

http://www.google.com/search?q=omegahosting&hl=pl&client=opera&hs=VuB&rls=pl&source=lnt&tbs=lr:lang_1pl&lr=lang_pl&sa=X&ei=XB9DTN6yDaCfOIWMreIM&ved=0CAkQpwU

 

Pierwsze miejsce: usunięty z tego forum temat.

Drugie miejsce: zapamiętana przez Wujka G informacja o zawieszeniu konta hostingowego na domenie omegahosting.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem bilborda ale ta firma zarabia bo ma dodatkowo internet kablowy i bezprzewodowy. Znam ją "prawie" na wylot, a stronę przygotowują razem z wszystkimi panelami na nowej odsłonie hostingu, zobaczymy co to będzie. Najlepiej nic nie pisać gdy się nie wie...

 

Także Pozdrawiam ponownie.

 

P.S Usunęli temat bo jakieś dziecko spamiło że hostingu za darmo nie dostało. Jakoś tak mi to mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×