Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arkos

[Opinia] hostdell.pl

Polecane posty

Gość Matmaxalez

Mam VPSa w Hostdell juz rowny miesiac ;-)

 

Jak narazie to bylem swiadkiem jednej awarii (wieczorem/w nocy) ale parominutowej. Wzamian dostalem rekompensate ;D.

 

Admin fajny, na gg mozna sie dogadac i zawsze pomaga (i to nie tylko przy vpsie ale tez w innych sprawach). Mozna tez z nim jak z normalnym czlowiekiem pogadac a nie jak z niektorym supportem ;p

 

Polecam hostdell z czystym sumieniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście witam wszystkich.

 

Moja przygoda z hostdell.pl

 

Jako ze jestem zielony i pisze swój pierwszy post na tym forum, poroszę zgryźliwe osoby o trzymanie na wodzy swojego języka oprócz administratora, właściciela, osoby odpowiedzialnej za działania serwisu z hostdell.pl.

 

Zamówiłem taki o to (nic specjalnego-dla niektórych) VPS 100GB/2048MB/2.6GHZ transfer – nieograniczony nigdzie nienapisane ile?? 100Mbps z/do, co do ceny to faktycznie nie drogo, ale cóż…

 

Ok. dalej, wiec zakupiłem w grudniu, początkowo mało wykorzystany, ale nastał moment, kiedy był mi potrzebny.

 

I tak w drugim miesiącu zablokowany, bo niby, dlatego ze nie opłaciłem J / oczywiście zapłacone z wyprzedzeniem, musiałem wysłać potwierdzenie, gdzie mogli sprawdzić sami czy wpłacone/bez komentarza.

 

Kolejny miesiąc wysłałem juz potwierdzenie by nie było, znów jeden dzień nie działa – oczywiście nie trzeba informować klienta ze cos się zepsuło/ bez komentarza

 

Ok. później z krótkimi przerwami działa ok.

 

I ostatni miesiąc dzień 30 kwietnia nastąpił kataklizm, padło wszystko miedzy 15 a 16, na stronie po jakimś czasie napis „Migracja serwerów zaraz wracamy” Ok. spoko, czekam…

 

Godzina, dwie trzy nic ooo jest strona działa, ale mój vps nie odpowiada no nic czeka dalej, patrzę w aktualności jest wiadomość, że „Łącza w dniu 1.06.2011 Będą niedostępne przez 48H”.

 

Mówię sobie Ok pewnie omyłkowo napisane i powinno być 1.05.2011 i wcześniej rozpoczęli, (co powinni poinformować wcześniej), ale mniejsza z tym. Wysłane kilka maili zapytaniem, co, jak, dlaczego w odstępach, co 12h (mniej więcej) na adres, który jest na stronie ( są trzy podane Kontakt: Biuro Obsługi - biuro@hostdell.pl adres nie odpowiada nie istnieje, drugi Administrator: admin@hostdell.pl Niby ok. ale nikt nie odpowiada i trzeci Płatności, faktury platnosci@hostdell.pl tez demon )

 

Wniosek jeden: firma KRZAK nic dodać nic ująć

 

Naiwni sami się rodzą-oczywiście mam nauczkę

 

Podsumowując, zero kontaktu, jak dla mnie (nie nazwę ich że są firmą) to jest kompletna porażka. Dziś mamy 3 maj i jak to jest z „Gwarantowane uptime 99%”

 

Odważę się i powiem, że firma hosdell.pl.

 

Jesteście kłamcami, na swojej stronie wypisujecie kłamstwa. – 100% Nie rzetelności z waszej strony a profesjonalizm eh, o czym tu mowa.

Edytowano przez dzumas (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co dzumas pisze, do dnia dzisiejszego VPS milczy tak samo jak obsługa.

 

Wcześniej było ok działało stabilnie, przerwy krótkie się zdarzały ale to co teraz jest to ciężko to przerwą nazwać a raczej stałym przerwaniem świadczenia usługi bez jakiegokolwiek informacji i kontaktu.

 

Po takiej akcji nie polecam nikomu czegokolwiek z tej firmy, zero powagi w podejściu do biznesu, ja rozumiem, że usługa budżetowa ale bez przesady!

Edytowano przez Life (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Z tego co wiem, to operatora zmieniaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to operatora zmieniaja.

 

Tylko czemu muszą na tym cierpieć obecni klienci! Jak się coś zmienia/przenosi to trzeba to zaplanować tak, żeby klienci odczuli to w jak najmniejszym stopniu. Jak pamiętam zmianę serwerowni na hostingu gdzie obecnie trzymam stronę to przerwa w działaniu trwała jakieś 2-3 godziny i było to po godzinie 24.00 żeby klienci jak najmniej odczuli. W hostdell widocznie nie zwracają uwagi na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

zmianę serwerowni na hostingu gdzie obecnie trzymam stronę to przerwa w działaniu trwała jakieś 2-3 godziny

to operatora zmieniaja.

 

 

Mozliwe ze to dluze trwa. nie wiem... nie miej do mnie zalu o to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×