Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
arkos

[Opinia] hostdell.pl

Polecane posty

Trochę to dziwne, zarejestrowany dzisiaj o 16:24, już po 4 minutach w temacie zawzięcie broni firmy znając ją "prawie na wylot". Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, przyjmowanie zamówień na adres e-mail w "cudzej" domenie i wrzucanie na tym forum ofert bez wrzucenia choćby splashowej stronki na domenie wygląda żałośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie bl00kers, wht nie istnieje tylko jedno, są alternatywy, ja dopiero tutaj się zarejestrowałem bo znalazłem w googlu ;-) Co do e-maila to trochę przesada ale zobaczymy na nowej odsłonie jak to zrobią.

 

Pozdrawiam x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omegahosting.pl i hostdell, nie sądze by były tym samym;-)

Łukasz piszący w tym temacie oraz omegasc ( http://www.webhostingtalk.pl/topic/24594-wakacyjna-oferta-omegahostingpl/ ) korzystają z tego samego IPka w przeciągu paru h;-)

 

dziwi tylko ten post ze składaniem zamówień pod innym adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz czekam na reaktywacje ich usług, były naprawdę dobre lecz trochę kalecznie bo przez email.... Zobaczymy co będzie w nowej wersji, wtedy się dowiemy czy ta firma jest godna zaufania (OmegaHosting)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. "Firma", której nie stać na panel billingowy, tylko przyjmuje zamówienia przez maila? Co jeszcze? Rozliczenia w Excellu, czy  może ołówkiem na kartce papieru?

 

Widziałem już totalne krzaki z lasu, które miały przynajmniej na tyle rozsądku, żeby wykupić za kilkanaście baksów miesięcznie licencję WHMCSa czy ClientExeca. Niektóre korzystały z nulledów, ale nawet to było lepsze od zamówień na maila czy gg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież OmegaHosting miał whmcs'a kupionego tylko nie wiem z jakich powodów używali emaila hehe ;P Jeszcze na bazie licek sprawdzałem to był zarejestrowany a emaila używanie a nie whmcs'a kupionego to jest parodia.. Dobrze, zobaczymy co dalej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa pana u góry^^ Wtedy kiedy był stary administrator to lagi i tak muliło że szok. Od czasu pojawienia się nowego administratora, sytuacja się zmieniła. ANI RAZU nie wyłączył mi się vps.. A uptime mojego vpsa to 99%, teraz mogę polecić ten hosting bo to nie jest to samo co tamten poprzedni. Po prostu cud miód... Panowie oby tak dalej to kupie coś większego ;-)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam jeszcze konto na którym jest strona radia koleżanki i wszystko bardzo dobrze działa, więc polecam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja również moge zpowodzeniem moge polecić ich usługi. Posiadam już od ponad miesiąc dedyka unich i 0 przycięć lagów itd kontakt szybki i sprawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu nowego właściciela, wszystko chodzi jak PIORUN, jak... No, da się opisac tylko jednym słowem - Z-A-J-E-B-I-Ś-C-I-E, słownie za***iście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odradzam bo twoje posty wyglądają sztucznie. Ile kont chcesz jeszcze założyć?

 

 

 

Edit:

 

Damian był pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, z góry pisze ze jestem bezstronny i osobiście polecam usługi firmy hostdell . Posiadam u nich VPS pakiet 4 i mogę szczerze napisać ze administrator dba o swoich klientów. Serwery są stabilne i nie maja żadnych zwiech. Na dzień dzisiejszy firma ta spełnia moje oczekiwania. Wybór należy do Was ;-) Wiem co pisze ponieważ vps'y posiadałem w ionic.pl hitme.net.pl statnet.pl itd ...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech i jak tu dać wiare osobą z jednym postem, oczywiście bez urazy ale zauważyłęm ze jak wygrzebywane są opinie o straej firmie i z przeszłościa dość dystansowa to od razu jakimś sposoboem coraz wiecej nowych osó które akurat to chwalą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę temat ciepły i emocjonuje, to może napiszę coś od siebie.

 

Swego czasu kupiłem na próbę jak było coś w stylu omegahosting (tanie VPS-y). Jakość usług była wprost proporcjonalna do ceny. Częste pady, zero stabilności itp.

 

Kolejnego VPS-a potrzebowałem tylko dla trzymania backupu (rsync) priorytetem nie była dla mnie dostępność 100% coś w ich przypadku (omegahosting) było może 70%

 

Miałem już sobie odpuścić i nie przedłużać o następny miesiąc ale zmienił się administrator (właściciel chyba też). Progres jest znaczący. Kontak z administratorem dobry, można się dogadać. Stabilność pracy też niczego sobie, jak dla mnie stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry.

 

Choć jak wspomniałem nie wymagam od tego VPS-a bezawaryjnej pracy 24/7/365.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez dwa miesiące działało stabilnie i narzekanie mogłem jednak jak w sobotę padło to leży i nawet nie kwiczy do tej pory.

 

Z adminem zero kontaktu, na maile nikt nie odpisuje, gg tak samo.

 

Ja rozumiem, że to sprzęt i może paść ale należy się chociaż informacje a tu zero, zlewka klienta całkowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, parę postów wcześniej chwaliłem hostdell.pl ;-) ale jak mówi przysłowie: "nie chwal dnia przed zachodem słońca" ;-)

Nie polecam i tyle. Zapłaciłem za listopad a serwer od 8 dni ma zgon. Jeżeli lubicie takie sytuacje to kupujcie.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast miałem tam swój serwer, ze swoimi plikami. Niektóre bardziej ważne, niektóre mniej ważne. Mniej więcej miesiąc temu administracja przeprowadzała "sprzątanie" serwerów, no i jakimś dziwnym trafem usunięto moje konto. Przez ten miesiąc jeden raz udało mi się skontaktować z adminem (właśnie wtedy kiedy zauważyłem, że żadnej z moich domen nie odpowiada serwer :)). Admin obiecywał, że pliki wyśle mi na maila (chciałem pliki tylko jednej domeny, zajmowały około 2MB, ponieważ był to tylko bardzo ważny skrypt, świeżo pisany), pisaliśmy o godzinie 15, natomiast obiecywał, że do 20 będzie wysłane. Godzina 20, tylko 30 dni później, a plików jak nie było tak nie ma.

 

"Siedziba" firmy znajduje się jakieś 2km od miejsca mojego zamieszkania. Może kiedyś się tam wybiorę i zapytam prosto w twarz, bo w inny sposób porozumieć się nie da.

 

Firmę chciałem jeszcze miesiąc temu tutaj polecić, ale powiedziałem sobie "potestuję 3 miesiące i napiszę posta". Tymczasem moja opinia o HostDELL zmieniła się o 360 stopni.

 

Firmy jak najbardziej NIE POLECAM :)

 

Na koniec dodam jeszcze tylko, że dla ich obecnych klientów, szukających podobnych cen, ale 100% dobrej obsługi i dobrych serwerów polecam zajrzenie do opinii na temat Mzone.pl, sam mam teraz serwer właśnie w tamtej firmie, i póki co jest w porządku, ale tez nie będę się rozpisywać, bo poczekam 3 miesiące. Mam nadzieję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich byłych klientów HostDELL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin obiecywał, że pliki wyśle mi na maila (chciałem pliki tylko jednej domeny, zajmowały około 2MB, ponieważ był to tylko bardzo ważny skrypt, świeżo pisany), pisaliśmy o godzinie 15,

Man, kto pisze skrypty i nie tworzy choćby jednej kopii? :)

 

"Siedziba" firmy znajduje się jakieś 2km od miejsca mojego zamieszkania. Może kiedyś się tam wybiorę i zapytam prosto w twarz, bo w inny sposób porozumieć się nie da.

Szybciej byś tam poszedł, niż się użalał na forum. No sorry, ale jeśli ktoś zawala ( nie mówię, że nie zawalili ) i tracę swój arcy ważny skrypt, a mam do siedziby 2km (!) to nie idę do nich.

 

Bądźże poważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Man, kto pisze skrypty i nie tworzy choćby jednej kopii? :)

 

 

Szybciej byś tam poszedł, niż się użalał na forum. No sorry, ale jeśli ktoś zawala ( nie mówię, że nie zawalili ) i tracę swój arcy ważny skrypt, a mam do siedziby 2km (!) to nie idę do nich.

 

Bądźże poważny.

 

Tak, ale po co iść do zwykłego mieszkania w którym i tak nikt mi nie otworzy, a jest ono zapewne zarejestrowane jako firma po prostu?

 

Co do skryptu to ja byłem odpowiedzialny za zrobienie wyglądu pod skrypt i nie miałem pojęcia, że ten kto mi to zlecił usunął skrypt z komputera. Mimo to, ja i tak powinienem go mieć i to ja ponoszę odpowiedzialność za oddanie mu tego skryptu.

 

A mi samemu "serwer uciekł sprzed nosa" i tyle zdążyłem po formacie zgrać pliki na komputer.

Wiem, że mojej winy tez tutaj jest, ale w końcu backup jest w każdym pakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z całym szacunkiem kolego wyżej, ale ja jako właściciel takiej firmy bym się 16latka nie wystraszył.

 

Tak w ogóle czy legalnym jest gdy ktoś taki kupuje konto hostingowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mojej winy tez tutaj jest, ale w końcu backup jest w każdym pakiecie.

A samemu nie szło zrobić backupu jeśli to był ważny skrypt?

 

Tak w ogóle czy legalnym jest gdy ktoś taki kupuje konto hostingowe?

A co tu ma być nielegalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×